Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей894Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 13 из 72
Показано с 121 по 130 из 712.
    Пророк

Re: Місцеві вибори 25 жовтня 2015

Ответ Сообщение от Lost_of_control Посмотреть сообщение
    хорошая идея проверять себя в списках через интернет)
    Угу, я уже получил подтверждение, что все ок )

Пророк

Представники "Самопомочі" у дніпропетровській територіальній виборчій комісії голосують в унісон з представниками "Опозиційного блоку" і "Блоку Петра Порошенка"

Керівництво "Самопомочі" пішло на домовленості з представниками пропрезидентської політичної сили та її спільником – "Опозиційним блоком" – і підіграє представникам цих партій на виборах у Дніпропетровській області в боротьбі проти опозиційних сил. Про це заявив народний депутат України, член політради "Українського об’єднання патріотів – УКРОП" Андрій Денисенко.

Так, за його словами, представники "Самопомочі" у дніпропетровській територіальній виборчій комісії голосують в унісон з представниками "Опозиційного блоку" і "Блоку Петра Порошенка". "Як можна спільно з вілкулоїдами незаконно викидати з виборчого процесу "Демальянс", "Відродження", соціалістів, безучасно спостерігати за видаленням з виборів спостерігачів "Опори", – написав Андрій Денисенко на своїй сторінці у Facebook.

Він також повідомив, що кандидати в депутати Дніпропетровської міської ради від "Самопомочі" віддали свої медійні ресурси під рекламу "Опозиційного блоку" і Олександра Вілкула. "Шкода, що керівництво цілком пристойної, європейської по духу партії, віддало ключову для долі всієї країни область в оренду друзям і маріонеткам Сашовілкула", – підсумував Денисенко.
    Пророк

«Полтавщина» продовжує публікувати відповіді на запитання наших читачів до кандидатів на посаду міського голови Полтави.

Також пропонуємо читачам «Полтавщини» відзначити ті відповіді кандидатів, які їм сподобаються найбільше.

Запитання № 3

Уберете ли вы «Коффишку» и будки с пирожками вдоль каменки начиная от перехода «Злато Мисто»?
    1. Бублик Юрій Васильович:

— Відрізок вулиці Жовтневої (від Корпусного парку до Білої альтанки) буде пішохідною зоною без транспорту, без «Коффішок» та інших МАФів, що псують архітектурний ансамбль. Ми чітко окреслимо межі «старого міста», яке має бути туристичною родзинкою, вільною від білбордів та кострубатої реклами. Максимум, що там буде розміщене — сіті-лайти із дійсно соціальною рекламою, туристичною рекламою, інформацією про історичне минуле міста. Більше того — перехрестя вулиць Гоголя, Комсомольської та Конституції (по яких рухається транзитний транспорт) і згаданої ділянки Жовтневої — ми обладнаємо підземними розв’язками, котрі матимуть заїзди у підземні паркінги.

А згаданою ділянкою вулиці Жовтнева курсуватимуть електромобілі, велорикші, карети. З обох боків пішохідної ділянки Жовтневої будуть розташовані бутіки та заклади громадського харчування — це ж туристична прогулянкова пішохідна зона! В перспективі безавтомобільна частина центру міста збільшуватиметься, розширюватиметься...
    2. Жиденко Лев Анатолійович:

— Так, приберу. Але ми повинні діяти виключно в правовому полі та законними методами. Власникам цих об’єктів виданий дозвіл на здійснення діяльності, і якщо вони не порушують жодних умов, то прибрати споруди можливо лише після закінчення термінів дії дозволу. Те саме стосується і літніх майданчиків. Можливо, в окремих випадках із власниками вдасться досягти консенсусу щодо перенесення деяких об’єктів. Адже, на мою думку, проблема не в самій «Коффішці», а в тому, де саме вона розташована.
    3. Матковський Андрій Всеволодович:

— За останні п’ять років Полтава з духовної столиці перетворилася на суцільний «гендель» — починаючи з центральної вулиці Жовтневої і закінчуючи «спальними» мікрорайонами. Нині місто просто заполонили заклади й кіоски, в яких немає туалетів, порушуються всі санітарні норми, вночі там гучно вмикають музику і запускають салюти. Тому, за зверненнями громадян, всі генделі — і на Жовтневій, і на інших вулицях, які не відповідають санітарним нормам і заважають людям жити, ми будемо прибирати.
    4. Слизько Олег Сергійович:

— «Кофішку» приберу негайно! Тисячолітнє місто, його архітектура... і задум в тому, що полтавці і гості міста повинні бачити з Жовтневої в один бік — «Орла», а в інший — Соборну площу. Це в мільйони разів важливіше, ніж якась ганебна «кофішка».
    5. Удовіченко Олександр Васильович:

— Якщо дозвіл на їхнє розташування було видано з порушеннями чинного законодавства — так.
    Запитання № 4

Як ви відноситеся до факту розташування прапорів на Монументі Слави і як саме ви відноситеся до червоно-чорного прапору?
    1. Бублик Юрій Васильович:

— Люди, які приїжджають з-за кордону до України та до Полтави, відчувають нашу державу як сутність, що сформована революціями, зокрема — Революцією Гідності. Тому природнім є поява у центрі Полтави червоно-чорного прапора: прапора визвольної боротьби, кольори якого символізують червону українську кров та СВОю, БОгом ДАну нам землю. Велика частина полтавців, на жаль, не знає історії та символізму червоно-чорного стягу, що це прапор боротьби за їх же добробут і, навіть, життя, який має таке саме право на існування, як і синьо-жовтий державний. Місце ж встановлення державного та інших прапорів у місті визначають органи державної влади та місцевого самоврядування. Але під час революцій та суспільних перетворень — це народ, що і маємо в даному випадку у Полтаві. І ще одне: згадані два прапори, котрі майорять НАД «орлом» наразі символізують, що українська ідея ВИЩА за міфічну «славу русского оружия».
    2. Жиденко Лев Анатолійович:

— Національна та національно-патріотична символіка має прикрашати наше місто.
    3. Матковський Андрій Всеволодович:

— Це комусь може подобатися, комусь — не подобатися. Але тільки через те, що ті два прапори висять на Монументі Слави, він і стоїть ще. Бо не забуваймо, що це монумент російської слави. І радикально налаштовані політичні сили та громадяни хотіли його знести. Тому можна сказати, що ці прапори охороняють нашу історичну пам’ятку. Крім того, в період війни ніколи не буде зайвим показати всій Україні наші підтримку й патріотизм.
    4. Слизько Олег Сергійович:

— Червоно-чорний прапор досить заполітизований, деякі політичні сили використовують його як свою агітацію. Частина українців має негативне відношення до цього стягу. Я, як майбутній міський голова, не хотів би, щоб в центрі на пам’ятнику Слави висів цей прапор. У кожного повинно бути своє місце — на флагштоках, на відповідних будівлях і установах. З іншого боку ми розуміємо які емоції, переживання від війни і втрат, боротьби за незалежність закладені полтавцями в цей акт — розташування прапорів на пам’ятнику. Якщо жителям так хочеться і ніхто відверто не проти, то хай будуть...
    5. Удовіченко Олександр Васильович:

— Я не «відношуся», я ставлюся. Монумент, причому будь-який, є завершеною архітектурною, мистецькою цілістю. І поява на ньому додаткових, непередбачених авторами елементів — як мінімум дивна, як максимум — недопустима. Червоно-чорний прапор — це прапор анархо-синдикалістів в Італії, Іспанії, Мексиці, це прапор російських білогвардійців-корніловців, це прапор Організації Українських Націоналістів (бандерівське крило), це прапор сучасної політичної сили «Правий сектор». В кожному окремому випадку — окреме ставлення...
    Вывод. Всем не нравятся говнишки, кроме Удава. В то же время, все в той или иной степени приемлют флаги, кроме Удава, который съехал с темы.
    По-моему, я знаю за кого проголосует большинство.
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение

Вывод. Всем не нравятся говнишки, кроме Удава. В то же время, все в той или иной степени приемлют флаги, кроме Удава, который съехал с темы.
    По-моему, я знаю за кого проголосует большинство.
    ИМХО, вы будете сильно удивлены
    Пророк

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    А ты опять вздыхаешь, печаль, в глазах тая
    Какая ж ты смешная, девочка моя
    Как будто что-то знаешь, чего не знаю я
    Какая ж молодая ты, доченька моя

(исполняет Алла Пугачева)))
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    А ты опять вздыхаешь, печаль, в глазах тая
    Какая ж ты смешная, девочка моя
    Как будто что-то знаешь, чего не знаю я
    Какая ж молодая ты, доченька моя

(исполняет Алла Пугачева)))

المزيد من النفط

Ребята, вы это о чем между собой ?????
    Пророк

15 летний отпрыск Дмитрия Шманова совершил ДТП (есть пострадавшие). При задежании его полицией, на помощь приехал сам Дмитрий Шманов который угрожал полиции, так же присутствовала ненормативная лексика... Полиция в свою очередь была вынуждена надеть на Шманова наручники и отвести в райотдел
    Напомним: Шманов Дмитрий, являясь кандидатом в депутаты городского совета от партии Солидарность (блок Петра Порошенка)

Пророк

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    ?
    Ранее (возвещенное) уже сбылось, и Я предрекаю новое. Прежде, чем (событие) произойдет, сообщу вам (о нем).
    Иешаягу, 42:9
    модератор

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    15 летний отпрыск Дмитрия Шманова совершил ДТП (есть пострадавшие). При задежании его полицией, на помощь приехал сам Дмитрий Шманов который угрожал полиции, так же присутствовала ненормативная лексика... Полиция в свою очередь была вынуждена надеть на Шманова наручники и отвести в райотдел
    Напомним: Шманов Дмитрий, являясь кандидатом в депутаты городского совета от партии Солидарность (блок Петра Порошенка)

http://www.youtube.com/watch?v=QRf05bQA4Vg
    В таких видео больше всего поражает, как мгновенно хозяева жизни превращаются в визжащих существ.
+ Ответить в теме
Страница 13 из 72