Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1107Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 51 из 137
Показано с 501 по 510 из 1364.
    Пророк

re: Тимошенко, Юля!!!

Ми обов’язково все подолаємо! Все буде добре!
    Привітання Юлії Тимошенко з нагоди новорічних та різдвяних свят:
    «Великий був рік і страшенний рік по Різдву Христовому 1918, від початку ж революції другої…»
    Це слова киянина Михайла Булгакова про зимовий Київ майже столітньої давнини… Читаєш і дивуєшся. Як про нас. Як про сьогодні. “Великий і страшенний” 2015-й…
    Другий рік поспіль наша славна, мила, любима, мирна Україна живе в стані війни. Нікого не чіпали ми! Просто хотіли жити чесно в своєму домі… Але ворог прийшов на нашу святу землю. І тепер ми кожного дня втрачаємо рідних і близьких, друзів та знайомих. Ми плачемо, стискаємо кулаки в прагненні боротися і захищати дітей… Страшенний рік України.
    Але водночас це і великий рік України! Адже саме сьогодні встановлюється і здобувається нова українська Нація – вільна та істинно незалежна! Стражданнями, кров’ю та праведною силою гартується незламна, ніким не скорена Україна! «У сім’ї вольній, новій!».
    Від усього серця вітаю Вас з Новим роком!
    Знаю, що не просто… Знаю, що боляче… Знаю, що не так, як хотілось би… Навіть не хочу втішати, бо порожні слова нікому не потрібні сьогодні… Я просто дякую!
    Дякую тобі, великий Народе, за те, що ти є, за те, що борешся, за те, що йдеш цією важкою і крутою дорогою до великої Мети!
    Дійди! Не впади! Не здайся!
    І так буде! Я вірю. Я знаю.
    Ми обов’язково все подолаємо, ми переможемо! Я в цьому впевнена. Переможемо і на війні, і в себе вдома. Адже на одного брехливого чиновника – тисяча волонтерів, на одного корупціонера – десять тисяч добровольців-воїнів, на одного підлого політика – мільйон чесних громадян! Іншого результату, аніж перемога, просто бути не може! Адже так треба і, саме так воно буде!
    Тримаймося і віримо, будь ласка! З вірою й правдою нікому і ніколи нас не здолати!
    Зберіться за новорічним і різдвяним столом, візьміть один одного за руки, обійміться, скажіть хороші і теплі слова, привітайте родину, друзів, рідних! Знайте, що обов’язково все буде добре!
    З Новим роком!
    Слава Україні!
    З повагою, Юлія ‪#‎Тимошенко‬

Пророк

23q
    23-й участник

юллляяяяя ююююююююлллляяяяяяяяя
    юлянивчемневиноват
    Злий

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    юллляяяяя ююююююююлллляяяяяяяяя
    юлянивчемневиноват
    Це що, "йуляпріді" намічається?
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от LOGR Посмотреть сообщение
    Це що, "йуляпріді" намічається?
    Ми прОкляті....

Колообіг Юлі у природі...
    Злий

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Колообіг Юлі у природі...
    Здається в першому слові Ви допустили помилку. Написали літеру "о", а потрібно - літеру"а"
    Буває.
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от LOGR Посмотреть сообщение
    Здається в першому слові Ви допустили помилку. Написали літеру "о", а потрібно - літеру"а"
    Враховуючи її вимову, воно б десь так і звучало :D
    Пророк

ПОЛІТОЛОГИ: ТИМОШЕНКО – НАЙУСПІШНІШИЙ ПОЛІТИК 2015-ГО РОКУ

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко однозначно являється найуспішнішим політиком 2015-го року. Так вважають директор центру «Третій сектор» Андрій Золотарьов та директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала.

Відповідаючи на питання «Главкому», кого з політиків ви вважаєте найуспішнішим за підсумками 2015-го року, політолог А. Золотарьов відповів: «Мабуть, Тимошенко, якій вдалося зібрати рейтингові очки навіть на тлі того, що її партія входить в коаліцію, і почати камбек. Тут треба мати талант, якого у багатьох, на жаль, немає».

Політичний аналітик В. Бала також назвав Ю.Тимошенко найуспішнішим політиком року, що минає.

«Тимошенко. Після виборів 2014-го року, коли вона ледь потрапила в парламент, зараз рейтинг її політичної сили вдвічі більший. Хоча її багато хто списував в небуття», - сказав він у коментарі інтернет-виданню.
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    ПОЛІТОЛОГИ: ТИМОШЕНКО – НАЙУСПІШНІШИЙ ПОЛІТИК 2015-ГО РОКУ
    Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко однозначно являється найуспішнішим політиком 2015-го року. Так вважають директор центру «Третій сектор» Андрій Золотарьов та директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала.
    Відповідаючи на питання «Главкому», кого з політиків ви вважаєте найуспішнішим за підсумками 2015-го року, політолог А. Золотарьов відповів: «Мабуть, Тимошенко, якій вдалося зібрати рейтингові очки навіть на тлі того, що її партія входить в коаліцію, і почати камбек. Тут треба мати талант, якого у багатьох, на жаль, немає».
    Політичний аналітик В. Бала також назвав Ю.Тимошенко найуспішнішим політиком року, що минає.
    «Тимошенко. Після виборів 2014-го року, коли вона ледь потрапила в парламент, зараз рейтинг її політичної сили вдвічі більший. Хоча її багато хто списував в небуття», - сказав він у коментарі інтернет-виданню.
    Вона піде у небуття разом з "бабушкамі" - природній плин часу ніхто не відміняв.
    У кращому випадку буде ділити на маргінесі з Ляшком нішу "українського Жиріка".
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Цікаво, Юлька-Коса - найуспішніший політик ))) довго сміявсь
+ Ответить в теме
Страница 51 из 137