Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей894Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 47 из 72
Показано с 461 по 470 из 712.
    Пророк

Re: Місцеві вибори 25 жовтня 2015

Ответ Сообщение от MrColt Посмотреть сообщение
    . Это последние выборы в Украине на которые я пошёл.
    Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Нє... якщо виберуть когось з М-У-М, то я взагалі задумаюсь серйозно, щоб спакувать чемодани з країни де живуть такі дебіли, що після усіх подій, які сталися, після Небесної Сотні, після загибелі тисяч людей на війні, знову виберуть пройдисвітів... Жити з такими людьми, не бачу сенсу..
    ну і з ким я тут залишусь?
    не кидайте мене.

модератор

Одни люди на майдане умирали чтобы изменить страну и власть, а половине украинцев просто впадло оторвать жопу от дивана и пойти проголосовать... печально это все...

Кернес....п****ц...

Не будет меняться наша страна к лучшему пока большинство или не хочет изменений или не хочет хоть что-то делать чтобы они наступили.
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    ну і з ким я тут залишусь?
    не кидайте мене.

Victorious, не переймайтеся ! bvn вам писатиме з Гаваїв, чи де він там буде.
    Пророк

Каждые выборы одно и тоже )..не могут жопы оторвать или еще что то. Нормальные показатели. как и раньше.Люди ходят а выбирают тех кого надо власти и все
    Гуру

Ответ Сообщение от alexx76 Посмотреть сообщение
    Люди ходят а выбирают тех кого надо власти и все
    по всей видимости уже пришло время не ходить выбирать, не на базаре- а серьезно спрашивать. От "поднятия жопы" и "выполнения "гражданского" долга"- типа все сделал, совесть чиста, ничегошеньки не изменится. Кино о разводе лохов. Так может хватит "выбирать"
    Пророк

дивлюся не різультати виборів шо загальноукраїнських шо місцевих, пілять одне бидло навкруги.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Ну во втором точно придется за Мамая, как думаете?
    не думаю )
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    не думаю )
    Ви що за Половинку ?
    бог

Пророк

я би не гнав на Харків за Кернеса аж так сильно. Його перемога має як мінімум три складових.
    1) Йому не виставили сильного суперника, яким на минулих виборах був Аваков.
    2) Владу Кернес чомусь повністю влаштовує. про це свідчить і "суд" над ним (якби не хотіли бачити Кернеса в мерському кріслі, він би уже сидів за гратами), і теплі вітання від Гройсмана до дня народження.
    3) і головне. їхав автобусом з Варни з цілком адекватною дівчиною з Харкова. вона сказала, що за останні пару років місто суттєво змінилось на краще.
    я вчора голосував з вимкненим опаленням і гарячою водою, з величезною ямою у дворі. а в Харкові, підозрюю, батареї теплі.

і трохи позитиву, особливо для тих, хто зібрався валити звідси:
    За попередніми результатами, на виборах мера в місті Глухів Сумської області з суттєвим відривом лідирує нащадок відомої династії українських меценатів-цукровиків Терещенків Мішель Терещенко

Про це пише Еспресо.TV з посиланням на повідомлення Ганни Гопко у Facebook. "Згідно з попередніми результатами підрахунку голосів на 18 виборчих дільницях у м. Глухові, Мішель Терещенко впевнено лідирує з результатом – 64,58 % (8414 чол.). Юрій Бурлака – 31,21 (4067 чол.). Явка становила – 53,57% (13027 чол.). Чекаємо лише довезення протоколів до ТВК, щось повільно везуть", - написала Гопко.

Нагадаємо, Мішель Терещенко весною цього року відмовився від французького громадянства і отримав український паспорт із рук президента Петра Порошенка.
    Глухів - миле мистечко. Був столицею України після Батурина, мав оперний театр. Дав світу Бортнянського й Березовського.
+ Ответить в теме
Страница 47 из 72