Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1081Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 132
Показано с 11 по 20 из 1312.
    Пророк

re: Тимошенко, Юля!!!

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    Кто должен отвечать за "Фаину" ? Не министр иностранных дел Украины???
    Или у нас никто не за что не отвечает?!
    А что с Фаиной не так?
    Но, вообще-то, отставили за то что посмел замечание некоему черномордину сделать.

Філософф

Коли кажуть що Тимошенко(так само як і Ющенко,як і Янукович і т п) готова знищити економіку країни задля своїх цілей,пляє на народ і т п я готовий з цим погодитись у значній мірі але коли кажуть те саме про Тимошенко і додають що Ющенко(Янукович)зовсім не такий і піклується на народ то пробиває на ржачку
    скажений гинеколог

Вся правящая верхушка Украины ,к сожелению,одинаковая.Все думают только о своей кормушке и плевать им на народ!!!!!!
    ТАК!

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Коли кажуть що Тимошенко(так само як і Ющенко,як і Янукович і т п) готова знищити економіку країни задля своїх цілей,пляє на народ і т п я готовий з цим погодитись у значній мірі але коли кажуть те саме про Тимошенко і додають що Ющенко(Янукович)зовсім не такий і піклується на народ то пробиває на ржачку
    татишо!!!??????
    тиж стояв на майдані в лєнточках! чого ж ти жалуєсся?

а памятаєш як орав - "Ющенко ТАК"!?

а як тімашенка абіцяла пасадить кучму в тюрму?

ех врєміна билі ..........
    ТАК!

Тимошенко заявляє, що їй ніщо не може завадити стати Президентом

Прем’єр-міністр Юлія ТИМОШЕНКО заявляє, що їй ніщо не може завадити стати Президентом України.

Про це Ю.ТИМОШЕНКО заявила в інтерв’ю французькій газеті Le Monde.

Відповідаючи на запитання журналіста: “Що може завадити вам стати Президентом?”, Ю.ТИМОШЕНКО, сміючись, сказала: “Ніщо!”.

Прем’єр-міністр переконана, що для перемоги на президентських виборах не потрібна підтримка Москви. “Помаранчева революція довела протилежне! Ця ідея про підтримку Росії була частиною пропаганди моїх противників проти мене. Не існує жодних пактів Ріббентропа-Молотова! Навпаки, необхідно працювати над інтеграцією Росії в європейський простір та цінності. Моя власна думка з цього приводу дуже змінилась. Моя позиція по відношенню до Росії була досить агресивною. Її дії стосовно України часто бувають далекими від коректних. Але я зрозуміла, що на загрози та провокації можна реагувати не тільки конфронтацією та агресією, а й палкими обіймами”, - заявила Ю. ТИМОШЕНКО.

На її думку, в Україні економічну та фінансову кризу серйозно поглиблює внутрішня політична нестабільність. “Чим швидше відбудуться президентські вибори, тим швидше можна буде політично оздоровити країну. Потрібні дострокові вибори. Якнайшвидше. Прозорий нагляд, без фальсифікацій”, - впевнена вона.

Прем’єр також заперечила, що між нею та Президентом України Віктором ЮЩЕНКОМ існує ненависть. “Не треба представляти речі таким чином. Необхідно вивчити логіку подій після 2005-го. Мої дії та мої слова демонструють, що я з першого дня була готова підтримати кандидатуру Президента на другий термін, за умови, якщо демократичний табір виконає обіцянки, дані народу”, - пояснила голова уряду.

Ю.ТИМОШЕНКО вважає, що єдиним правильним шляхом було чесне партнерство між нею і Президентом. “До останнього моменту, та навіть тоді, коли мене звинувачували у найгірших злодіяннях, включаючи державну зраду, я закликала до порозуміння та об’єднання. Коли Президент відправив у відставку наш уряд, багато поганого було зроблено в новій коаліції з ЯНУКОВИЧЕМ. Він був за крок від втрати влади в 2007-му. Саме моя команда та я особисто втрутились на його захист. Ми організували дострокові вибори, щоб Президент зміг відновити свою владу”, - впевнена вона.

На думку прем’єра, найбільшою політичною помилкою В.ЮЩЕНКА є використання нищівної зброї проти неї особисто. “Я завжди простягала йому руку. Під час Помаранчевої революції, а потім у 2007-му я була єдиною людиною, на яку він міг опертись. Я ніколи його не зраджувала. Ця боротьба завершиться не моїм знищенням, а його політичним самогубством”, - прогнозує Ю.ТИМОШЕНКО.

постiйна адреса статтi:
    http://www.unian.net/ukr/news/news-303967.html
    2.0

Meladon, чесно, я розумію ваші настрої. мені тож обідно, даже не обідно а злобно від безсилля. але тоді крищали Ющенко, бо треба було когось одного привести до влади, аби той один втілював інтереси. Не можна було весь народ посадити за кермо. Ну не виправдав політик наших надій, наї..ли, якшо хочете нас. але тоді, в 2004 було здорово. а зараз окрім того шо у нас політики такі, озирніться навкруги - одне одного передавити готові. а в тому винні вже не стільки політики, скільки ми самі. у 2004 тоже грошей особо не було, так само як і в 90-х, але така тотальна злоба з"явилася тільки нині. Поясніть мені цей момент, хто в злобі винен? Хіба за кордоном клянуть одне одного і бажають займати місця на кладовищах, коли ти тримаєш місце мамі в автобусі? Тимошенка ясно шо коза, і всі там такі, але не треба нам ставати звіринцем. Їм взагалі нецікаво чим тут люди живуть, за межею, бо вони хваляться, шо підвищення мінімальної пенсії за рік на 20 гривень не всрацця яке досягнення! а розкажіть то бабусі з пенсією в 700 грн... кароче, всі ми винні. Вони - в тім шо ми живем як гражданє Гондурасу, а ми - що втрачаєм людськість.
    Пророк

По-моєму, у Президента просто зруйновано мозок, чи діоксином, чи спадковістю, чи владою. І це головна проблема.
    А тепер новини як із лантуха: Огризко, Пенчук ("бандитам тюрми"), сьогоднішнє захоплення нафтогазу... хіба мисляча людина може це все допустити?
    Але нам нема за чим жаліти. Ми зробили на тому етапі для країни максимум того, що могли. І ще зробимо.
    ТАК!

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Meladon, чесно, я розумію ваші настрої. мені тож обідно, даже не обідно а злобно від безсилля. але тоді крищали Ющенко, бо треба було когось одного привести до влади, аби той один втілював інтереси. Не можна було весь народ посадити за кермо. Ну не виправдав політик наших надій, наї..ли, якшо хочете нас. але тоді, в 2004 було здорово. а зараз окрім того шо у нас політики такі, озирніться навкруги - одне одного передавити готові. а в тому винні вже не стільки політики, скільки ми самі. у 2004 тоже грошей особо не було, так само як і в 90-х, але така тотальна злоба з"явилася тільки нині. Поясніть мені цей момент, хто в злобі винен? Хіба за кордоном клянуть одне одного і бажають займати місця на кладовищах, коли ти тримаєш місце мамі в автобусі? Тимошенка ясно шо коза, і всі там такі, але не треба нам ставати звіринцем. Їм взагалі нецікаво чим тут люди живуть, за межею, бо вони хваляться, шо підвищення мінімальної пенсії за рік на 20 гривень не всрацця яке досягнення! а розкажіть то бабусі з пенсією в 700 грн... кароче, всі ми винні. Вони - в тім шо ми живемо як гражданє Гондурасу, а ми - що втрачаєм людськість.
    мені абідно шо ви голосували за них і продовжуєте голосувати довозячи шо народ це бидло
    мені абідно шо ви кричали ющенка так! а я казав ВСІМ казав - шо пожалкуєте і будете волосся рвати і лікті кусати
    і я ні в чому не винний! я не голосував за них! ви голосували а не я! тому ви винні і коріть за це не всіх а себе!!!!!
    а я з 2004 року переживаю тільки за себе, своїх рідних та близьких! а ви далі переживайте за дімакратію, празорість і всьйо такоє
    2.0

Victorious, фіг його знає хто там і у кого і чим захоплене, але руки опускаються... тобто якось сподівався на поступове піднесення і був готовий навіть потерпіти, бо просто так на березі груші не виростуть. а тут на - фінансова яма і тупі обіцянки, яким ніхто вже не вірить. от наприклад, страхова медицина, про яку всі говорять, але вона явно невигідна. або ше говорять, написани документ-алгоритм для лікування хвороб, шоб лишнього не виписували. і купу всього обіцяють... а вони бідняшки, зарплату собі урізали, скоро і людям почнуть, при тому, що всі ці коники штучно спровоковані і пенсії-зарплати зїлися наполовину. тоєсть, те, що раніше можна було купити на 100 грн, зараз 200-250.
    а бардак у ВР! стидно ж... зоопарк нах... ай..не хо про політику, шоб їм меланжу надихатися!
    ТАК!

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    По-моєму, у Президента просто зруйновано мозок, чи діоксином, чи спадковістю, чи владою. І це головна проблема.
    А тепер новини як із лантуха: Огризко, Пенчук ("бандитам тюрми"), сьогоднішнє захоплення нафтогазу... хіба мисляча людина може це все допустити?
    Але нам нема за чим жаліти. Ми зробили на тому етапі для країни максимум того, що могли. І ще зробимо.
    коли після банкрутства банку "Україна" я там працював і бачив шо там наробив ющенка керуючи ним - всім казав що збанкрутував банк "Україна" - то тесаме зробить і з Україною! пройшли роки - тепер мене слухають епт!

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Victorious, фіг його знає хто там і у кого і чим захоплене, але руки опускаються... тобто якось сподівався на поступове піднесення і був готовий навіть потерпіти, бо просто так на березі груші не виростуть. а тут на - фінансова яма і тупі обіцянки, яким ніхто вже не вірить. от наприклад, страхова медицина, про яку всі говорять, але вона явно невигідна. або ше говорять, написани документ-алгоритм для лікування хвороб, шоб лишнього не виписували. і купу всього обіцяють... а вони бідняшки, зарплату собі урізали, скоро і людям почнуть, при тому, що всі ці коники штучно спровоковані і пенсії-зарплати зїлися наполовину. тоєсть, те, що раніше можна було купити на 100 грн, зараз 200-250.
    а бардак у ВР! стидно ж... зоопарк нах... ай..не хо про політику, шоб їм меланжу надихатися!
    який народ - така і влада (с) Ющенко
+ Ответить в теме
Страница 2 из 132