Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1141Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 123 из 144
Показано с 1,221 по 1,230 из 1432.
    المزيد من النفط

Re: Тимошенко, Юля!!!

Пророк

1984 Тимошенко. Двоемыслие Оруэлла

26.10.2016 – Якщо Гройсман підніме мінімальну зарплату – це наша перемога”, – Тимошенко. ВІДЕО

31.10.2016 – Тимошенко о минимальной зарплате: “Это масштабный обман”
    Фракция “Батькивщина” не будет поддерживать бюджет на 2017 год, если там будет прописано повышение зарплаты, анонсированное премьер-министром
    segodnya.ua

Я не буду акцентувати увагу на тому, що животноє по кличці йуля пісяє в оченята люмпенам. Це й так зрозуміло і їм нічого не доведеш.

Це ж бо не сеча, а вранішня роса, яку послала Богиня Землі, аби ми не померли від спраги, спричиненої злочинно високими тарифами на воду.

Хочу акцентувати увагу на іншому:

На тому, що животноє по кличці йуля – реально дура. Тобто, абсолютно некомпетентна особа.

Якщо метою цього животного є деструктивні дії, неголосування за бюджет, критика влади і намагання зруйнувати країну зсередини аби прийти до влади (а мета саме така) і якщо животноє мало б хоча трохи клепки в голові, мінімальні знання в економіці, то ще в момент озвучення Гройсманом такої пропозиції, животноє б знайшло причини для опозиції такому рішенню.

Навіть люмпени намагались його знайти. В них це смішно виходило, навіть ржачно, але “зрада десь була”.

Навіть видатний міністр фінансів усіх часів і народів в уряді животного написав повну х-ню з лівими мультиплікаторами, але хоча б вказав ризики інфляції.

Тобто, придумати щось, що дасть змогу накинути екскрементів на владу і з самого початку зайняти звичну пропутінську позицію можна було за наявності мінімальних економічних знань.

Але ж ні.. Животноє відрапортувало про “нашу першу перемогу на злочинною владою”, а через тиждень розказує, що не буде підтримувати те, про що істерила 2 роки…

Акцентую на цьому не для того, щоб ми в черговий раз посміялись над животним, а для того, щоб кожен усвідомив і не мав жодних сумнівів в тому, що животноє по кличці йуля несе за собою хаос.

tverezo.info

* * *

* * *

Богдан Карпенко

Короче, осьо Юлька намолола, цитую твіти 24-го каналу. Приготуйте ваші очі, бо там пекло:

"...Країні потрібен лідер, який зданет брати на себе відповідальність. На сьогоднішній день 72 % українців вважають, що Україна рухається в неправильному напрямку. іде тотальна узурпація інформаційного простору Порошенком. Я не фан "Інтеру", за кулісами цих подій стоїть влада. Яценюк і Порошенко взяли владу. Гройсман і Порошенко - один організм. Лише 3 % українців повністю схвалюють діяльність Порошенко. Коли ми почули про збільшення мінімальної заробітньої плати, ми реально зраділи, але коли ми розібрались в детялах, у мене заболіло серце (про збільшення мін. заробітньої плати), може так статися, що прибиральниця і директор школи отримуватимуть однакову заробітню плату. Гройсман це повна маріонетка Порошенка. Люди вже не терплять, люди перестали їсти, от до чого доведена зараз ситуація. Коли ми вивчили сутність цієї брехні, ми заявили, що це обман (про зарплату). Ми категорично не будемо голосувати за цей бюджет, за такий бюджет, хто прогаласує, по суті бере відповідальність на себе за знищення української нації. Сьогодні відбувається абсолютна руйнація через таких маріонеток як Гонтарєва. На падінні курсу гривні Президент заробив 49 мільйонів гривень, ми будемо ініціювати перевірку декларації Президента. Проти Гонтаревої потрібно порушувати кримінальну справу. Ми не спілкуємося з Президентом. Гройсман – "печінка" Порошенка. Яценюк і Порошенко привласнили владу в країні, коли розкачують лодку їм незручно тирити. У нас мафія і клани перемагають систематично. Банк Порошенка за 9 місяців подвоїв свої прибутки. Банк "Хрещатик" прямо знищила Гонтарева та Порошенко. Більшість аграрного представництва у парламенті це аграрна мафія. Землю сільськогосподарську не можна продавати. Ми підняли по всій країні селян, фермерів. За рік цієї влади не буде. Ми галасували проти підвищення заробітньої плати депутатам. Якби вищому керівництву держави не була вигідна війна, війна вже б була закінчена. Як поміняється влада в Україні і поміняється президент треба повертатись до Будапештського меморандуму. я вважаю те, що війна не закінчена це недопустима позиція вищого керівництва держави. Я викрила великий обман уряду у підвищенні мінімальної зарплати. Президент привласнив собі право розпоряджатися країною..."
    ---------------------------------

UPDT Це не шиза - це істерика ЮВТ. Ніяк їй не вдається все розвалити, шоб на цьому до влади прийти. Вона ж коли каже, що влада не хоче закінчити війну, вона ж здатись пропонує, і посилає сигнали кремлю, шо вона завершить війну (тобто, здасться), тільки допоможіть владою стати. Ось таке от

* * *

От себя добавлю: Вот же мерзкая с*ка!
    Пророк

Пророк

ентер, тебе надо подлечится трохи, бо твоя ненависть до юли уже стала психическим отклонением твоей личности
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    ентер, тебе надо подлечится трохи, бо твоя ненависть до юли уже стала психическим отклонением твоей личности
    Це тобі треба лікуватися, або в психіатра, бо ти віруючий зомбі, або в окуліста, бо не бачиш очевидного.
    Пророк

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    Це тобі треба лікуватися, або в психіатра, бо ти віруючий зомбі, або в окуліста, бо не бачиш очевидного.
    вибачте шанований пане. але ви ідіот на кшалт єнтєруші. я з юлі ікони не роблю
    бог

уже стала психическим отклонением твоей личности
    ... Это хроническое.
    المزيد من النفط

Ой, які ж ви кумедні.
    Вас почитаєш - відпадає потреба у транквілізаторах.
    Пророк

идиоты , шо капец. я уже сколько не за юльку, а нравится тролить этих хайипутьусракуабынэюлька.
    любой позитив про тимошенко у данных особей вызывает обильное брызжание слюной. а любую ошибку юльки они воспринимают как личную победу и начинают это выливать в интернеты. таким людям нужна какая то реабилитация штоле.
    المزيد من النفط

я уже сколько не за юльку
    И сколько ? Со вчерашнего дня ?
+ Ответить в теме
Страница 123 из 144