Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1064Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 30 из 129
Показано с 291 по 300 из 1287.
    Пророк

re: Тимошенко, Юля!!!

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    25036 підписів з 25000 необхідних
    Портников: Насміхаєтеся із Гондурасу? Тоді чого дивуєтеся вічному російському презирству до інших?

Коли я читаю про петиції щодо відправки Юлії Тимошенко послом в Гондурас, я турбуюся не про Тимошенко. Юлія Володимирівна сама себе може захистити, її рейтинг стабільно зростає і вона ще може станцювати президентське танго на похоронах тих, хто думає про її політичну смерть. Ні, за Тимошенко я не турбуюся.

Мене турбує Гондурас.

Презирство моїх співвітчизників до країни, громадяни якої двісті років тому добилися незалежності від колонізаторів – на українських землях тоді тільки мріяли про скасування кріпосного права – дивує. Назва смішно звучить? Колумб вимовив не те слово? Тоді навіщо ображатися, що для російського вуха смішно звучить «окраїна» – Україна? Чому потрібно дивуватися вічному російському чванству і презирству до інших країн, якщо самих смішить Гондурас?

Так, Гондурас – бідна країна. Але в її 200-річній історії було те, через що Україні тільки належить пройти – справжні політичні баталії, загальні страйки, модернізація, більш-менш успішна боротьба з корупцією і розчарування від цієї боротьби, посилення профспілок і боротьба з ними держави. Україні, перепрошую, з політичної точки зору ще потрібно навчитися бути Гондурасом. А з економічної – потрібно дуже постаратися, щоб їм не стати.

Але враховуючи те, що у нас можна легко знайти 25 тисяч божевільних, готових підписатися під петицією тільки тому, що їх смішить назва далекої країни, ці шанси не такі й великі.

Віталій ПОРТНИКОВ

Пророк

Катерина Берлізова
    1 год · Chernihiv ·
    Для порядку (така моя думка) УСІ міськради мають складатися виключно з Батьківщини та Свободи. Трохи можна дати на РПЛ (таки Олег Валерійович людина недурна та незла, просто не завжди відчуває обстановку та часто залипає на старих шаблонах, то це простимо).
    ВСЕ!!!!!!
    Правий Сектор ганебно злився, відмовившись від участі у виборах, всі решта - то олігархічний мотлох та антиукраїнська наволоч. Шпигуни, найманці, зрадники, аморальні істоти.
    Ці місцеві вибори мусять стати першим кроком до ДЕОКУПАЦІЇ України, визволення її від німецько-рашистських загарбників штибу порошенків, кличків та решта фірташків. Від ахметових та коломойських звільнення буде на наступному кроці, коли всі міськради будуть в змозі впливати на уряд та сприяти його звільненню.
    Мудьорим любителям гречки слід схаменутися та зрозуміти, що ПУТЛЕР ГРЕЧКИ НЕ ДАЄ.
    Путлер вимикає ЖКП тим, хто небажано для нього голосує, там вам пряників не буде, тільки батіг. Москалі саме тому й перетворилися на те, що ми бачимо, що цей батіг над ними свистить вже 15 років.
    Зараз місцеві вибори - це передній край оборони держави, ніяк не менше. Але й не більше. Будуть помилки - виправимо. Песимізму місця нема.
    Пророк

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    УСІ міськради мають складатися виключно з Батьківщини та Свободи.
    Виння Пых, а як же партія Ентера? Що він оце за зря "старається" на Полтавафорумі.......................?
    бог

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    партія Ентера?
    Пророк

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    Виння Пых, а як же партія Ентера? Що він оце за зря "старається" на Полтавафорумі.......................?
    хрєн його зна.
    слухайте анєкдот. звоне пеця єнтєру і каже: ну як ти там, прославляєш мене на полтавафорумі? а той: батя , я стараюсь))). а пеця: ну добре, давай, а я в європу з нашими західними партнерами страну продавать кацапні.
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    хрєн його зна.
    слухайте анєкдот. звоне пеця єнтєру і каже: ну як ти там, прославляєш мене на полтавафорумі? а той: батя , я стараюсь))). а пеця: ну добре, давай, а я в європу з нашими західними партнерами страну продавать кацапні.

Виння Пых, ХЭНІАЛЬНО !!!
    модератор

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    http://coub.com/view/8gi7f
    залип :)
    Пророк

Вижу, там кто-то с памятью поссорился. Ну, напомню, для окружающих:

Тема "Янукович В.Ф.: президентство і політика"

11.12.2013 #1852 Виння Пых: ВСТУПИЛ В ПАРТИЮ РЕГИОНОВ !

11.12.2013 #1861 Виння Пых:я не троль у меня просто свое мнение и пока конструктивного диалога с прихильниками еуромайдана нету потому что кроме каких то коломиек и фотожаб на президента ничего не приводят согласен на конструктивный диалог а у вас пока одни эмоции и коломийки. у бати кстати есть власть при чем легитимная а у вас кроме незаконного майдана ничего нету
    КТО КОГО ТРОЛИТ ЕЩЕ РАЗОБРАТЬСЯ НУЖНО!

Виння Пых: пишите по русски я вас не понимаю (#1863)

13.12.2013 #1870 Виння Пых: БАТЯ !!! ДЕРЖИСЬ !!! НАРОД С ТОБОЙ !!!

13.12.2013 #1876 Виння Пых: я никого тут с пеной у рта не собираюсь переубеждать. Батя никого не боится. вот приедут в воскресенье в киев те кто его поддерживает и тогда посмотрим

Виння Пых: у него яйца крепче чем у кощея (#1882)

Виння Пых: БАТЯ ! ДЕРЖИСЬ ! (#1887)

15.12.2013 #1900 Виння Пых: ЗА БАТЮ !!!
    БАТЯ НАШЕ ВСЬО !!!

Виння Пых: я был в субботу на митинге в поддержку президента (#1905)

16.12.2013 #1912
    Sky: Виння Пых, скільки заплатили?
    Виння Пых: НИЧЕГО ! ПРЕДСТАВЬТЕ СЕБЕ ! СТОЯЛ ЗА ИДЕЮ !

Виння Пых: как за какую ? за стабильность ! за порядок в стране ! за Украину ! В поддержку политического курса действующего президента ! (#1915)

17.12.2013 #1946 Виння Пых: пока никаких договоренностей между януковичем и путиным по поводу вступления в ТС не было.Вообще то официальный курс правительства на евроинтеграцию. Только евроинтеграция не такими быстрыми темпами, а после предварительной подготовки экономики нашей страны

19.12.2013 #1959 Виння Пых: БАТЯ! МЫ ТЕБЯ НЕ ПОДВЕДЕМ !

23.12.2013 #1970 Виння Пых: БАТЯ ! ДЕРЖИСЬ !МЫ ГОТОВЫ ЖИТЬ В Г...Е ЛИШЬ БЫ ХОРОШО ЖИЛОСЬ ТЕБЕ !

Виння Пых: БАТЯ ВЕЧЕН !

08.01.2014 #2056 Виння Пых: БАТЯ ! БУДЬ НАШИМ ПРЕЗИДЕНТОМ ВЕЧНО!

14.01.2014 #2074 Виння Пых: меня ваш майдан уже утомил ! и тема уже сдохла почти так нееееее надо ее из небытия поднять ! НАРОД УСТАЛ ! БАТЯ ВСЕХ ПОБЕДИЛ! ВСЕ ПО ДОМАМ !

24.02.2014 #2230 Виння Пых: ЗДЕСЬ Я ! БАТЯ ТИКАЙ БО ПОБЬЮТ !ПУТИН ПРИЮТИТ!

03.06.2014 Виння Пых: БАТЯ держись ! народ с тобой !
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Вижу, там кто-то с памятью поссорился. Ну, напомню, для окружающих:
    то всьо чорний піар с ціллю дескридитувать мене, я вопче за юлю і гриценка
    Пророк

Проституция и глупость, в оправданиях не нуждаются.
    Есть то, что есть.
+ Ответить в теме
Страница 30 из 129