Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1064Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 53 из 129
Показано с 521 по 530 из 1287.
    Пророк

re: Тимошенко, Юля!!!

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Чесно кажучи, мені ваша агітаціє вже починає набридати.
    а мені обридло шо такі як ви голосують то за яника то за пороха, і всі потом сидять у лайні і радуюцця шо їм йуля винувата

Banned

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    а мені обридло шо такі як ви голосують то за яника то за пороха, і всі потом сидять у лайні і радуюцця шо їм йуля винувата
    Так Юля -- неотъемлемая часть ихней системы гнилой!
    Хочешь знать, как Украина жила бы при Юле -- посмотри, как Украина живет при Турчинове и Яйценюхе.
    Кстати, насчет той фотки на IQ -- Юлю посадили, потому что она подписала газовый договор на 450 без подписей кабмина, а значит это она косвенно подвела страну к войне.
    Я вообще в шоке, как вы из того кодла гадюк стараетесь найти самую "добрую". Они там все замазаны одним говном!
    Якби Юля була зараз президентом, мабуть би путін повісився - а можливо би втопився в Дніпрі
    Ахахаха...

Тепер її слід відновити свою репутацію і вперед, рятувати Україну!
    Согласен, загибается рашка с такими низкими ценами на газ!

Чесно кажучи, мені ваша агітаціє вже починає набридати.
    Представь, как я себя чувствовал, читая упоротого телетайпа! Меня аж колотило!
    Пророк

Ответ Сообщение от parashenjka Посмотреть сообщение
    Представь, как я себя чувствовал, читая упоротого телетайпа! Меня аж колотило!
    Тебя, здесь вообще быть не должно.
    По правилам форума, человек не имеет права создавать разные аккаунты. Твой аккаунт забанен навсегда. На любом ресурсе вечный бан обозначает, что человек больше не может создать новый аккаунт и продолжать лить дерьмо со своего рта, как это делаешь ты.
    Все прекрасно знают, что ты насоздавал здесь кучу аккаунтов и что parashenjka, это твой очередной аккаунт - россиянина-наркомана - растакоя.
    Но форум давно идет на самотек и такие ублюдки как ты, этим пользуются.
    Короче, ситуация, как в стране, когда многие отморзки "берут вершины" наглостью, цинизмом и своей отмороженностью.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Виння Пых, а мені обридло, що такі як ви, роблять з Тимошенко майже ікону. Мені вистачило одного епізоду її чудєсного ісцелєнія. Коли на Майдан її вивезли неходячу, а вона потім встала і пішла. Наче нічого й не було.
    Злий

Коли на Майдан її вивезли неходячу, а вона потім встала і пішла.
    На каблуках.
    С больной спиной.
    Пророк

Ну, никто не спорит с тем, что она талантливый политик, оратор, с очень сильной "чуйкой". У нее всегда были хорошие пиарщики и советники.
    Но при этом она циничная и лживая тварь, каких еще поискать.
    И еще она популистка, а это тоже весьма опасно.
    Пророк

Виння Пых, а мені обридло, що такі як ви, роблять з Тимошенко майже ікону. Мені вистачило одного епізоду її чудєсного ісцелєнія. Коли на Майдан її вивезли неходячу, а вона потім встала і пішла. Наче нічого й не було.
    я ж не кажу шо юля типа ідеальна шо ваще всьо, нада на неї молицця. вона не ідеальна, але на даному етапі розвитку України це найліпший варіант президента для нас. згоден збагатилася на газі. а от таке питання хто не ворує бюджетні гроші? усі ворують. юля скористалася ситуацією. чи ви б теж не ворували коли б були при владі? чи їй надо було просто сидіть і спостерігать як інші збагачувались за рахунок держбюджету?

насчот ісцелєнія. коли її привезли на майдан то це було одразу після знаходження у в"язниці. а потім вона ж звісно лікувалася, і не у нашої тьоті моті сімейного лікаря з 2 полікліники міста полтави а в європі а там лікарі на порядок кращі. того встала і пішла.

Якби юльку вибрали в 2010 році президентом, то я на 100 відсотків певен що війни не було б , і крим би наш залишився, і патріотів стільки не загинуло, і не садили би їх зараз у тюрьми,
    і хай там Україна не була в європі але жити було би краще. я певен.

А вам бачу пофіг. хай убивають людей ,Хай Україна їде під Россію, хай наша держава розпадається на шмаття, ляжем під кацапню, буду сидіти в подвалі під снарядами,буду жити як злидень, все що завгодно. аби не юля була президентом. Чи у вас в голові розум є?

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Но при этом она циничная и лживая тварь, каких еще поискать.
    И еще он популист, а это тоже весьма опасно.
    точна характеристика порошенка.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Виння Пых, всьо. Після вашого останнього поста мені все зрозуміло. Юля - свята.

Виння Пых, вони, як сказав раста-кой, одним гівном мазані. І Юля, і Порох і т.д.
    Пророк

Виння Пых, всьо. Після вашого останнього поста мені все зрозуміло. Юля - свята.
    я не кажу шо вона свята, не нада перекручувать мої дописи.є в неї помилки, у вас в мозку засіло під впливом пропаганди юля воровка, і усьо, хоть кола на голові теши, а проаналізувать інформацію змоги нема, зато строїть із себе вумного це по нашому

Виння Пых, вони, як сказав раста-кой, одним гівном мазані. І Юля, і Порох і т.д.
    конєшна, всі вони одного поля ягоди,і всіх їх нада судить,
    мені кстаті більше як політик гриценко подобається, але у нього нема популярності, він пасецця на елехтораті юльки.
    Пророк

Якби юльку вибрали в 2010 році президентом, то я на 100 відсотків певен що війни не було б , і крим би наш залишився, і патріотів стільки не загинуло, і не садили би їх зараз у тюрьми,
    і хай там Україна не була в європі але жити було би краще. я певен.
    Ну да, она бы выполняла все указания Пуйла и мы бы стали российской губернией.
+ Ответить в теме
Страница 53 из 129