Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей894Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 20 из 72
Показано с 191 по 200 из 712.
    bvn
    йог на танке

Re: Місцеві вибори 25 жовтня 2015

Наступний випуск:

Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    А в Батькивщине у Юльки есть синячки ?
    Нет. Можно по разному к ней относиться, но Батькивщина это реально партия, возможно не такая идеологическая как Свобода, но все же партия с партийной структурой и осередками, котрая уже много лет в политике со своим видением развития страны, в отличие от всяких быстросклепаных под выборы и сиюминутных политцелей всяких солидарностей и видродженний.
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Може за Бублика? )
    Нас на роботі зігнали на обідній перерві до актової зели на зустріч з Бубликом. Я не люблю коли примусово змушують когось слухати і коли мене позбавляють перерви, Бублик має це врахувати, бо всі прийшли з негативним настроєм на збори: збирались на базар, а погнали на лекцію.
    А сам він залишив непогане враження у мене. Головний його козир - красота, він правда каже, що його фішка- 3 роки мерства, а далі перевибори. Гарно говорить, проукраїнський. Привозив з собою Бенюка і якогось польового командира, ті менш симпатичні були. Сказав, що ніяких подарків нам не дає, бо откуда гроші в нього на подарки? А хто дає, то подумайте звідки вони їх взяли в таких масштабах. Мені подарків - гречки, цукру, асфальту хочеться, але розумію, що Бублик має рацію.
    Якби інших слухала, то може б і вони мені сподобались, а так і нікого більш не чула, тому скажу тільки за Бублика - приємний.
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    прийшли з негативним настроєм на збори: збирались на базар, а погнали на лекцію.
    Таки сахар рулит.
    Пророк

Нас на роботі зігнали на обідній перерві до актової зели на зустріч з Бубликом.
    К нам во вторник Удав приезжал с утра пораньше агитировать. Не ходил ибо
    зігнали
    не вяжется с моей жизненной позицией ))
    Пророк

Нас на роботі зігнали на обідній перерві до актової зели на зустріч з Бубликом. ...
    даруйте мою цікавість, але хто може зігнати підлеглих на зустріч з депутатом із "Свободи"???

я з ним спілкувався на ще мирному Майдані. моє враження було - судячи з його підходу до проблем України - що це людина не сільрадівського масштабу, і я про це вже тут писав.
    але, чесно сказати, я б хотів, щоб він залишився в Раді. там і так бракує нормальних людей. А Полтаві я б побажав якогось "міцного господарника" з проукраїнськими поглядами типу раннього Кукоби. тільки де ж його взяти...
    Пророк

Мені подарків - гречки, цукру, асфальту хочеться, але розумію, що Бублик має рацію.
    Якби інших слухала, то може б і вони мені сподобались, а так і нікого більш не чула, тому скажу тільки за Бублика - приємний.
    с подарунками тоже надо бдить. давеча, интереса ради, взвесил бабкин сахар (полученный у мамая). то шо ж вы думаете? в мешке на 4 кг не хватало 54 грамма (весы электронные, с погрешностью 1 гр).
    совпадение? не думаю))) и тут выборцив кидают))
    Пивовар

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    тільки де ж його взяти...
    отож(((
    Пророк

І от сьогодні, коли у країні звершилася Революція Гідності, коли декларовані цінності демократії та свобод окроплено кров’ю сотень і тисяч героїв та найкращих синів України, сумна ситуація на Полтавщині може мати лише два пояснення. Або ж Блок Петра Порошенка «Солідарність» налічує стільки членів та кандидатів на різноманітні посади, що його очільникам просто не вистачає ресурсів, аби ретельно розглянути і дослідити кожну кандидатуру. І цим активно користуються нечесні посадовці, які плюють людям у вічі і паплюжать ідеали Майдану. Або ж конкурентами цих сумнівних панів є такі негідники і злочинці, що очільники БПП «Солідарність» вирішили: інших нам не знайти, хай краще вже нечисті на руку інтригани, аніж реванш регіоналів чи й ще гірше. Іншого сенсу у рішенні просувати людей, які свідомо дискредитують довіру до Президента, мабуть, просто немає.

http://nua.in.ua/zhurnaly/texnologii...t-jomu-svinyu/

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    з проукраїнськими поглядами типу раннього Кукоби
    Це правда Кукоба, покищо, найкращий мер нашого міста.
    bvn
    йог на танке

Нас на роботі зігнали на обідній перерві до актової зели на зустріч з Бубликом.
    Ніяк оцього не можу зрозуміти... Ви що скот якийсь, що вас хтось може кудись зганяти? А послати отих погоничів на три букви, нє? Духу не вистача чи що?
+ Ответить в теме
Страница 20 из 72