Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей894Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 21 из 72
Показано с 201 по 210 из 712.
    Пророк

Re: Місцеві вибори 25 жовтня 2015

bvn, може помнишь, еще майдановских времен тут слезная история мелькала, как барышню с коллективом погнали на "антимайдан" синим флажком помахать. То там стопятсот отмазок было почему нельзя было послать и в конце выходило, шо она чуть ли не молодец ))

Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    даруйте мою цікавість, але хто може зігнати підлеглих на зустріч з депутатом із "Свободи"???
    Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Ніяк оцього не можу зрозуміти... Ви що скот якийсь, що вас хтось може кудись зганяти? А послати отих погоничів на три букви, нє? Духу не вистача чи що?
    Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    bvn, може помнишь, еще майдановских времен тут слезная история мелькала, как барышню с коллективом погнали на "антимайдан" синим флажком помахать. То там стопятсот отмазок было почему нельзя было послать и в конце выходило, шо она чуть ли не молодец ))
    Яка я рада за вас, пацани, що ви всі незалежні і такі непоколебімі, якщо що не по вашому - можете відразу на три букви і заяву про звільнення на стіл. Заздрю вашій внутрішній і зовнішній свободі. Насправді примус відбувається весь час і масово. І ці підневільні люди називаються - бюджетники. Можна звільнитись. Але якщо ти і досі працюєш, то будь любезен. Я і так при найменшій можливості намагаюсь уникнути якихось масових заходів, натовпу. Якщо не виходить - пишу на форумі, а потім наслуховуюсь від вас. Моделюю ситуацію: всім в організації кажуть - явитись, буде виступати Бублик. Я стаю в позу і кажу - нікагда! І мені потім розказують що я відриваюсь від колективу, що щас я сказала, а за мною всі так скажуть і хто ж прийде? а вже домовлено, згадають мені всі мої промахи, посварюсь з директором, бо тільки почни.... А на другій чаші терезів - посидіти пів години і послухати Бублика. І я вибираю це, бо нерви мені дорожчі і Бублик красівий. Я не хочу бути революціонером і однією проти всіх. Все ясно? А якщо будете погано поводитись - розказуватиму про інші бюджетні примуси, від яких вам ставатиме страшно, а для контрольного пострілу додаватиму розмір зарплати!
    المزيد من النفط

Бублик красівий
    Точно за Бублика проголосую !
    Мамая геть ! Він потвора !
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    посидіти пів години і послухати Бублика
    Это же всего раз в четыре года! Ведь можно базар пропустить раз в четыре года, даже по собственной инициативе? А как иначе приобщить наш народ, тяготеющий к базарам, к живому слову политика? Ну нет у нас пока стремления большой части народа разбираться и ходить на встречи с разными политиками, слушать и задавать вопросы. Легче и до выборов и после отделаться так - "та, вони вси однакови...".
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Это же всего раз в четыре года! Ведь можно базар пропустить раз в четыре года, даже по собственной инициативе? А как иначе приобщить наш народ, тяготеющий к базарам, к живому слову политика? Ну нет у нас пока стремления большой части народа разбираться и ходить на встречи с разными политиками, слушать и задавать вопросы. Легче и до выборов и после отделаться так - "та, вони вси однакови...".
    высечь в граните!!!

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Яка я рада за вас, пацани, що ви всі незалежні і такі непоколебімі, якщо що не по вашому - можете відразу на три букви і заяву про звільнення на стіл. Заздрю вашій внутрішній і зовнішній свободі. Насправді примус відбувається весь час і масово. І ці підневільні люди називаються - бюджетники. Можна звільнитись. Але якщо ти і досі працюєш, то будь любезен. Я і так при найменшій можливості намагаюсь уникнути якихось масових заходів, натовпу. Якщо не виходить - пишу на форумі, а потім наслуховуюсь від вас. Моделюю ситуацію: всім в організації кажуть - явитись, буде виступати Бублик. Я стаю в позу і кажу - нікагда! І мені потім розказують що я відриваюсь від колективу, що щас я сказала, а за мною всі так скажуть і хто ж прийде? а вже домовлено, згадають мені всі мої промахи, посварюсь з директором, бо тільки почни.... А на другій чаші терезів - посидіти пів години і послухати Бублика. І я вибираю це, бо нерви мені дорожчі і Бублик красівий. Я не хочу бути революціонером і однією проти всіх. Все ясно? А якщо будете погано поводитись - розказуватиму про інші бюджетні примуси, від яких вам ставатиме страшно, а для контрольного пострілу додаватиму розмір зарплати!
    а к вам там точно Бублик приезжал, а то у нас тут уже другой "самий красівий" © есть

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Точно за Бублика проголосую !
    Мамая геть ! Він потвора !
    и подарите победу кому угодно кроме бублика...
    задумайтесь, все техкандидаты на сегодня нужны лишь для того, чтобы в один тур не закончить выборы
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Я не зрозуміла, Рамм, ти хвалиш мене, що я не стала пручатись і слухала Бублика? Молодець організація, що влаштувала зустріч і змусила співробітників слухати кандидата? Бо попередні дописувачі обурювались цим.
    Пророк

черешня, сходила б ти на базар, дійсно) ти гальмуєш. я нічим не обурювався, я дивувався, що ваша адміністрація організує зустріч із Свободою в той час, як Мінстець каже, що вони агенти Кремля. Зрозуміло, на відміну від "міцних господарників" із Партії регіонів, які уже влились в лави шоколадної партії, як і належить "справжнім патріотам".

andy, хіба у нас надзавдання - провести вибори в один тур? нах, нах. ми уже одного обрали, аби швидше...

Merry Corpse, це була симпатична наша Руда. Ходила на мітинги за Януковича, бо вона бібліотекар. Хоча особисто я не бачу зв'язку, тим більше що в мене дружина теж бібліотекар.
    Пророк

Список кандидатів в депутати Полтавської обласної ради (місцеві вибори 2015)
    Частий гість

А кто нибуть хочет Украину без налогов? Вот представте себе открытые торговые границы и массовое сокращение чинуш. Товары сюдя идут без пошлин акцизов. Нет никакого ндс. Покупаешь на сто гривен, а в месте с НДС еще должен 20 грн доплатить. Хотите чтоб без налогов НДС пошлин акцизов, без взяточнков, без фондом министерств?
    штатний скептик

GrayFox, как крепко надо для этого уснуть или какие вещества принять?
+ Ответить в теме
Страница 21 из 72