Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей894Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 60 из 72
Показано с 591 по 600 из 712.
 1. #591
  Offline
  Пророк

  Re: Місцеві вибори 25 жовтня 2015


  Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
  Але мушу нагадати, що "алкоголічний комуняка", який за чутками мав вілу на Канарах по сусідству з Пугачовою - у дні снігопадів, наприклад, особисто у 5-ій ранку об'їжджав принаймні центральні вулиці і контролював, яке іде прибирання снігу. Багато що вже забулося, але колись Полтава входила до п'ятірки найкращих міст України з благоустрою - і не в останню чергу завдяки саме Анатолію Тихоновичу...
  Это да, спорить сложно. Но чувак просто делал свою работу (не факт, шо даже в полном обьеме + синька + заносы "матушке" и т.д.) и его за это уже почти канонизировать хотят. Мне от интересно: кого из форумчан работодатель привозносит до небес токо за то, шо тот делает свою работу? В лучшем случае платят з/п + не е*ут мозги и адиос амигос.
  Толяну просто повезло, шо все остальные намного хуже чем он.

 2. #592
  Offline
  Пророк

  Re: Місцеві вибори 25 жовтня 2015


  "алкоголічний комуняка"? а я пригадую 1990-й рік, коли по Україні почали піднімати синьо-жовті прапори, а Кукоба був міським головою чи головою міськради, і Облрада проголосувала, що у нас один лише правор - червоно-лазуровий, як він називався, припор УРСР, а міська рада - що наб Полтавою має майоріти синьо-жовтий прапор, і сам Кукоба піднімав його на щоглі біля пам'ятника Котляревському і шугав ментів, які намагались цьому завадити. так що все відносно.

  і Полтава в 1990-х виглядала краще за переважну більшість українських міст, і транспорт працював, і навіть нові тролейбуси та бу автобуси купляли. це було не просто. будьмо об'єктивні.
 3. #593
  Offline
  Пророк

  Re: Місцеві вибори 25 жовтня 2015


  Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
  Толяну просто повезло, шо все остальные намного хуже чем он.
  Кукоба инженер-строитель. Т.е., человек с образованием, с опытом работы и управления. В кресло руководителя горсовета он упал не с базара, а имел за плечами опыт работы в том числе и управленческий.
  Город ему "достался" еще в СССР и он управлял им еще многие годы уже в независимой Украине. А это значит, что на месте еще были все коммунальные предприятия, техника, штат сотрудников.
  Кукоба хорошо знал, как функционирует город и понимал, кого дергать, кого бить, кого давить, кого выгнать.
  Безусловно, на его долю выпал и период распада государства, безденежья и т.д. Но он, как старый бюрократ-проныра, очень неплохо выдавливал деньги с бюджета, а позже, научился и бизнесменов доить.
  Больше ни у кого не было таких тепличных условий управления городом.
  Если мне не изменяет память, он приложил немало усилий, чтобы сохранить и обновить парк троллейбусов. Другие города завидовали Полтаве, которая запустила много новых днепропетровских спарок.
 4. #594
  Offline
  Пророк

  Re: Місцеві вибори 25 жовтня 2015


  Минутка лирики. К размышлению.

  В одном городе жило-было очень много вампиров.

  Мэр там был вампир. И секретарь городского совета был вампир. И депутаты всех уровней. И налоговая инспекция. И санитарная инспекция. И пожарная тоже. Вся милиция. Вся прокуратура. Вся дорожно-патрульная служба. Работники жилищных контор. Работники газового хозяйства, водотреста, тепловых сетей и других коммунальных служб. Сантехники и электрики. Доктора и повара. Бизнесмены поголовно. Учителя и профессоры с разных кафедр. Политические деятели — из упырей. Журналисты — из кровососов. И так далее.

  Но странным было не это.

  Странным было то, что в городе ещё оставалось, что сосать.
 5. #595
  Offline
  Пророк

  Re: Місцеві вибори 25 жовтня 2015


  ЕЛЕКТРОННЕ ГОЛОСУВАННЯ це питання сьогодення.

  Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Воробей Олег Петрович
  Статус: триває збір підписів
  Петиція №22/016486-еп. Подана 27.10.2015
  Дата початку збору підписів: 27.10.2015

  Текст електронної петиції:
  Шановний пане Президент а Вам не набридло дивитись та слухати про порушення,зловживання,адмінресурс,підкуп,злочини та багато всього іншого що можливо уявити під словами В И Б О Р И.
  Пропоную прислухатись до того що Україна є в десятці найпотужніших країн світу та першою в Європі за розвитком ІТ технологій.
  Час не стоїть на місці,розвиток продовжується і запровадження ЕЛЕКТРОННОГО ГОЛОСУВАННЯ є надзвичайно на часі.
  А так як джерелом влади є народ України, а Ви Гарантом його прав, то мати волевиявлення свого народу з будь яких питань в найкоротший термін а саме головне безкоштовно Вам було б дуже доречно.

  https://petition.president.gov.ua/petition/16486
 6. #596
  Offline
  Пророк

  Re: Місцеві вибори 25 жовтня 2015


  електронне голосування наразі працює лише в Естонії. Це - хороша ідея, але вона не вирішить головної проблеми.
  а головна проблема в тому, що влада НЕ ХОЧЕ чесних виборів. хто дасть гарантію, що з голосами в електронній системі не відбуватиметься те саме, що зараз ми бачимо в Одесі чи Києві?
  чи усуне електронне голосування такі порушення, як на довиборах у ВР в Чернігові, коли кандидат від БПП засіяв усе гречкою, а МВС і суди не побачили порушень? навряд.
  Полтаві порявняно з Черніговом ще пощастило: у нас Педро просував казнокрада, а в Чернігові - убивцю (Атрощенка).
  Справа в тому, що за попередні порушення, які були за Яника, нікого не покарано. ми всі бачили вибори в Первомайську, в Каневі, в 223 окрузі Києва, да фальшували в прямому ефірі. тепер ці фальшувальники пересіли з дільничої комісії в міську, а Охендовський отримав орден.
  тому, поки не надають підстачників головному винуватцю - він же президент - нічого не зміниться. воно буде розповідати про реформи, про прозорість, про "вибори - це найкраща люстрація", а робити те ж саме.
 7. #597
  Offline
  Пророк

  Re: Місцеві вибори 25 жовтня 2015


  Костянтин Когтянц
  Два дня назад многие, не проверяя, запостили статью какой-то провокаторши, будто бы в Дании голосуют только налогоплательщики, и ни пенсионеры, ни бюджетники (????) - нет. Я обратился в посольство Дании. Вот их ответ -
  Dear Mr. Kostyanty Kogtyanz,
  Thank you for your e-mail to the Danish Embassy asking whether it is true that only taxpayers have the right to vote in Denmark as reported by some media.
  No, it is not true.
  The right to vote is constitutionally guaranteed to anyone who is a Danish citizen, who has reached 18 years of age, and has permanent residence in the realm, unless the person is under guardianship being deprived of legal capacity, cfr. The Act of Guardianship, par. 6.
  See more here: http://elections.sim.dk/media/264044...-system-dk.pdf (Article 3.2 The Electorate)
  Attached please also find an information sheet about the right to vote received at the Embassy in connection with the imminent Danish elections/referendum on 3rd December 2015.
  Should you have further questions, please do not hesitate to call.
  Sincerely


  * * *

  * * *

  Anastasiya Matvienko

  Количество избирателей, внесенных в списки избирателей, согласно протоколу об установлении результатов по выборам Одесского городского головы - 709443
  Количество избирателей, внесенных в списки, согласно протоколу об установлении результатов по выборам Одесского городского совета - 728744.
  20 тысяч разницы. WTF?
  По данным нашего ППГ расхождение по ДД на 2 тыс. По остальным партиям - ОК.


  Результати паралельного підрахунку голосів ОПОРИ на виборах міського голови Одеси та Одеської міської ради
 8. #598
  Offline
  Філософф

  Re: Місцеві вибори 25 жовтня 2015


  Людоньки, давайте відкриймо свої очки і подивимося правді в вічі і просто навкруги. Більшість нашого населення - України, Полтави, мікрор-ну - звичайне б-ло. Яке Викидує квиток при виході з тролллейбусу, сре на вчительку своєї дитини і лікаря вагітної жінки. Інтилігенцію вижили давно, при розкуркуленні і першій революції. І після цього населення не стало громадянами, воно стало просто носіями паспорту. Це ті 80%, що проголосували за хз що. Нам просто не буде добре жити, і може нашим дітям також. Ви ж читали, що треба хоча б 4 покоління, щоб змінити уклад. Але ми можемо виховати майбутнє, щоб хоча б їхні діти жили добре. Тому давайте із двох сортів гімна (хто більш нагріб і хто ібільш угробив) вибирати не гімно. І мені дуже шкода, що це неможливо. Але вчить дітей, щоб ми не стали такими, що продаються за гречку.
 9. #599
  23q
  Offline
  23-й участник

  Re: Місцеві вибори 25 жовтня 2015


  Тому давайте із двох сортів гімна (хто більш нагріб і хто ібільш угробив) вибирати не гімно.
  Садись, 2! Завтра прийдешь на перездачу.
  А если реально опус не о чем.
 10. #600
  Offline
  Пророк

  Re: Місцеві вибори 25 жовтня 2015


  Прикрутите уже голосовалку.
+ Ответить в теме
Страница 60 из 72

Похожие темы

 1. Полтава. Місцеві вибори на носі
  nickeler в разделе Політика та Історія
  Ответов: 83
  Последнее сообщение: 23.07.2015, 23:28
 2. Вибори Президента 2014 (частина 2)
  fabulist в разделе Політика та Історія
  Ответов: 256
  Последнее сообщение: 12.03.2015, 20:28
 3. „Вибори – фікція”
  ангел в разделе Новини Полтави
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 02.11.2010, 16:55
 4. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 04.10.2007, 16:34