Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1064Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 10 из 129
Показано с 91 по 100 из 1287.
    Зануда

re: Тимошенко, Юля!!!

Ответ Сообщение от RESIDENT Посмотреть сообщение
    Каждый гражданин с 18-ти лет должен стране 4К гривен из за ее кредитов
    Це трохи не так. Кредити прагнули отримати і отримували всі без виключення уряди. І будуть робити це надалі, хто б не був президентом чи главою уряду.

p.s. Це в мене в очах мерехтить, чи то суровий мужчіна в очках постить одне й те саме по декілька разів? Та й не тільки у цій темі.

Пророк

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Как не дали? А банки разоренные кризисом за чей счет рефинансировались?
    Она это себе еще в достижения записала!
    Глибокошановний, порийтесь в гуглі, ХТО рефінансує банки - уряд чи якийсь інший орган. якщо ви не знайдете, я вам підкажу - це робить Нацбанк.
    також хотілося би посилання, ДЕ САМЕ Тимошенко записала собі в досягнення рефінансування банків.
    Ви, здається, все проспали.
    PS і ця людина тут пише про грошово-кредитну політику.................

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Це в мене в очах мерехтить, чи то суровий мужчіна в очках постить одне й те саме по декілька разів? Та й не тільки у цій темі.
    мать, для переконливості...
    Серега...

Думаю вот еще о чем....... если ВФЯ станет президентом Полтава попадет в опалу, т.к. АВМ бютовец. ............ Считаю,что Полтаве более выгодна ЮВТ.
    Пророк

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Victorious мене дратують ті, хто спочатку голосує, а потім від того ж плаче. я так не хо. я хо, шоб мені не треба було смикатися потім і крити голову хусткою, шо ж я наробила.
    я згодна була прийняти Тігіпка, Костенка, Тягнибока, Яценюка, зважаючи, звичайно на їхніх тараканів, розколи руху, перебування при януковичівській владі і те де. але не цих. я їх не приймаю, бо не бачу між ними принципової різниці. всьоравнобудесловозчотирьохбукв.
    я поважаю вашу точку зору, але вона не підкріплена фактами. ні в її програмі, ні в практичній діяльності нема нічого, що ставило би під сумнів позиції щодо мови, історії, чорноморського флоту і європейського майбутнього. Навіть під час передвиборчих поїздок вона робила програмні заяви з цього приводу; навіть в Криму вона виступала українською і захищала українську, можливо, втрачаючи голоси (http://www.unian.ua/ukr/news/news-355237.html).

Що ж стосується прем'єра Тимошенко при президенті Тигіпку, то я не прихильник. як на мене, він кращий економіст (і то не факт, бо він банкір), але гірший президент - хиткий дуже. Дитя Пінчука, колишній керівник штабу Януковича. встиг наговорити дурниць в стилі Яценюка і Литвина, що ми без Росії нікуда. (ТВ репортаж із Запоріжжя, інтерв'ю Фокусу, здається). Хай поки що повчиться бути самостійним.
    Але то так, справа смаку. Якби він вийшов проти Януковича, я би легко голосував за нього. Але ж він не вийшов. Не треба про це забувати.
    Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Це в мене в очах мерехтить, чи то суровий мужчіна в очках постить одне й те саме по декілька разів? Та й не тільки у цій темі.
    я вже не одписую але ще трохи міжрядками читаю, бо мені вже наголову неналазе те що той мужчіна балакає, із пустого в порожнє, вже скокро відчуваю взагалі відіб"є бажання читати політичні теми на форумі.
    Пророк

Есть замечательный фишка - поставить в игнор. Был человек и нет человека, как при Сталине. Красота. )
    Серега...

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Был человек и нет человека, как при Сталине. Красота. )
    Там не в игнор- там в "расход")))))))))))))))))
    Постійний відвідувач

Всеравно нечего ж хорошого от этого не вышло.
    23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Згадайте: з ініціативи Тимошенко було продано Криворіжсталь за 24 млрд гривень (перед тим уряд Януковича віддав завод Ахметову і Пінчуку за 4 млорд). торги йщли в прямому ефірі, гроші прийшли в бюджет, і зараз Україна не має головного болю з підприємством - воно платить податки і не скаржиться.
    На відміну від вугільних і металургійних підприємств Ахметова, які смокчуть мільярдами дотації із держбюджета.
    Приватне - не значить погане.
    А давайте прикиним!!! Переворот- ну или революция! Всех мочат, землю крестьянам, фабрики рабочим. Все заводы, вся земля переходит во "власність держави". И тут Криворожсталь и Укртелеком(не секрет, что уже велись и ведуться переговоры по продажи его российской компании). А чуваки выходят и говорят-нам пофиг, вы переворачивайтесь. Я его купил. Есть все документы. Забирать-международный скандал и неизвестно чем он может закончиться. И так половина предприятий Украины, которые к тому времени продадут!!! ЛУЧШЕ ПРОДАВАТЬ УКРАИНЦАМ! ВАМ ТАК НЕ КАЖЕТЬСЯ?

И куда идут эти деньги? Закрывать дырки в бюджете?? Так вам не кажеться что скоро все продадим, и все закончиться и что тогда?? Им то ничего-они свалят. А НАМ??
    Зануда

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    ЛУЧШЕ ПРОДАВАТЬ УКРАИНЦАМ! ВАМ ТАК НЕ КАЖЕТЬСЯ?
    Та "кажется", якщо б купували за нормальні гроші.
    Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    Так вам не кажеться что скоро все продадим, и все закончиться и что тогда??
    На проданих підприємствах працюють наші люди, вони отримують заробітну плату. Оподатковуються ці підприємства теж в Україні. Тобто теоретично від особи власника мало що залежить - країна все одно отримує податки, а люди - зарплату. Але не буду лукавити, мені також прикро, що держава сама не змогла дати раду цим підприємствам, що не знайшлося українців, що інвестували б у економіку власної держави. До того ж часто продаж відбувається після того, як підприємство штучно доводять до стану банкрутства. За це чиновники отримують хабарі, а покупець - змогу купити завод за символічну плату. Це прикро.
+ Ответить в теме
Страница 10 из 129