Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1125Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 141
Показано с 21 по 30 из 1408.
    2.0

re: Тимошенко, Юля!!!

Meladon, а я не жалію, шо я за них голосувала. а за кого? от коли ви дуже любите людину, а потім вона зраджує вас, позитив, який ви пережили разом він-то залишається! але приходить нерозуміння і біль і запитання "чому?". не можна думати завжди тіки про себе, так нічого не буде. але зараз такий час, шо всі ми по своїм ракушкам сидимо. ви думаєте, янук би був луччий? не вірю... проблема в тім шо в нас нема політичної еліти ваааще! а наповнення для ВР і секретаріату презіка нада...ну от ніззя без них, і голосувати за когосьь треба. тоді я їм вірила. і не я одна.
    пойміть жеж ви, шо на Майдан люди вийшли не за Юща, а за себе! за своїх близьких! Ющ був тіпо символ, оказалося неудачний. а ви скажіть, хто удачний? може я шо пропустила???

ТАК!

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Meladon, а я не жалію, шо я за них голосувала. а за кого? от коли ви дуже любите людину, а потім вона зраджує вас, позитив, який ви пережили разом він-то залишається! але приходить нерозуміння і біль і запитання "чому?". не можна думати завжди тіки про себе, так нічого не буде. але зараз такий час, шо всі ми по своїм ракушкам сидимо. ви думаєте, янук би був луччий? не вірю... проблема в тім шо в нас нема політичної еліти ваааще! а наповнення для ВР і секретаріату презіка нада...ну от ніззя без них, і голосувати за когосьь треба. тоді я їм вірила. і не я одна.
    пойміть жеж ви, шо на Майдан люди вийшли не за Юща, а за себе! за своїх близьких! Ющ був тіпо символ, оказалося неудачний. а ви скажіть, хто удачний? може я шо пропустила???
    ну то їжте свій позитив і намазуйте на хліб Майдан! одягайтесь в символ і зігрівайте себе позитивними думками про те шо було
    2.0

Meladon, а от нашо ви прискаєте своєю злобою? і я вас, кажися спитала, а відповіді то нема... а не голосувати ні за кого ніззя... ну от так ми живем, ми ж не бібізяни і одних бананів нам не стачить.
    розкажіть мені будь ласочка своє бачення ситуації, щоб було всім харашо, раз ви такий розумний!
    ТАК!

це називається - наробили але тепер невинні! сидимо і плачімо - а шо же дєлать!?
    купить собі розуму для початку - якшо свого як невистачало - так і немає
    2.0

Meladon, всьо, з вами на цю тему говрити я не хочу. бо відповіді так і не дождуся... а про "купити розуму" - грошей нема! я діпломи чесно сама заробила, не потом і кровію, но і не баблом. а "розум купують" Рудьковські, Януки, хто там ще, не помню... вони і академіки, і професора... куда там нам, черні.
    ТАК!

відпвідь на що?
    штожидєлать?

ЗІ як всі свідоміти - як шо не по їхньому - так не хочу говорити... так і всі ви - сліпий веде сліпого та глухий поганяє
    2.0

Meladon, відповідь на те, ХТО чи ЩО, ЯКА СИТУАЦІЯ могла б сприяти тому, що ми б жили більш менш нормально?
    Мама-анархія нєрвно курить в карідорі.
    Умови задачі: парламентсько-президентська держава. який має бути розклад сил? по вашому? ви ж за когось голосували?
    ТАК!

я махновець за спадщиною та за світоглядом

ЗІ як на мене ніхто для України ні в минулому ні в цьому сторіччі не зробив більше за Нестора Івановича
    але йому ставити пам'ятники якось нє паліткарєктна на думку нашого гаранта рук шо не крали

ви ж за когось голосували?
    голосував за вибір між гывном і не смачно

24 12 2004 року
    2.0

Meladon, Нестор Іванович топче дальокіє заоблачниє далі, якщо ви вірите в потойбіччя за якоюсь з версій софту для мозку (релігій тобто) або ж його банально поїли червячки. ми живемо у новадейз, от якось треба вирішувати проблему, аби нас у світі сприймали не як плем"я тумба-юмба, а як цивілізовану країну. а то елементарно "огненой води" нам не продадуть...ой брр, це ми їм щас огнену воду продаєм, ну харашо, побутову техніку нас не продадуть, машинки_джипіки, брендові шмотки для праправнучок Махна (були в нього родичі?)
    тоєсть за когось та нада, от таке в нас ..лядскоє времья!
    а стосовно того, шо я свідоміт - абіжаєте батенька. такий як ви танцор балєту в Большом театрі! якби мені щас дали візу і клумаки я б бігом поїхала за бугор, звідти знаєте розказувать "мєсним" як треба жити дуже ефектно! і пускать періодично скупу сльозу про долю батьківщини.
    ви ж розхумієте певно сакральний смисл фрази, шо народ заслуживаєт на то правительство, котороє его імєєт! значить проблема в нас. в усіх. і у вас тоже. і в мені. а шо з цим робить, я не знаю. ото вас і питаю, мо ви в курсі....
    ТАК!

Meladon, Нестор Іванович топче дальокіє заоблачниє далі, якщо ви вірите в потойбіччя за якоюсь з версій софту для мозку (релігій тобто) або ж його банально поїли червячки. ми живемо у новадейз, от якось треба вирішувати проблему, аби нас у світі сприймали не як плем"я тумба-юмба, а як цивілізовану країну. а то елементарно "огненой води" нам не продадуть...ой брр, це ми їм щас огнену воду продаєм, ну харашо, побутову техніку нас не продадуть, машинки_джипіки, брендові шмотки для праправнучок Махна (були в нього родичі?)
    тоєсть за когось та нада, от таке в нас ..лядскоє времья!
    а стосовно того, шо я свідоміт - абіжаєте батенька. такий як ви танцор балєту в Большом театрі! якби мені щас дали візу і клумаки я б бігом поїхала за бугор, звідти знаєте розказувать "мєсним" як треба жити дуже ефектно! і пускать періодично скупу сльозу про долю батьківщини.
    ви ж розхумієте певно сакральний смисл фрази, шо народ заслуживаєт на то правительство, котороє его імєєт! значить проблема в нас. в усіх. і у вас тоже. і в мені. а шо з цим робить, я не знаю. ото вас і питаю, мо ви в курсі....
    я бачу ви таки фахівець з історичних питань Нестора Івановича.... ну то кланяйтесь пам'ятникам шухевича, бандери, петлюри десь на чужбині,
    а мені якось рідна земля ближче

а народ і справді не втомлюється доводити юлі валадимирівне шо є бидлом недолугим

а як можете їхать то ідьте

шо робить? це знаете як роздуми на 0,00001 секнуді після того як падаєш з драбини - шо рабить! растроітцця і гатовітцца шо буде больна
+ Ответить в теме
Страница 3 из 141