Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей894Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 59 из 72
Показано с 581 по 590 из 712.
 1. #581
  Offline
  Пророк

  Re: Місцеві вибори 25 жовтня 2015


  залишилось нерозкритим питання, "ідіот" Президент, чи не "ідіот", бо, на думку перед-попереднього дописувача, лише "ідіот" на посаді президента може втручатись у щось там. у роботу прокуратури. але так само, думаю, і ЦВК.

  друге питання - за які заслуги було нагороджено орденом синяка і фальсифікатора Охендовського.

  втім, обидва питання риторичні, бо відповіді на них - самоочевидні.

  PS все ж таки респект Авакову, який вирішив полякати Охендовського кримінальною справою. а 2-й тур у Павлограді небезнадійний, бо там багато набрав і кандидат Ляшка, і кандидат Самопомочі.

  хотілося б побачити більш радикальне вирішення системної проблеми - заміну ЦВК, і чітке дотримання закону у майбутньому.

  а в Києві три доби не можуть вирішити, кому "довірити" вихід у 2-й тур: Березі, Бондаренку чи Омельченку - замість просто порахувати голоси. от де справді цирк.

 2. #582
  Offline
  Пророк

  Re: Місцеві вибори 25 жовтня 2015


  Обласний адмінресурс уже відбув на банкову за подальшими "невідкладно-обов'язковими" вказівками по місцевих виборах у Полтаві та Полтавській області - http://poltava.to/news/35819/#comments

  Губернатор Полтавщини разом із першим заступником відбули до Адміністрації Президента
 3. #583
  Offline
  Пророк

  Re: Місцеві вибори 25 жовтня 2015


  Тарас Чорновіл

  ...Оскільки закон новий, методичне управління з боку ЦВК шкутильгає на обидві ноги, то офіційних результатів (особливо щодо списків партій) можна чекати довго - законом визначено межу: 5 днів для мерів/сільських голів і 10 для депутатів.
  Але є таке явище, як паралельний підрахунок голосів.Тобто, як тільки на дільниці перерахували відповідну стопку, члени комісії від партій і кандидатів миттєво телефонують своїм господарям і доповідають. Те саме роблять представники Опори, КВУ, а також секретар комісії чи комп'ютерник, який про це повідомляє ТВК. Ці дані абсолютно неофіційні, але завжди точні або майже точні. Отже, оскільки ДВК закінчили підрахунок ще в середині ночі, а мерський бюлетень рахують першим, тож до 23-24 години попередні дані від паралельного підрахунку голосів уже були в Кличка, Омельченка, Бондаренка, Берези та інших. Кличко дані про себе оголосив доволі скоро. Чи був йому резон самостійно оголошувати, хто з ним вийде в другий тур? Навряд, бо це ніби реклама конкурента. Зараз у нього в штабі сидять і тихо опрацьовують заходи проти другого номера. Тут усе ясно. Але поясніть мені, чому ніхто з "прекрасної четвірки", яка пройшла фініш "ніс у ніс" не повідомляє про свої дані?! Я на це питання відповіді не маю А Ви?
  І зовсім наостанок: щоб не розказували, що це я боксера вигороджую - я за Кличка не голосував і ще питання, чи в другому турі проголосую, а на цих виборах вирішив своїм голосом підсолодити завідомо непрохідному Гацьку.
 4. #584
  Offline
  Пророк

  Re: Місцеві вибори 25 жовтня 2015


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  а на цих виборах вирішив своїм голосом підсолодити завідомо непрохідному Гацьку.
  Почув би, ці слова, Тарисик, твій покійний батько, перевернувся в труні......
 5. #585
  Offline
  Пророк

  Re: Місцеві вибори 25 жовтня 2015


  допис Ентера брехливий.
  наприклад, Береза навіть наваяв табличку в Ворді.
  цікаво, що у декого синяк Тарасик став моральним авторитетом.

  update: Гусовський (кандидат в Києві від самопомочі) пише:
  Вже отримали майже тисячу протоколів. Чекаємо на останню сотню. Рахуємо. За кілька годин буде точний результат. Вже зараз можна констатувати: є декілька організованих політичних угрупувань, які абсолютно свідомо вчинили наругу над п’ятою статтею Конституції України. Нагадаю: джерелом влади є народ. А що є в Києві? Підкуп голосів, вкидання протоколів, маніпуляції з даними в протоколах і т.і. Талановита мерзота навіть вигадала нові техніки підкупу… Все заради одного – заради влади.

  На фото – сторінки з показового протоколу дільниці 800020 Голосіївського району. Феномен цієї дільниці полягає в тому, що партія «Єдність» набрала у 6.5 разів більше голосів, ніж «Солідарність». Це при тому, що в цілому по Києву результат «Єдності» - в 3.3 слабкіший за «Солідарність». Тобто, загалом, результат дільниці 800020 відрізняється від загальноміського майже у 22 рази. Це чемпіонська дільниця. Вона знаходиться у гуртожитку №8 Національного університету біоресурсів і природокористування. Було видано 1327 бюлетенів. Загальна кількість виборців – 2157. Явка – 61% (середня по Києву – 41%). Погодьтеся, бездоганно відпрацьовано! Маємо шалену концентрацію розумних і відповідальних студентів на цій дільниці.

  Є «потужні» результати і на інших дільницях і в інших районах, де різниця не у 22, а у «якихось» 10-15 разів.

  Навмисне не чіпаю тему мерських виборів. Бо мова не про особистості. Мова про політикум в цілому. Про відповідальність партій за те, що вони роблять. Мова про те, що у Київраді нового скликання маємо не просто політичних опонентів. Маємо ворогів. Бо толерувати те, що відбулося не маємо права!
  До речі. пишуть з Полтави:
  по Полтаві та ж ситуація із матковським. По більшості дільниць він четвертий, а по деяким перший із величезним відривом від конкурентів
  Хтось із наших писав таке на форумі про свою дільницю.

  я з таким стикався у своєму окрузі, де всі дільниці в 2012 дали перевагу кандидату від Свободи над Пилипишиним десь в півтора рази, а тюрма (3000 голосів) - навпаки, в 10 разім менше, ніж конкуренту.

  що скажете?
 6. #586
  Offline
  Пророк

  Re: Місцеві вибори 25 жовтня 2015


  Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
  Матковский--полный пипец, если шо...
  Наглядний "деребан" Моти, за його каденції - Проект «Левада-2» провалився, але місто не може повернути собі територію - http://poltava.to/news/35813/#comments

  Главное Мотя вовремя "куш" снял...))))
 7. #587
  Offline
  Пророк

  Re: Місцеві вибори 25 жовтня 2015


  У суді прокуратура надала висновок та фотографії Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Полтавській області, яка не виявила будівельних робіт на «Леваді-2». Проте суди вирішили, що для скасування договорів у прокуратури недостатньо доказів. Відтак «Левада-2» залишиться в користуванні організацій в найближчі десятиліття згідно первісних договорів.

  Варто відзначити, що згідно Єдиного державного реєстру підприємців, співзасновником та керівником «Сіті Кепітал Девелопмент» та «Цемахінвестбуд Трейдинг Лімітид» є Андрій Соколов — депутат Полтавської облради VІ скликання. Окрім того, він взяв участь у місцевих виборах 2015 — балотувався в міську та обласну ради від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
 8. #588
  Offline
  المزيد من النفط

  Re: Місцеві вибори 25 жовтня 2015


  Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение

  Главное Мотя вовремя "куш" снял...))))
  А это всегда было самым приоритетным для него...
 9. #589
  Online
  бог
  Cool

  Re: Місцеві вибори 25 жовтня 2015


  Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
  Главное вовремя "куш" снять...
  Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
  это всегда было самым приоритетным для него...
  ...это всегда было самым приоритетным для ВСЕХ!!!
 10. #590
  Offline
  Пророк

  Re: Місцеві вибори 25 жовтня 2015


  Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
  ...это всегда было самым приоритетным для ВСЕХ!!!
  Але мушу нагадати, що "алкоголічний комуняка", який за чутками мав вілу на Канарах по сусідству з Пугачовою - у дні снігопадів, наприклад, особисто у 5-ій ранку об'їжджав принаймні центральні вулиці і контролював, яке іде прибирання снігу. Багато що вже забулося, але колись Полтава входила до п'ятірки найкращих міст України з благоустрою - і не в останню чергу завдяки саме Анатолію Тихоновичу...
+ Ответить в теме
Страница 59 из 72

Похожие темы

 1. Полтава. Місцеві вибори на носі
  nickeler в разделе Політика та Історія
  Ответов: 83
  Последнее сообщение: 23.07.2015, 23:28
 2. Вибори Президента 2014 (частина 2)
  fabulist в разделе Політика та Історія
  Ответов: 256
  Последнее сообщение: 12.03.2015, 20:28
 3. „Вибори – фікція”
  ангел в разделе Новини Полтави
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 02.11.2010, 16:55
 4. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 04.10.2007, 16:34