Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей894Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 28 из 72
Показано с 271 по 280 из 712.
    бог

Re: Місцеві вибори 25 жовтня 2015

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    О вкусном ! Хрустящем !
    ...да Я понял сразу, просто немного риторики

Пророк

Команда Солідарності - Віталій Нікіпелов • БПП-Солідарність Полтава - https://www.youtube.com/watch?v=0RqzqZl36rs

Влучно відповіли про данного кандидата від Матковського (анекдотом):
    Тридцяті роки, приїхало високе начальство, колгоспні показатєльні збори. Виступає мєстний авторитет і каже: Он, дивіться, Маня! Ким вона була до совєцької власті? – Ніким! - Батрачила у панів. А зараз – передова доярка, герой Соцтруда!
    Або – он далі сидить сусід мій, Микола! - Хвости свиням крутив за царату, розписаться даже не вмів, а січас – депутат райради, уважаємий чєловєк!
    І тут голова колгоспу шепче виступаючому з першого ряду: “Про мене, про мене щось скажи хороше!!!”
    - Або от, Іван Іванович сидить, кстаті....... Долбойоб же абсолютний! А зараз – на тобі! Голова колгоспу!
    Злий

Предвыборные обещания
    Пророк

Во как, Андрей Половинка есть не только в Полтаве )))

Алёна Яхно
    Только факт, никаких моих оценочных суждений и выводов.
    Ехала в поезде с очень приятной, интеллигентной женщиной из Львова. Естественно, начали говорить о выборах.

- Многие в Киеве восхищаются вашим Садовым. И мне он тоже нравится. Наверное, в первом туре победит, - говорю я.

- Ой, як вже набрид той Садовий, але немає для нього потужного конкурента. Ми називаємо його "дольщиком". Коли до нього приходять бізнесмени, хочуть розпочати якийсь проект, він каже: "Де тут моя доля?"
    Пророк

кацап придумав наведену вище історію. "Доля" українською мовою - те саме, що російською "судьба". Садовий спитав БИ "Де тут моя частка". якби вся ця історія не була вигадкою.

є такий термін - "ложные друзья переводчика". не допрацювали москальські куратори Мінстеця.
    Пророк

bvn
    йог на танке

Не встигаю передивлятися та сюди постить... там вже 5-ий випуск є... Як подивлюсь закину також сюди. Чи не треба?

Не втримаюсь від коментаря... Які вони дебільні оці 5.10... Один на дебатах ляпнув, що не буде освіти в Україні, другий дебіл каже, що треба знищити таможню... хай наркоту і зброю возять безперешкодно... клас...

А в іншого громадянська війна й там такі самі українці... зашибісь кандидати...
    Пророк

А ведь это еще выборы на типа неоккупированных территорих, и не по плану Мореля...:

"За мир!": "Оппоблок" выдвинул в горсовет Краматорска сепаратиста и бывшего боевика "ДНР" Ермольченко, - СМИ ФОТО+ВИДЕО

=======

Пророк

ну шо, як казав класик - "ітоги падвєдьом"?
    отже, поплічники терористів та окупантів по всій Україні їдуть на вибори від двох партій - "Опозиційний блок" та "Блок Петра Порошенка" (Солідарність). тому вони одразу ----->.
    туди ж, мабуть, відправляються і новостворені проекти, зорієнтовані на "децентралізацію", всяки там "Наш край", "Моє місто" і т.п.

і лишається обрати з партій, які начебто не засвітились співпрацею з ворогом та аж надто великими шакальськими інстинктами - з усіма їх мінусами:
    "Батьківщина", "Самопоміч", "Свобода", "Радикальна партія", можливо мають шанси "Громадянська позиція" та "Укроп". оце мій shortlist, з якого доведеться обирати.

а чи в курсі шановна громада, що цього разу місцеві вибори будуть за відкритими списками, тобто в раду буде один бюлетень, і голосуючи за кандидата, ти тим самим голосуєш за його партію?
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    "ітоги падвєдьом"?
    Итоги таковы: Идея проводить выборы во время войны - идиотская, если не сказать больше. Не зря в Законе о ВП указано что выборы в таких условиях не проводятся, что впрочем, очевидно и без Закона. И даже если официально у нас нет ВП, риски этого преступного идиотизма никуда не деваются.
+ Ответить в теме
Страница 28 из 72