Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей894Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 72 из 72
Показано с 711 по 712 из 712.
 1. #711
  Offline
  Пророк

  Re: Місцеві вибори 25 жовтня 2015


  Лідія ВАСИЛЕНКО, учасниця АТО, член ВО «Батьківщина»
  Член «Батьківщини» Лідія Василенко відповіла на «відкритий лист Сергія Капліна до Юлії Тимошенко» - http://poltava.to/news/36350/

  Сергію Миколайовичу, вражає Ваша здатність адаптуватися до умов політичного середовища, яке сьогодні дуже мінливе та Ваша неадекватна оцінка власної значущості, вибірковість під час захисту «української демократії» розуміння якої у Вас дуже викривлене/ спотворене.

  Будь ласка, припиніть розводити демагогію навколо загиблих на Майдані та на сході України. Не паплюжте їхню пам’ять!

  Пане народний депутате, чи не здається Вам, що звинувачувати оточуючих у гріхах не входить до Вашої компетенції? Краще поясніть природу вашої «короткозорості» стосовно того, що «перефарбовані» пройшли до місцевих рад саме під знаменами пропрезидентської партії та возз’єдналися під час голосування за голову обласної ради. До речі, нагадаю, що представники Вашої політичної сили брали у цьому участь.

  Ви ображені за те, що «ВО «Батьківщина» у 2-ому турі не підтримала Матковського? Так давайте ж подивимося на те, хто він є. Ця особа вже була мером, пам’ятаємо, чого це коштувало місту. Зраду також не збудемо. Ви вважаєте, що «Андрійко-половинка» є меншим злом за Мамая? Маєте право на власну думку, але не варто її нав’язувати оточуючим, бо це є симптомом певних відхилень.

  Замість гри на публіку, маніакального переслідування політичних конкурентів та імітування захисту «простих людей», прошу Вас дати правову та моральну оцінку діям Порошенка, який називає антитерористичною операцією повномасштабну кампанію регулярних військ РФ на сході нашої держави, та, по суті, є «гарантом Мінських домовленостей». А сепаратисти амністуються, бійці-патріоти переслідуються. Оцініть також діяльність Яценюка, яка по суті нагадує природній відбір, у якому «прості люди», не мають жодного шансу вижити. Чи цього для Вас не досить?

  Відкритий лист Сергія Капліна та «Партії простих людей» до лідера ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко - http://poltava.to/news/36345/

  Каплін "шавка" рошенівська!!! Нічого свого придумати петя не зміг, і це скопіював з РФ, зі своїм ребрейдінгом! У Путіна - Жириновский, а в Рошена - Каплін))))

 2. #712
  Offline
  Пророк

  Re: Місцеві вибори 25 жовтня 2015


  Богдан Карпенко
  Хочу повідомити своїх читачів, що лідер партії "Самопоміч" - Андрій Садовий, який, згідно численних заяв, знає, як за два роки в країні:

  - побороти корупцію
  - реформувати суди
  - реформувати прокуратуру
  - реформувати МВС
  - реформувати СБУ
  - реформувати митницю
  - побудувати армію
  - перемогти армію РФ
  - захопити у полон Путіна
  - знизити тарифи
  - змінити податки
  при цьому:
  - відмовитись від Мінська
  - відмовитись від фінансової допомоги союзників і таке інше

  ОДНОЧАСНО, вже 10 років не знає, як дати раду з Грибовицьким сміттєзвалищем біля Львова, міста, де він є мером, про що я два дні читаю у виданнях дружини пана Садового. Також, при всіх своїх неймовірних знаннях щодо того, як змінити країну за два роки, пан мер вже надцять років не знає, як запустити травмай на Сихів. Партія "Самопоміч" - візьми і зроби, так

  * * *

  100 тисяч м³ сміття обвалилося на рятувальників.

  У понеділок близько 15:30 на найбільшому в Україні Грибовицькому сміттєзвалищі стався масштабний зсув сміття. Під завалами опинилося троє рятувальників.

  За словами рятувальників, обвалилося близько 100 тис. метрів кубічних сміття, внаслідок чого прорвало дамби, які стримували токсичні рідкі відходи. Надзвичайники укріплюють береги озер, які знаходяться на території Грибовицького сміттєзвалища, щоб запобігти витоку інфільтратів та гудронів.
  Напередодні на сміттєзвалищі сталася масштабна пожежа. Її вдалося ліквідувати сьогодні вранці.

  Грибовицький полігон твердих відходів розташований одразу за Львовом. На території сміттєзвалища зберігається від 200 до 500 тисяч тонн гудронів – відходів виробництва Львівського дослідного нафтомаслозаводу. Якщо гудрони потраплять у ґрунт, це може спричинити отруєння підземних вод і усіх джерел води навколо сміттєзвалища.

+ Ответить в теме
Страница 72 из 72

Похожие темы

 1. Полтава. Місцеві вибори на носі
  nickeler в разделе Політика та Історія
  Ответов: 83
  Последнее сообщение: 23.07.2015, 23:28
 2. Вибори Президента 2014 (частина 2)
  fabulist в разделе Політика та Історія
  Ответов: 256
  Последнее сообщение: 12.03.2015, 20:28
 3. „Вибори – фікція”
  ангел в разделе Новини Полтави
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 02.11.2010, 16:55
 4. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 04.10.2007, 16:34