Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1140Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 110 из 143
Показано с 1,091 по 1,100 из 1430.
    Пророк

Re: Тимошенко, Юля!!!

О! Нарешти Ентер нашел про змеиные туфли ЮВ. Надеюсь не с моей подачи)

Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    О! Нарешти Ентер нашел про змеиные туфли ЮВ. Надеюсь не с моей подачи)
    А с чьей же еще? Спасибо.
    المزيد من النفط

Я как-то не очень уверенна, что это змея...В смысле на туфлях, а не в туфлях...

А вот ноги у ВОНА поотекли...
    Бідна. Так тяжко працює...
    Banned

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    вот ноги у ВОНА поотекли...
    И всё пеотому, что как женщина она обычная гапка, но при этом превосходный лжец и вор, популист и лицедей.
    les
    Філософф

А кто меньше этих двух? У вас походу есть измеритель популизма? )
    Ну, саме для мене - нажаль, майже уся влада разом узята - прєзік+гройсман+уряд - тишком роблять свої темні справи і майже не спілкуються з людьми.
    Це інша корупційна крайність. Але з боку влади майже нема популізму. Є якісь недолугі брехливі намагання виправдовувань. Але популізмом це назвати важко.
    Мій вимірювач популізму такий : 1) намагання весь час шось сигналити піплу, присутність весь час у ефірі; 2) привертання уваги людей лише негативом, скандалами, спрямованими на опонентів; 3) брехливі обіцянки майбутніх дій, які грунтуються на невиправданих бажаннях та очікуваннях плебсу, і загравання з тим самим плебсом; 4) розуміння необгрунтованості тих бажань та очікувань, а тому розуміння неможливості виконати обіцянки, а тому відсутність наміру виконувати ті обіцянки.
    les, где вы увидели передергивание в этой цитате? Просто интересно.
    "Да, ясно, с др. стороны ношение позапрошлогодних туфлей от Гуччи показывает что ЮВ живет скромно и, повидимому, это туфли из ее старых запасов или куплены на стоке. Тогда неясно почему мордокнижные писаки так этим возбудились, постя эти и аналогичные фоты ног ЮВ с криками - кожа змеи! Гуччи! очень дорого! а пенсионеры голодають!? И еще, когда мордокнижным писакам уже нечего сказать они начинают обсужать как одета женщина, для меня с моими старомодными взглядами это как-то неэтично, ну ладно там женщины грешат этим, но мужики? Хотя может, как пишет Энтер это "норма" в наше время?"
    Саме те, шо виділив, на мій погляд і є Вашими пересмикуваннями. Коли популістського політика ловлять на брехні стосовно його способу життя, це для демократичної країни дуже добре : навіть для прихильників того популіста - бачили очі, шо купували. І це аж ніяк не "обсуждєніє мужікамі, как одєта женщіна". І це аж ніяк не "нєчєго сказать". Бо казати про це - правильно, бо вона не жінка, а політик насамперед. Як жінка вона вже нікого не здатна зацікавити, на мій старомодний погляд.
    Не, это всего лишь админнарушение. Этим у нас безнаказанно грешат даже президенты.
    Гріхи президентів не виправдовують гріхів непрезидентів. Я за те, шоби президенти так само відповідали за свої гріхи.
    І з Яника вони вже наче почали відповідати.
    А завдяки Вам та Вашим однодумцям Юлька не те що не відповідатиме за свої старі гріхи, а того ще знов сяде мені на шию.
    Я ладний побажати їй та всім вам ідіотам смерті, аніж допустити, шоби завдяки вашій дурості ми знов мали на роки такий гембель.
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    не очень уверенна, что это змея..
    Я тоже, скорее подделка под крашеного крокодила, типа. Но ведь мордокнижные знатоки написали - змея, не стал их разуверять, все равно ЮВ - ТВАРЬ (как они любят выражаться), хоть в питоне, хоть в крокодиле, хоть в кожзаме :)

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    А завдяки Вам та Вашим однодумцям Юлька не те що не відповідатиме за свої старі гріхи, а того ще знов сяде
    Та я не против шоб "новая" влада снова посадила Юличку как виновницу всех наших бед, просто методы ее (влады) антипропаганды против ЮВ смешны и подчас наивны, но тем не менее людям нравится и странно что людьми так легко управлять. А может и не странно...

Я ладний побажати їй та всім вам ідіотам смерті, аніж допустити, шоби завдяки вашій дурості ми знов мали на роки такий гембель.
    Тут можете не волноваться, сценарий (если вы о президентах будущих, хотя ЮВ вроде еще не была таковой) планируется как у старших братьев: ПАП-ПАП-ВБГ-ПАП-ВГБ-ПАП-ВГБ...

бо вона не жінка, а політик насамперед
    Тогда почему такое внимание к ее мештам?

прєзік+гройсман+уряд - тишком роблять свої темні справи і майже не спілкуються з людьми.
    Да, а вам выдали Юлю на пообсужать и народ уже рад. )
    Пророк

Anna Amargo
    А вы сейчас тоже с удовольствием наблюдаете, как люди, в прошлом году чехвостившие Порошенчиху за слишком шикарную сумочку и пыхтевшие про жирующих олигархических жён, которые прямо не знают куда им девать отнятые у населения бешеные американские деньги, сейчас изо всех сил пытаются доказать, что туфли госпожи Тимошенко куплены за триста гривен на рынке Анголенко. У знакомых. Со скидкой. В годовую рассрочку. Да? :))
    les
    Філософф

Та я не против шоб "новая" влада снова посадила Юличку как виновницу всех наших бед, просто методы ее (влады) антипропаганды против ЮВ смешны и подчас наивны, но тем не менее людям нравится и странно что людьми так легко управлять. А может и не странно...
    От нашо Ви таке робите? - обрізали мою фразу та перейшли до теми ув'язнення? Так, начебто я шось говорив чи пропонував про це? А потім питаєте мене про пересмикування.......
    Це дуже некрасіві прийоми. Не ганьбіть себе.
    Я ще раз наголошую, шо це тема взагалі про Юлю. І тут пишуть не тільки ті, хто бере участь у пропаганді. Тут пишуть ВСІ. І ті, хто за Юлю, і ті, хто проти неї щиро, бо має свою власну на неї точку зору.
    Методи методами, але Юля недостойна хоч шось очолювати у цій країні. Вона - лайно. І не порошенківська чи януковичська пропаганди зробили її лайном. Вона ним стала самотужки.
    І мовчати про те, шо вона політичний послід, - це класти той самий послід собі на голову.
    Не треба її ув'язнювати. Її треба відправити у Ростов, або у Гондурас. Звісно, краще за все було б просто забути про її політичне існування, ніколи і нікому за неї не голосувати. Як кажуть : відсохне - саме відвалиться.
    Але ідіотів серед українського "електорату" на жаль дуже багато. Тому краще Ростов.
    Тут можете не волноваться, сценарий (если вы о президентах будущих, хотя ЮВ вроде еще не была таковой) планируется как у старших братьев: ПАП-ПАП-ВБГ-ПАП-ВГБ-ПАП-ВГБ...
    Я не хвилююся, бо цей сценарій неможливий. Тому це так само можа вважати Вашим черговим пересмикуванням. З написаного Вами, шо читаю на цьому форумі вже багато років, важко припустити, шо Ви здатні вірити у ту страшилку, яку оце запостили для підсилення аргументації.
    Тогда почему такое внимание к ее мештам?
    Якшо я за сьогодні втретє чи вчетверте напишу : "увага до її мештів є аргументом, шо популістський (тобто на словах - все для народу) політик живе на незадекларовані доходи і його статки при цьому незаконно великі", Ви це прочитаєте? А як прочитаєте, то чи зрозумієте? Чи Ви знов вкотре спитаєте те саме? Та то вже буде ознака бота.
    Да, а вам выдали Юлю на пообсужать и народ уже рад. )
    Мені ніхто нічого не дає і я нічого не від кого не очікую. Я обговорюю у цій темі Юлю. До Юлі я придивляюся вже давно, бо вже давно дорослий та цікавлюся політикою.
    І з того часу я при нагоді її обговорюю.
    І якшо до грудня 2007 року я ставився до неї більше позитивно, ніж негативно, то з 2008-2009 років я ставлюся до неї однозначно негативно.
    І поглядів своїх не змінював.
    І доки у суспільстві буде актуальна тема Вони, я буду активно Вону обговорювати, шоби не дай Боже Ви, такі як Ви та ВіняПих не протягнули цю лярву знов до влади.
    Пророк

Грынив напомнил Тимошенко, что это она подписывала меморандум с МВФ по тарифам

На заседании Рады 12 июля глава фракции БПП Игорь Гринив напомнил Юлии Тимошенко, кто именно подписал с МВФ меморандум по тарифам.

«Критикують тарифну політику ті, хто взяв відповідні зобов’язання перед ‪‎МВФ‬ ще у 2008 році. Останнім часом ведеться дискусія про те, чи підписано меморандум з МВФ і чи є на ньому підписи Президента і Прем’єр-міністра, і що в цьому меморандумі визначається. Я доклав певних зусиль і знайшов підписаний меморандум між українським урядом і МВФ.
    Процитую пункт 17 цього документа:
    “Що стосується загальнодержавного сектора, на нашу думку, було б дуже важливо забезпечити більшу прозорість та фінансову стабільність НАК “Нафтогаз”. НАК “Нафтогаз”, по можливості, якомога швидше публікує звіт за попередній рік для того, щоб скасувати стан технічного дефолту за своїми єврооблігаціями, для того, щоб забезпечити тривалу базу для продовження здорового фінансування, а також впорядкувати фінансові стосунки НАК “Нафтогаз” з бюджетом. До кінця 2011 року ми зрівняємося ціни на газ внутрішнього видобутку та ціни на імпортований газ. Поступова реалізація цього процесу буде розпочата з 1 грудня 2008 року. Таке рішення буде прийнято у жовтні 2008 року. Паралельно до цього, дотування цін на імпортований газ, що споживається тепловими комунальними підприємствами, буде скорочуватись шляхом щоквартального коригування тарифів і припинить своє існування до 1 липня 2010 року. Ми маємо плани запровадити більш потужну регуляторну базу таким чином, щоб встановлення тарифів було деполітизовано.»

Дійсно цей документ підписаний – підпис Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, Президента Віктора Ющенка.

Це було правильне рішення тодішнього уряду. І всі, хто сидить тут в залі – і Олег ‪‎Ляшко‬, і Юлія ‪‎Тимошенко‬, і в тому числі я – були представниками одного політичного блоку, який брав на себе відповідальність за ситуацію в країні. І тепер, коли з критикою по цьому питанню виступають мої колеги, насправді – це є зобов’язання, яке взяла Україна, підписавши меморандум з МВФ у 2008 році Звертаюся до лідерки фракції “‎Батьківщина‬” — цей меморандум правильний і я Вас підтримую і підтримував тоді. Не підтримую зараз, тому що на сьогоднішній день ті зобов’язання, які є в меморандумі, ми виконуємо. Тому, що не можна брати зобов’язання і обманювати, як партнерів, так і всіх людей. Не можна все життя політичну кар’єру будувати на неправді». Во время выступления Грынива к Тимошенко подбежал Власенко и что-то стал ей советовать на ухо, скорее всего, как ответить на выступление.

Понятно, что Тимошенко не нравится такой поворот, ведь она считает, что обвинять — это её конёк. Но суть понятна — она обещала МФВ ещё в 2010 году выровнять тарифы таким образом, чтобы исключить дотации на их компенсацию. Как обычно, Тимошенко обманули и ничего не делала, а теперь она обвиняет власть, которой приходится «заносить за ней хвосты» и доделывать недоделанное.

Пророк

вас серьезно интересно это обсуждать? )
+ Ответить в теме
Страница 110 из 143