Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей894Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 66 из 72
Показано с 651 по 660 из 712.
    Пророк

Re: Місцеві вибори 25 жовтня 2015

Василь Ковальчук

"Голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко та його перший заступник Андрій Пісоцький, будучи державними службовцями України, за Конституцією не мають права брати участь у політичних акціях. За вчинений злочин, 19.10.2015 року я подав позов до адміністративного окружного суду на дії голови ОДА Полтавської області Валерія Головка.

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко та його перший заступник Андрій Пісоцький (він же голова виборчого штабу БПП «Солідарність») фальшували вибори на користь кандидата від партії Президента.

Зрозуміло, що жоден з друкованих видань або засобів масової інформації не доніс до аудиторії цю новину.

Саме заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький в день виборів виконував функцію «хлопчика за викликом» і разом з піар менеджером Діонісієм Капліним з`являвся там де громадськість фіксувала десятки випадків підкупів виборців. Саме він визволяв затриманих за допомогою старших офіцерів МВС. 27.10.2015 року я подав дві заяви Начальнику МВС України в Полтавській області Беху О. про зафіксовані під час виборів 25 жовтня факти масових порушень командами як А. Матковського так і О.Мамая.

Влада та правоохоронні органи не звертали увагу на підкуп виборців цукром та аптечками. А в день виборів, 25 жовтня на прямий підкуп голосів виборців за допомогою злочинної схеми, так званими сотниками, десятниками взагалі заплющила очі.

28 жовтня в інтернет виданні «Полтавщина» вийшла стаття: «Василь Ковальчук подав до міліції заяву про виборчі порушення, організовані Олександром Мамаєм» і це правда. Яким чином інформація вийшла за межі МВС – можемо лише здогадуватись. Але напівправда значно гірше брехні. Я звернувся в редакцію і. в. «Полтавщина» з вимогою дати можливість подати інформацію повну. Головний редактор кудись дзвонив, радився, довго вагався, але не дав мені розмістити цю статтю на своїх шпальтах. То хто ж розмістив та сплатив таку напівправду. Мабуть той хто і надрукував та розповсюджує від мого імені газету «Правозахисник Полтавщини» подану також досить однобоко. Я, так точно ні.

Мені дуже цікаво навіщо українці утримують таку кількість бездарних спеціалістів, як Гарант Конституції, Прокуратура, СБУ та МВС, якщо вони закривають очі на злочини проти виборчого законодавства і зухвалий підкуп виборців. А може саме вони його й організовують?

30.10.2015 року у мене була 5 хвилинна розмова з Гарантом Конституції і я йому довів: «Якщо в Україні не працюють закони, українці мають право братися за зброю щоб захистити своїх дітей та батьків». Маю надію, що він мене зрозумів.

Пророк

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    вы не пидтрымалы ни одного, испортили бюллетень, что дальше?
    ну, испортить бюллетень и поставить галку за "не підтримую жодного" - это ж трошки разные вещи
    Пророк

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    ну, испортить бюллетень и поставить галку за "не підтримую жодного" - это ж трошки разные вещи
    по сути - совершенно одно и то же во втором туре
    Пророк

"щоб зробити "проти обох", ставте дві галочки

30% таких буде, і програвша сторона може підніматив повний голос питання тотальної фальсифікації, адже може заявити що це саме в неї зіпсовані бюлетені"
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    "щоб зробити "проти обох", ставте дві галочки

30% таких буде, і програвша сторона може підніматив повний голос питання тотальної фальсифікації, адже може заявити що це саме в неї зіпсовані бюлетені"
    От блін, трохи б раніше цю ідею задвинуть, та поширити інтернетами... може б так і варто було б зробити всім! Я оце ще вагаюся між двома галочками та Мотею... За перше є аргумент - Мотю й так "продвинуть" і без мого голоса...
    المزيد من النفط

Ну шо ?
    Пророк

У Полтаві пенсіонерка продала свій голос за 1000 гривень

Меню
    socicosocicosocicosocicosocico
    У Полтаві пенсіонерка продала свій голос за 1000 гривень. ФОТО

15 Листопада 2015, 12:14

Сьогодні, близько 10:00 у Полтаві пенсіонерка “попалася”на продажі свого голосу за тисячу гривень.

На полтавській виборчій дільниці № 531230 (вул. Фрунзе, 153 ) спостерігачі затримали пенсіонерку , яку підозрюють у продажу свого голосу: жінка кинула в урну не один, а два бюлетені, повідомляє інтернет-видання “Полтавщина”.

На виході з дільниці її затримали спостерігачі. У цей момент бабуся викинула у файлі 1000 грн, двома купюрами по 500 грн. На місце події уже приїхала поліція і збирається складати акт про порушення. Спостерігачі виборчої дільниці прокоментували , що дії бабусі – приклад так званої «каруселі». Суть цього методу підкупу голосів така: перед входом на ділянку виборцю дають заповнений бюлетень, який він повинен опустити в урну для голосування; чистий бюлетень виборець виносить з собою і обмінює його на гроші. Потім чистий бюлетень заповнюється і віддається черговому виборцю. Таким чином організатори «каруселі» з точністю впевнені, що виборець проголосував за «того, кого треба». Затримана пенсіонерка стверджує, що другий бюлетень – її чоловіка , який лежить удома хворий. За кого саме вона віддала свій голос – невідомо. Можливо, бабусі дали кілька бюлетенів одразу.

http://stanislavske.tv/u-poltavi-pen...0-hryven-foto/
    Злий

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    Фото з сайту http://poltava.to/Фото
    Ви перейшли по неправильному посиланню, або сторінка була видалена з сайту.
    Пророк

Ответ Сообщение от LOGR Посмотреть сообщение
    Ви перейшли по неправильному посиланню, або сторінка була видалена з сайту.
    Исправил

Ps. Только что позвонили на домашний, типа из штаба Матковского. Спросил, в котором часу я собираюсь идти голосовать. Очень просил прийти. Агитация? Не? :))

Сходить чтоли? :))
    Пророк

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    У Полтаві пенсіонерка продала свій голос за 1000 гривень
    От мне интересно. Как они выходят на этих пенсионерок? Почему мне никто не предлагает продать голос? ))

p.s. хотя в 2004 в "каруселе" за яныка предлагали поучаствовать )
+ Ответить в теме
Страница 66 из 72