Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1064Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 13 из 129
Показано с 121 по 130 из 1287.
    2.0

re: Тимошенко, Юля!!!

якщо все так добре, де бабки з казначейства? і чому за царювання Тюльки зросли ледь не вдвічі зовнішноьекономічні борги? звідси питання - куди їх всадили, ці мільярди? на Луї Вуіттони?

Пророк

пані, чого ви відповідаєте питанням на питання (до того ж не до вас адресованого)? ті гроші пішли до бюждету ще в 2005 році. якщо є претензії до казначейства, то тоді працювали уряди Єханурова і знов-таки Януковича.

я не кажу і не вважаю, що все добре. я вважаю, що все досить погано. але це не змусить мене полюбити Януковича, Азарова, Ківалова, Чечетова, Льовочкіна, Шуфрича, Богословську, Фірташа, Табачника, Левченка і їхніх друзів.
    У мене є підстави вважати, що за них усе буде набагато гірше.

Найперше, що ми помітимо - це те, що Фірташу і його друзям з ПР компенсуватимуть втрати від витуреного з ринку Росукренерго, а виборцям ПР - зокрема й тим, що у нас на форумі - кинуть кістку у вигляді тестувань російською мовою та відміни українського дубляжа іноземних фільмів. як вони і обіцяли. і буде їм щастя.
    Зануда

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Пушкин сцуко опасный?
    Хтось казав що Пушкін небезпечний? Ні, російська культура і, зокрема, література дуже багаті, їх потрібно вивчати поряд з іншими шедеврами світової культури.
    Введення другої державної мови - зовсім інша річ. Зараз, на мою думку, це вкрай небажано.

в 1977 году мой дед ходил в обком (КПСС злая тада была органиция) чтобы в Полтаве мненя взяли в РУССКУЮ школу ибо их было мало.
    Дивно, що у 1979 мої батьки без будь-яких перепон відвели мене у російську школу у Полтаві. Її я й закінчував. Не так вже й мало їх було. Може, Ваш дідусь ходив до обкому щоб підстрахуватися? Ібо так тоді вирішували питання.
    Але у деяких так званих "українських школах" викладали все одно російською - досвід мого молодшого брата.
    Инвалид умственного труда

Копии платежек по которым осуществлялось перечесление денег?
    Да кстати, какой банк проводил операции?
    А по поду земли, вы в Конче-Заспе были?
    2.0

Victorious, я сказала раніше, шо сказати свого нічого вже не маю. а от запитати? як фан-клуб Жульки пояснить такі конкретні промахи улюбленої прагматиками економіки? а при кому буде лучче_гірше - поживем побачим. Я=Ю - ось проста формула нашого вибору.
    Зануда

Намагаюся відкинути своє уявлення про особи Я. та Т., що складалося як щодо епічних героїв - на підставі легенд, міфів, побрехеньок, пліток та ін.. Це досить важко, звичайно. На противагу згадую, коли особисто стикався по роботі з представниками партії регіонів. Намагаюся аналізувати те, що змінилося за останній час у країні.
    Виходячи з того, що я давно не ідеаліст, і не чекаю якогось особливого "рятівника нації", маю намір голосувати за Тимошенко.
    Пророк

Копии платежек по которым осуществлялось перечесление денег?
    Да кстати, какой банк проводил операции?
    А по поду земли, вы в Конче-Заспе были?
    Оце і є Ваша відповідь на моє питання? Гроші Міттал платив Нацбанку, в доларах по курсу.
    я на Ваше - відповів. Хотілося б і від Вас того самого.
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Victorious, я сказала раніше, шо сказати свого нічого вже не маю. а от запитати? як фан-клуб Жульки пояснить такі конкретні промахи улюбленої прагматиками економіки? а при кому буде лучче_гірше - поживем побачим. Я=Ю - ось проста формула нашого вибору.
    я просив би вас утриматись від ярликів. якщо я і фанат, то хіба що Led Zeppelin, Man United i України в цiлому, а ніяк не окремих політиків. Я би, може, навіть за зека проголосував, якби він виконував Універсал національної єдностi (здається, так називався епохальний документ, який вони з Ющенком підписали?), а не начхав на нього вже через 2 тижні.

я не прихильник російських ЗМІ, але навіть ті офігівають від економічних ініціатив Януковича в газовій сфері. Стаття на lenta.ru має промовисту назву "Поток сознания" (http://lenta.ru/articles/2010/01/21/yanuk/) - Янукович про газові потоки, а епіграфом до неї -
    - Я еще не решил, надо ли тебе, Коля, высказываться про экономику.
    - Почему это мне не надо высказываться по экономике?
    - Потому что тебя не только идиоты слушают, но и толковые люди…
    Цитата из кинофильма "Олигарх"

Виктор Янукович, кандидат номер 1 на выборах президента Украины, на днях поразил всех интересующихся газовой проблематикой в отношениях Москвы и Киева двумя странными заявлениями. Лидер Партии регионов сперва заявил, что Украина под его мудрым руководством будет стремиться принять участие в российском проекте "Северный поток". Подумав денек, Янукович добавил, что и к "Южному потоку" он тоже не против подключиться. Абсурдность заявлений, сделанных украинским политиком, сложно переоценить. Оба упомянутых Януковичем проекта "Газпром" строит, чтобы защитить экспорт газа в Европу от непредсказуемости украинской политики.
    для ілюстрації газета наводить карту, щоб розгублений читач (і новообраний, не дай боже, президент?) знав, де знаходиться Українa, і де - згадані "потоки". до яких він хоче долучитися:

а ви розмірковуєту про економічні прорахунки Тимошенко... та їх купа! але за Януковича без всяких криз інфляція сягала 15% в 2006-му.
    Філософф

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    [ як фан-клуб Жульки пояснить такі конкретні промахи улюбленої прагматиками економіки? .
    Здається і я і Вікторіус ні до якого фан клубу не належим і тільки те й кажемо що Тимошенко зараз менше зло у ситуації що склалась. Якщо десь є якісь фан клуби є хтось хто доводить ефективність чиєїсь економічної політики дик дискутуйте з ними я особисто тільки радий буду.
    Я все сказав тут що хотів бачу що конструктивної дискусії невиходе тож у профілактику холівару виходжу з теми чого і всім іншим бажаю
    Пророк

Ответ Сообщение от serg1975 Посмотреть сообщение
    Считаю,что Полтаве более выгодна ЮВТ
    Полтаве более выгоден новый мер - это факт

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    встиг наговорити дурниць в стилі Яценюка і Литвина, що ми без Росії нікуда. (ТВ репортаж із Запоріжжя, інтерв'ю Фокусу, здається). Хай поки що повчиться бути самостійним.
    Правильно, лучше с голым задом (заметьте, это я не про него, я про электорат), зато "самостийни"

власники з Європи чи Америки (якщо це не колишні емігранти) звикли до законності. вони показують реальну зарплату, не користуються "чорним налом".
    После такого нужно всегда писать ИМХО

може ви думаєте, що з продажем Кріворіжсталі він припинив випускати метал? запевняю вас, ви помиляєтесь.
    Металл-то он выпускает, но для кого? Куда идут деньги от его продаж и кто его покупает?
    Пророк

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    После такого нужно всегда писать ИМХО
    - не пишу ИМХО, бо я досить часто працюю з цими людьми і знаю, а не здогадуюсь.
    Металл-то он выпускает, но для кого? Куда идут деньги от его продаж и кто его покупает?
    - метал (як і будь-який товар) випускається для тих, кому він потрібен і хто за нього платить гроші. переважно на експорт (так само як і інші українські виробники). в україні основним споживачем металує будівельна галузь, оскільки в ній падіння будо найбільшитм, то і частка українського ринку впала. гроші від реалізації ідуть власнику (а ви хотіли, щоб вам??). державі ідуть податки, працівникам - зарплата. так само відбувається і на інших металургійних підприємствах (Ахмєтова, Тарути, Бойка), тільки з меншим рівнем дотримання законодавства.

ну будь ласка, не змушуйте мене переповідати вам основи ринку... я не вірю, що ви самі не знаєте того, що я щойно написав.
+ Ответить в теме
Страница 13 из 129