Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей894Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 54 из 72
Показано с 531 по 540 из 712.
    Пророк

Re: Місцеві вибори 25 жовтня 2015

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    это да. но може и влада виноват, шо выставила явного кандидата-мудака? чи не? педрос все правильно сделал?
    Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Я ж не спорю, что кандидат - мудак.
    Но по всей видимости, нужно признать и другой факт, - в Украине дефицит кадров...
    взагалі-то Tail какбе натякав, що мудак в найпершу пергу Педро. або й ворог, який працює на синяків, що в даному випадку несуттєво, бо результат один.
    а мантри про кадрів то (блюющий смайл) задовбало вже.
    =============
    шо там в Полтаві, порахували? в Києві півтори доби не можуть порахувати 2 бюлетеня, що взагалі-то займає 3-4 години (мій досвід роботи в комісії), а рахуючи низьку явку - навіть менше. Далі второкласник може взяти калькулятор і за 15 хвилин отримати підсумковий результат. Але ЦВК потрібно на цю нехитру процедуру кілька діб. Це наводить на роздуми, що результати перебувають на затвердженні та коригуванні. може це і є початок СПРАВЖНІХ реформ, які Педро обіцяв одразу після місцевих виборів?

ри?

Такс, з усіх дописів понятно, шо не можна було голосувати за ММ і половинку.

По тим же постам вище понятно стає, шо нада було голосувати за Бубліка. Правільно?
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Такс, з усіх дописів понятно, шо не можна було голосувати за ММ і половинку.

По тим же постам вище понятно стає, шо нада було голосувати за Бубліка. Правільно?
    А ми з Черешнею з самого початку були за Бублика, особливо після того, як її примусили його побачити.
    Гуру

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    (мій досвід роботи в комісії)... ...наводить на роздуми
    i мiй досвiд також,- мам-284, удов-200, бубл-134, матк-114 -з "мокрих" протоколiв. Як бачимо матк i рядом не стояв (в усякому випадку на моiй дiльницi)
    Так про що ви там глотки дерете? Так був, чи не був сенс взагалi приймати участь у виборах.?
    Пророк

laithemmer, не пізно ви задумались, за кого варту було проголосувати 3 дні тому?
    Офтоп:
    ну шо, як казав класик - "ітоги падвєдьом"?
    отже, поплічники терористів та окупантів по всій Україні їдуть на вибори від двох партій - "Опозиційний блок" та "Блок Петра Порошенка" (Солідарність). тому вони одразу ----->.
    туди ж, мабуть, відправляються і новостворені проекти, зорієнтовані на "децентралізацію", всяки там "Наш край", "Моє місто" і т.п.

і лишається обрати з партій, які начебто не засвітились співпрацею з ворогом та аж надто великими шакальськими інстинктами - з усіма їх мінусами:
    "Батьківщина", "Самопоміч", "Свобода", "Радикальна партія", можливо мають шанси "Громадянська позиція" та "Укроп". оце мій shortlist, з якого доведеться обирати.

я в Полтаві не голосую; мені притомними кандидатами на міського голову видаються Бублик та Жиденко. От такий вибір у 2-му турі мене влаштував би.
    З огляду на порушення з боку насамперед Матковського, він мав би зустрічати день виборів за гратами.
    Неділя, 25 жовтня 2015 18:46
    Порушення на виборах у Полтаві
    Порушення на виборах у Полтаві
    - Привіт Матковському
    - Перший референдум по збору "мнєній" "пол- полтавців" у день виборів;
    - У кабінку в обнімку;
    І багато чого іншого, чого не бачить СБУ, УМВС та прокуратура в цьому сюжеті:
    http://ukrreal.info/video/item/61816...rakh-u-poltavi
    але саме на таких людей покладається Порошенко. То чи варто дивуватись, шо на сході, не побачивши від "нової влади" ні дотримання закону, ні бажання покласти край розкраданню країни, виборці знов голосують за регіоналів, особливо якщо ті ще й доплачують за голос...
    Новачок

Сьогодні в ночі відбувся збройний напад на виборчу дільницю в Жовтневому районі хто що чув?
    Пророк

Игорь Бигдан

Боря "Пойдубухну" Филатов не набрал большинства, поэтому ему внезапно понадобилась помощь "злочинної влади". После всех тех тонн говна, которые он на неё вылил.
    Договорятся, конечно - перед опасностью победы Вилкула договорятся. А зря - человеку, который способен на подлость, нельзя давать власть. Никогда.

* * *
    Fine Inform
    Борис Филатов уже зовет объединяться.
    Закончились выборы, закончилась и война против Порошенко?
    Цитата:
    Мы приглашаем присоединиться к нам ответственных политиков из партий «Гражданская сила» и «Солидарность», объединения «Самопомич» и «Батькивщина».
    Мы готовы к диалогу. Безусловно, для нас неприемлемы никакие союзы с бандитами и реваншистами из предыдущей власти, которые сконцентрировались под новым брендом «Оппозиционный блок». Но для остальных политических сил я и мои единомышленники остаемся открытыми.

* * *

Ігор Ронович

"Мои голоса отняли другие кандидаты от демократического лагеря. У нас были кандидаты от Солидарности.......... Если бы демократические, патриотические силы против реваншистов консолидировали свои усилия, то я бы победил в первом туре" - Борис Филатов.
    "Мы приглашаем присоединиться к нам всех ответственных политиков из ... Солидарности...., мы готовы к диалогу" - добавил он.
    ==========

Чи правильно я розумію, БПП-Солідарність у нас тепер вже не "продажні депутати", вже не "маріонетки Банкової", а демократи, патріоти і партнери?
    Цікаво, а що відчувають виборці партії УКРАЛ, чи відчувають вони себе використаними г@ндонами?..
    ... Це ще борья контрактну армію не почав будувати і бюджет з офшорів не почав наповнювати... То ли ещё будєт...
    Пророк

аякже.
    ще комусь потрібне підтвердження, що шоколадна партія бачить в регіоналах своїх союзників, а в українських партіях - лютих ворогів?
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Филатов не набрал большинства, поэтому ему внезапно понадобилась помощь "злочинної влади"....
    Договорятся, конечно - перед опасностью победы Вилкула договорятся.
    Филатов простой как веник. Какая помощь от власти, чья креатура Вилкул?

шоколадна партія бачить в регіоналах своїх союзників, а в українських партіях - лютих ворогів?
    И тут в сообразительности ей не откажешь.
    бог

...всё сказано на 0:34 минуте.
+ Ответить в теме
Страница 54 из 72