Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1125Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 12 из 141
Показано с 111 по 120 из 1408.
    Пророк

re: Тимошенко, Юля!!!

JPM, чи це не про мене, юначе? тримай язик в одному місці, пліз. фільтруй трохи. особливо про підірасів, дартаньянів тощо. не суйся, коли нічого сказати. Бо аргументів я як раз не бачу. А з лайкою - в бан.

JPM
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    чи це не про мене, юначе?
    о! сообразительный! я не ожидал!
    Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    аргументів я як раз не бачу
    если бы ты мог нормально оценивать критику, может я и решился на диалог с тобой по теме - а так вижу только восхваление конеретної особи
    Філософф

Бачу що на жаль помиїв у цій темі виплеснуто багато.Вони заляпують лише того хто їх каже і це слід розумітиДоволі жаль.Сподіваюсь що з часом на форумі відновиться нормальна атмосфера
    Єдине що скажу зараз бути проти обох значть бути за Януковича і це факт.Можна сказати "всі дістали і я проти обох" але така людина не цікавилася б політикою.Я знаю людей які реально повністю байдужі до результатів виборів вони на форумах якості політиків не обговрюють бо їм дійсно все одно.А людина більш менш пропатріотичних поглядів якщо їй це все ще не обридло має в 2 турі за Тимошенко голосувати не через якісь якості останьої а від супротивного.
    змія болотяна ОЧКОва

Коновалець, винятково суб’єктивне судження.
    бо, як виявляється, патріотичність теж багатовекторна.
    знову ж таки ніхто нікому нічого не винен (в морально-етичному сенсі, більше навіть ми нічого не винні гражданам Я. і Т., навпаки вони нам винні, як земля колгоспу). і ті, хто не підтримають Тимошенко менше патріотами не стануть тільки через те, що не підуть від противного. ібо погляд на речі різниться від Вашого, наприклад, або від мого.
    Пророк

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Коновалець, винятково суб’єктивне судження.
    бо, як виявляється, патріотичність теж багатовекторна.
    знову ж таки ніхто нікому нічого не винен (в морально-етичному сенсі, більше навіть ми нічого не винні гражданам Я. і Т., навпаки вони нам винні, як земля колгоспу). і ті, хто не підтримають Тимошенко менше патріотами не стануть тільки через те, що не підуть від противного. ібо погляд на речі різниться від Вашого, наприклад, або від мого.
    я бы добавил, что и те кто поддерживают тов. Януковича так же не меньше патриоты чем те кто поддерживают Тимошенко или кого-то др. из кандидатов, т.к. это нормально, что у всех свои взгляды и предпочтения!
    Пророк

да, да. а найбільші патріоти - це ті, хто не ходять на вибори, курять траву і взагалі їм все по барабану.
    Инвалид умственного труда

- А где ВСЕ деньги от Криворожьсталь?
    - Ой, простите, я случайно сережку потеряла...
    Філософф

Коновалець, винятково суб’єктивне судження. .
    Звісно що суб"єктивне адже майже будь яке судження людини є суб"єктивним.

[ ті, хто не підтримають Тимошенко менше патріотами не стануть тільки через те, що не підуть від противного. і
    Не стануть але вчинять не розумно(звісно що на мою думку я ж від свого імені пишу).Логіка тут проста соціалку жоден з кандидатів не підніме,в економіці теж лад не наведуть(як і інші що не пройшли) але один може буде російську водити може ні може піде на єєпстувування може ні а інша точно ні на те ні на те не піде.Навіщо ж ризикувати.А жити краще не стане вірніш якщо стане то незусиллями влади хто б її не очолив

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    я бы добавил, что и те кто поддерживают тов. Януковича так же не меньше патриоты чем те кто поддерживают Тимошенко или кого-то др. из кандидатов, т.к. это нормально, что у всех свои взгляды и предпочтения!
    Тут плутанина в термінології.патріотами тут були мноюназвані люди умовно кажучі пропомаранчевих поглядів(радянський союз це погано,друга російська теж і взагалі русифікація зло,Петлюра і Бандера як мінімум не однозначно негативні персони і т п).звісно що таким людям якщо за когось голосувати зараз то не за Федоровича.
    Люди які за єдність з Росією,захист російської мови і т п теж можуть називати себе патріотами але це інший патріотизм і він має дещо іншого суб"єкта.не кажу що це погано .
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    суб"єктивне
    В студию определение?

але один може буде російську водити
    Пушкин сцуко опасный?

і взагалі русифікація зло
    в 1977 году мой дед ходил в обком (КПСС злая тада была органиция) чтобы в Полтаве мненя взяли в РУССКУЮ школу ибо их было мало.
    Пророк

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    - А где ВСЕ деньги от Криворожьсталь?
    - Ой, простите, я случайно сережку потеряла...
    може це дотепно, але непереконливо.
    гроші пішли в бюджет і були використані згідно рішень ВР та Уряду (тодішній прем'єр - Єхануров).
    нема мені часу для вас шукати закон, там були різні проекти, наприклад, "Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2005 рік" (щодо використання коштів, отриманих від продажу 93,02% акцій ВАТ "Криворіжсталь")" (http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/...=&pf3511=25892) - Котрий з них пройшов, я не пам'ятаю.
    білше аналітики про продаж Криворіжсталі можна подивитись, наприклад, на сайті Мокіна, якого я знаю як нардепа ще останнього радянського розливу - http://www.mokin.com.ua/public_work/...9/bs/5656.html.
    На мою думку, ці гроші можна було БІЛЬШОЮ мірою витратити на розвиток, а меншою - на соціальні програми, як-от збільшення допомоги при народженні дитини, але такі були настрої у суспільстві.
    На цьому форумі теж весь час скиглять, що треба все поділити, а коли ділять - незадоволені.

Дозвольте зустрічне питання: де гроші від переходу в приватну власність Януковича В.Ф. державної резиденції "Межигір'я"?
    Чувак прихопив 130 га заповідної історичної землі під Києвом, на березі Дніпра, казав, що навіть мусив продати для цього квартиру, бо грошей не вистачало. Може з Полтави це видіється абстракцією, але я добре знаю ті місця. Так от, як так сталося, чи була трансляція торгів в прямому ефірі, за які заслуги і де гроші? кому і скільки?

Ще хотілося б запитати, що ця компанія приватизує, прийшовшу до влади, бо ці 130 га він пригопив, будучи прем'єром при президенті Юшенку, але то вже питання риторичне.

Прохання не з'їзжати.
+ Ответить в теме
Страница 12 из 141