Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей894Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 17 из 72
Показано с 161 по 170 из 712.
    bvn
    йог на танке

Re: Місцеві вибори 25 жовтня 2015

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Може за Бублика? )
    Не хотів голосувати за Свободу, але дивлячись на те, що зараз відбувається, виникає бажання підтримати наперекор порошидлу триклятому...

Пророк

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Не хотів голосувати за Свободу, але дивлячись на те, що зараз відбувається, виникає бажання підтримати наперекор порошидлу триклятому...
    опять же, почему не Батькивщина?
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    покачану...
    Пророк

покачану...
    понял... Свобода - понад усе?
    bvn
    йог на танке

понял... Свобода - понад усе?
    Та нічого ви не розумієте... Просто пояснювати довго і не хочеться, адже я не агітую нікого, просто для себе я визначився з Юлею раз і назавжди, ще після 2008 року і більше не бачу для неї шляхів повернення у політикум. Юлі пенсію! А ще краще в Гондурас.

По темі виборів:
    Пророк

Олег Синякевич

В Мукачеві, де смотрящім від мафії розрулює вапроси чесний мент Москаль, трапилося вбивство. Йшли якось чесні, роботящі цигани, йшли собі з роботи, а тут їм назустріч – цигани нечесні. Нечесні цигани не ходили на роботу, але жили весело. Втім, кажуть, що вони таки іноді працювали - фасували наркоту по пакетикам. Але оскільки з того ґешефту справно платилися податки, то чесна міліція під проводом коменданте Москаля їх не замічала в упор. Бо всім відомо: сплати податки – і спи спокійно. Спи, бухай, торгуй краденим, фасуй наркоту і йди кандидатом в депутати від БПП. Все можна, якщо сплатив в общак податки.
    Ну, значить, ото зустрілися десь на розі в темряві ці дві кошерні групи, і у них виникла суперечка чисто на свої внутрішньовидові теми. Але оскільки в одній групі був кримінальний авторитет Олах Калман Калманович на поганяло «Чіпі» і небо дало йому в руки калаша - то та група й перемогла. Ну, чисто, керуючись категоричним імперативом Канта, що людина – то є ціль, а не засіб. Бо засіб – то є калаш.
    Але міліція навіть не здригнулася на цей постріл, мужньо продовжуючи гратися в тетріс і збирати податки. Бо – служба!
    Ну, і тоді цигани не стали виводити міліцію з коматозного стану а пішли й спалили хатинку кримінального циганського авторитета і за сумісництвом - депутата від блоку порошенка.
    І що ви думаєте? Міліція знову не відреагувала – не було ані отих відполірованих ваксою чорних беркутівських шоломів, ані звичайних мишоподібних ментів. Хатинка догоріла мирно, без зайвих ексцесів. І тільки пожежники, яких цигани відганяли від пожежі, як мух від стиглої груші, в’яло демонстрували спроби приборкати рукотворну стихію. Правда, треба надати належне циганам – вони допустили пожежників до хатинки, але коли вже кострище перейшло в категорію «мангал».
    А що ж отой містечковий полум'яний блок, який носить горде ім’я нашого сокола, нашого орла степового – Петра? Керівник секретаріату партійної організації Андрій Риба розтули свої неодноразово погвалтовані за невеличкі гроші секретарські уста і сказав ротом наступне:
    «Позиція партії була така, що ми дослухаємося до нацменшин, оскільки Закарпаття – багатонаціональний регіон. І ми включаємо до списків людей, яких пропонують нацменшини»
    Опа!.. Я так і бачу цю барвисту, заповнену гітарним брязкотінням, сцену – циганський табір, з гітарами і медведями, всі увішані отим фальшивим золотом, що вони його впарюють жадібним і довірливим пасажирам плацкартів – цигани завалюються в партійний офіс БПП і співають на три голоси - «Мохнатий шиє-є-ль - на душистий хмє-є-єль, а цапля сєрая-я-я – в очерет…». І на срібному підносі – колективне прохання за Олаха Калмана Калмановича на поганяло «Чіпі». А оскільки Андрій Рибак, як і вся місцева БПП, то є люди чесні, наївні, і політично незаймані, то вони уважили прохання нацменшини і взяли пана «Чіпі» до себе кандидатом в депутати.
    Отак воно й було. І то є чиста правда
    Пророк

і хто в нас в мери йде від Батьківщини? Голосувать не буду за них, бо це все таж шайка-лейка, що крутиться по колу Батьківщина-ПР-БПП і в різних варіантах тасується із року в рік. Он, Матковського згадать тільки.
    Пророк

Та нічого ви не розумієте... Просто пояснювати довго і не хочеться, адже я не агітую нікого, просто для себе я визначився з Юлею раз і назавжди, ще після 2008 року і більше не бачу для неї шляхів повернення у політикум. Юлі пенсію! А ще краще в Гондурас.

По темі виборів:
    https://www.youtube.com/watch?v=Ee5C7CFIs6Y
    при чём тут "Юля"? выборы грядут в местные советы. нужно выбирать людей для города и района, а не "Юле". поинтересуйтесь личностью своего кандидата по вашему округу от Батькивщины

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    і хто в нас в мери йде від Батьківщини? Голосувать не буду за них, бо це все таж шайка-лейка, що крутиться по колу Батьківщина-ПР-БПП і в різних варіантах тасується із року в рік. Он, Матковського згадать тільки.
    Матковский не был членом Батькивщины. он всего лишь поддерживался этой политсилой
    относительно перетекания, то перетекли регионалы средней руки и помельче в БПП, это да. кто из регионов перетёк в Батькивщину?
    кроме должности мера (баллотируется Тесленко Валера) есть ещё 42 депутата которых тоже нужно выбрать с умом
    для примера, в каком округе по городу/району вы голосовать будете?
    Пивовар

А какие за Бублика отзывы, когда он в Ковалевке руководил?
    Пророк

Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
    А какие за Бублика отзывы, когда он в Ковалевке руководил?
    это не имеет значения для реалий будущего относительно формирования рад города Полтава. все голоса что не получат напрямую партии проходящие в рады поровну разделят все прошедшие. иными словами: если свобода получит хотя бы 4%, а реально пройдёт 4 партии, то каждая из прошедших получит +1%. согласитесь, было бы логичнее отдать эти 4% именно той партии которая вам импонирует нежели разделить их поровну между теми что вам не нравятся
+ Ответить в теме
Страница 17 из 72