Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1142Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 10 из 144
Показано с 91 по 100 из 1436.
 1. #91
  Offline
  Зануда

  re: Тимошенко, Юля!!!


  Ответ Сообщение от RESIDENT Посмотреть сообщение
  Каждый гражданин с 18-ти лет должен стране 4К гривен из за ее кредитов
  Це трохи не так. Кредити прагнули отримати і отримували всі без виключення уряди. І будуть робити це надалі, хто б не був президентом чи главою уряду.

  p.s. Це в мене в очах мерехтить, чи то суровий мужчіна в очках постить одне й те саме по декілька разів? Та й не тільки у цій темі.

 2. #92
  Offline
  Пророк

  re: Тимошенко, Юля!!!


  Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
  Как не дали? А банки разоренные кризисом за чей счет рефинансировались?
  Она это себе еще в достижения записала!
  Глибокошановний, порийтесь в гуглі, ХТО рефінансує банки - уряд чи якийсь інший орган. якщо ви не знайдете, я вам підкажу - це робить Нацбанк.
  також хотілося би посилання, ДЕ САМЕ Тимошенко записала собі в досягнення рефінансування банків.
  Ви, здається, все проспали.
  PS і ця людина тут пише про грошово-кредитну політику.................

  Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
  Це в мене в очах мерехтить, чи то суровий мужчіна в очках постить одне й те саме по декілька разів? Та й не тільки у цій темі.
  мать, для переконливості...
 3. #93
  Offline
  Серега...

  re: Тимошенко, Юля!!!


  Думаю вот еще о чем....... если ВФЯ станет президентом Полтава попадет в опалу, т.к. АВМ бютовец. ............ Считаю,что Полтаве более выгодна ЮВТ.
 4. #94
  Offline
  Пророк

  re: Тимошенко, Юля!!!


  Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
  Victorious мене дратують ті, хто спочатку голосує, а потім від того ж плаче. я так не хо. я хо, шоб мені не треба було смикатися потім і крити голову хусткою, шо ж я наробила.
  я згодна була прийняти Тігіпка, Костенка, Тягнибока, Яценюка, зважаючи, звичайно на їхніх тараканів, розколи руху, перебування при януковичівській владі і те де. але не цих. я їх не приймаю, бо не бачу між ними принципової різниці. всьоравнобудесловозчотирьохбукв.
  я поважаю вашу точку зору, але вона не підкріплена фактами. ні в її програмі, ні в практичній діяльності нема нічого, що ставило би під сумнів позиції щодо мови, історії, чорноморського флоту і європейського майбутнього. Навіть під час передвиборчих поїздок вона робила програмні заяви з цього приводу; навіть в Криму вона виступала українською і захищала українську, можливо, втрачаючи голоси (http://www.unian.ua/ukr/news/news-355237.html).

  Що ж стосується прем'єра Тимошенко при президенті Тигіпку, то я не прихильник. як на мене, він кращий економіст (і то не факт, бо він банкір), але гірший президент - хиткий дуже. Дитя Пінчука, колишній керівник штабу Януковича. встиг наговорити дурниць в стилі Яценюка і Литвина, що ми без Росії нікуда. (ТВ репортаж із Запоріжжя, інтерв'ю Фокусу, здається). Хай поки що повчиться бути самостійним.
  Але то так, справа смаку. Якби він вийшов проти Януковича, я би легко голосував за нього. Але ж він не вийшов. Не треба про це забувати.
 5. #95
  Offline
  Пророк

  re: Тимошенко, Юля!!!


  Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
  Це в мене в очах мерехтить, чи то суровий мужчіна в очках постить одне й те саме по декілька разів? Та й не тільки у цій темі.
  я вже не одписую але ще трохи міжрядками читаю, бо мені вже наголову неналазе те що той мужчіна балакає, із пустого в порожнє, вже скокро відчуваю взагалі відіб"є бажання читати політичні теми на форумі.
 6. #96
  Offline
  Пророк

  re: Тимошенко, Юля!!!


  Есть замечательный фишка - поставить в игнор. Был человек и нет человека, как при Сталине. Красота. )
 7. #97
  Offline
  Серега...

  re: Тимошенко, Юля!!!


  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  Был человек и нет человека, как при Сталине. Красота. )
  Там не в игнор- там в "расход")))))))))))))))))
 8. #98
  Offline
  Постійний відвідувач

  re: Тимошенко, Юля!!!


  Всеравно нечего ж хорошого от этого не вышло.
 9. #99
  23q
  Offline
  23-й участник

  re: Тимошенко, Юля!!!


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  Згадайте: з ініціативи Тимошенко було продано Криворіжсталь за 24 млрд гривень (перед тим уряд Януковича віддав завод Ахметову і Пінчуку за 4 млорд). торги йщли в прямому ефірі, гроші прийшли в бюджет, і зараз Україна не має головного болю з підприємством - воно платить податки і не скаржиться.
  На відміну від вугільних і металургійних підприємств Ахметова, які смокчуть мільярдами дотації із держбюджета.
  Приватне - не значить погане.
  А давайте прикиним!!! Переворот- ну или революция! Всех мочат, землю крестьянам, фабрики рабочим. Все заводы, вся земля переходит во "власність держави". И тут Криворожсталь и Укртелеком(не секрет, что уже велись и ведуться переговоры по продажи его российской компании). А чуваки выходят и говорят-нам пофиг, вы переворачивайтесь. Я его купил. Есть все документы. Забирать-международный скандал и неизвестно чем он может закончиться. И так половина предприятий Украины, которые к тому времени продадут!!! ЛУЧШЕ ПРОДАВАТЬ УКРАИНЦАМ! ВАМ ТАК НЕ КАЖЕТЬСЯ?

  И куда идут эти деньги? Закрывать дырки в бюджете?? Так вам не кажеться что скоро все продадим, и все закончиться и что тогда?? Им то ничего-они свалят. А НАМ??
 10. #100
  Offline
  Зануда

  re: Тимошенко, Юля!!!


  Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
  ЛУЧШЕ ПРОДАВАТЬ УКРАИНЦАМ! ВАМ ТАК НЕ КАЖЕТЬСЯ?
  Та "кажется", якщо б купували за нормальні гроші.
  Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
  Так вам не кажеться что скоро все продадим, и все закончиться и что тогда??
  На проданих підприємствах працюють наші люди, вони отримують заробітну плату. Оподатковуються ці підприємства теж в Україні. Тобто теоретично від особи власника мало що залежить - країна все одно отримує податки, а люди - зарплату. Але не буду лукавити, мені також прикро, що держава сама не змогла дати раду цим підприємствам, що не знайшлося українців, що інвестували б у економіку власної держави. До того ж часто продаж відбувається після того, як підприємство штучно доводять до стану банкрутства. За це чиновники отримують хабарі, а покупець - змогу купити завод за символічну плату. Це прикро.
+ Ответить в теме
Страница 10 из 144

Похожие темы

 1. Янукович змусив підприємців платити те, що вже хотіла Тимошенко
  RAMM в разделе Фінанси, Бізнес та Економіка
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 07.09.2012, 10:21
 2. Ответов: 21
  Последнее сообщение: 12.12.2009, 10:40
 3. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 02.06.2009, 22:58
 4. Ответов: 7
  Последнее сообщение: 08.02.2006, 04:01

Теги для этой темы