Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1125Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 55 из 141
Показано с 541 по 550 из 1408.
    Пророк

re: Тимошенко, Юля!!!

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Виння Пых, був звільнений як підполковник запасу (через стан здоров'я, онкологія). Рік як його вже нема.
    хай йому буде земля пухом. це важко коли близькі люди уходять від нас.
    але щодо армії, я стан справ знаю не по методичкам, а як воно реально було.

не хочеться погано про померлих казать, але більше всього в армії усякі підполковники полковники і крали, бо міністерство шото виділить на потреби частини, а пульковнік вмісто того шоб видати те шо йому виділили на частину присвоює матеріальні цінності собі і до простих служак нічого не доходе

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Виння Пых, скажу про свого діда - він ніколи нічого не крав. Лише за часів союзу був так званий блат, коли продукти і товари можна було купити без черг. Дачу будували на місці прабабиного дому. Будували довго, бо в радянські часи був напряг з будматеріалами. На машину (копійку) заробив під час служби (не буду розповідати де саме, але там зарплата була значна). Обробляли город, тримав пасіку. Коли діти стали старші, почали допомагати вони. Взагалі хазяйський був. Навіть поширеною практикою припахати курсантів не займався. Хіба на території військової частини. Відповідав допомогою на допомогу. Може саме тому його цінили і поважали. І дуже справедливий був. З малечку вчив дітей і онуків добиватися результатів працею, а не красти чи хитрістю. Так, він міг допомогти родичам і друзям вирішити питання пов'язані з військовою службою, але не за матеріальну вигоду. Дякуючи йому мій батько не потрапив ні до Афганістану, ні до Чорнобиля.
    Але прекрасно розумію, що таких як він було дуже мало, а зараз і того менше.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Виння Пых, скажу про свого діда - він ніколи нічого не крав. Лише за часів союзу був так званий блат, коли продукти і товари можна було купити без черг. Дачу будували на місці прабабиного дому. Будували довго, бо в радянські часи був напряг з будматеріалами. На машину (копійку) заробив під час служби (не буду розповідати де саме, але там зарплата була значна). Обробляли город, тримав пасіку. Коли діти стали старші, почали допомагати вони. Взагалі хазяйський був. Навіть поширеною практикою припахати курсантів не займався. Хіба на території військової частини. Відповідав допомогою на допомогу. Може саме тому його цінили і поважали. І дуже справедливий був. З малечку вчив дітей і онуків добиватися результатів працею, а не красти чи хитрістю. Так, він міг допомогти родичам і друзям вирішити питання пов'язані з військовою службою, але не за матеріальну вигоду. Дякуючи йому мій батько не потрапив ні до Афганістану, ні до Чорнобиля.
    Але прекрасно розумію, що таких як він було дуже мало, а зараз і того менше.
    безумовно є нормальні люди в армії які не ворують, в часності до них і відносився ваш дідусь. але от був випадок коли один зам по озброєнню посписував двоосні причепи з усієї частини та продав усе на металобрухт, а там майна було огого і тупо набив собі кармани
    Пророк

Чому я постійно за Ю.В.Тимошенко та її ідеї?

Тому що вона єдина на всю державу, хто ЗНАЄ, що робити з нашою економікою. Саме ЗНАЄ, володіє способами, і довела це на посаді прем*єр-міністра. Окрім того, Юлія Володимирівна завжди відверто розповідає, що треба робити, і її способи логічні, зрозумілі та правильні з будь-якого погляду! Вона пояснює, чому саме буде отримано бажаний результат. Вона справжній фаховий економіст, людина, досвідчена і в бізнесі, знає всі підводні течії економіки і може одним підписом, одним законом змінити ситуацію кардинально!

І цьому підкоряються цілі галузі, всі процеси, без "ручного врядування", дотацій та інших спроб підперти гнилий паркан.
    Як відкрити ринки, як їх створити, як ефективно та якісно регулювати їх розвиток - усе це вона ЗНАЄ.
    На відміну від інших, котрі всюди, на кожній посаді, скаржаться, що їм треба "вчитися". На державних посадах слід не вчитися, а ПРАЦЮВАТИ. Якщо ти не знаєш, як, якщо твій результат не передбачений - геть з дороги, поступись ефективним та грамотним людям!
    Я так уважаю.

Тому завжди буду за Тимошенко. Вона є той керівник, який може привести нашу державу до добробуту та нормального розвитку. Більше ніхто просто не здатний на це.
    Пророк

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    https://scontent.xx.fbcdn.net/hphoto...9a&oe=56FD7676
    Кто-то что-то понял?
    Злий

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Кто-то что-то понял?
    Тому що вона єдина на всю державу, хто ЗНАЄ, що робити з нашою економікою. Саме ЗНАЄ, володіє способами, і довела це на посаді прем*єр-міністра.
    Потому что йуля зает как....
    Как известно она была премьером (последний раз) с декабря 2007— по март 2010.
    И вот давайте глянем что она умеет.
    Саме ЗНАЄ, володіє способами, і довела це на посаді прем*єр-міністра.
    Взято с http://obozrevatel.com/infographic/9...99-2012-gg.htm
    Тупо проедание будущего.
    Пророк

Я вдячний, що залишився живий саме її турботою.
    Это ж какой уровень фанатизма и безумия....

Тому що вона єдина на всю державу, хто ЗНАЄ, що робити з нашою економікою. Саме ЗНАЄ, володіє способами, і довела це на посаді прем*єр-міністра...
    Тому завжди буду за Тимошенко. Вона є той керівник, який може привести нашу державу до добробуту та нормального розвитку. Більше ніхто просто не здатний на це.
    Ким Ахеджаков:
    Газовое соглашение Тимошенко - Путина - хронология событий.
    конец 2007 года - министр Бойко подписывает газовое соглашение с Россией, по которому цена на газ фиксируется на 1 год, цена на транзит на 3.
    конец 2008 года- в ходе переговоров о цене на газ на 2009 год Путин делает 2 предложения- плохое для Украины( 250$) и очень плохое( формула с базой в 450$).
    начало 2009 года- Тимошенко предлагает свой вариант- хуже самого плохого !!! По нему контракт подписывается на 10 лет, формульная привязка цены на газ с базой 450$, транзит привязывается к цене газа, Украина берёт на себя обязательства по объёмам выборки газа, Россия по объёмам транзита нет. Взамен формула подстраивается так, что в первый год цена на газ понижается.
    22 января 2009 года, с нарушением законодательства Украины , без согласования кабинета министров , Тимошенко подписывает соглашение.
    По этому соглашению, мы страна расположенная ближе всех к источнику газа, платим за него одну из самых высоких цен в Европе при самой низкой цене транзита !!!
    2015 год - гений газовых переговоров сидит в Раде ( в Раде !!! , не в тюрьме!!!) и учит всех , как нужно рассчитывать цену на газ для населения !!!
    Пророк

Так ты ж за Батю был? Орал тут, что его притесняют. А Батя с Юлей в контрах был, на кичу ее определил
    Пророк

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Так ты ж за Батю был? Орал тут, что его притесняют. А Батя с Юлей в контрах был, на кичу ее определил
    Это не его слова. Он транслирует фейсбук страницу фан клуба женщины с косой.

https://www.facebook.com/tymoshenkob...362751/?type=3
    https://www.facebook.com/tymoshenkob...633510/?type=3
    Пророк

Он просто тролит нас Юлей :)
    я не верю что можно быть таким "упоротым" :)
+ Ответить в теме
Страница 55 из 141