Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей894Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 12 из 72
Показано с 111 по 120 из 712.
    Пророк

Re: Місцеві вибори 25 жовтня 2015

Дмитрий Дубилет

Мы считаем, что участие в выборах – это очень важно.

Хотим разослать клиентам банка емейл с короткой инструкцией, как проверить себя в списках избирателей через Интернет, узнать адрес своего избирательного участка, а также ознакомиться с кандидатами.

Изображение и текст емейла – ниже.
    Ваше мнение?

Доброго дня, Юліє Сергіївно!

25 жовтня в Україні відбудеться важлива для життя країни подія – вибори місцевих рад і мерів міст. Важливо, щоб молоді та розважливі люди брали участь у виборах, тому ми підготували для Вас три прості поради щодо того, як варто підготуватися до цих виборів.

1. Як перевірити заздалегідь, чи є Ви в реєстрі виборців.
    Щоб у день виборів не було несподіванок, варто заздалегідь витратити декілька хвилин на те, щоб перевірити наявність правильних особистих даних у реєстрі виборців на сайті www.drv.gov.ua. Там необхідно зареєструватися в «Особистому кабінеті виборця» та оформити заявку на перевірку Ваших даних. Відповідь Вам надішлють на електронну пошту, що Ви зазначили під час реєстрації. Якщо раптом не знайшли себе в списку виборців або Ваші дані зазначено з помилкою, Вам потрібно написати заяву та разом з копіями документів передати її в орган ведення реєстру виборців. Де шукати ці установи у Вашому місті, можна подивитися тут.

2. Де можна уточнити адресу виборчої дільниці, на якій Ви зможете проголосувати.
    На виборах депутатів місцевих рад і мерів міст графік роботи виборчих дільниць однаковий для всієї України: вони будуть відкриті з 8:00 та закриються рівно о 20:00 за київським часом. Заздалегідь уточнити місцезнаходження дільниці можна тут. Голосувати можна тільки за місцем реєстрації. Найважливіша особливість цих виборів у тому, що на місцевих виборах можна буде проголосувати тільки за місцем постійної реєстрації. Тимчасово змінювати виборчу адресу, як на виборах Президента або Верховної Ради, можливості не буде.

3. Заздалегідь варто розібратися й у тому, як і за кого Ви будете голосувати.
    На виборах у місцеві ради будуть відкриті партійні списки: голосують в окрузі за конкретну людину від партії. Партії будуть висувати свій список, але люди будуть голосувати за конкретну людину зі списку, яку партія виставить по округу. Тому виборці отримають бюлетені, у яких буде зазначено партію, лідера її місцевого відділення та ім’я кандидата від партії. Список всіх партій, що допущені до виборів, є тут.

Гарного голосування!
    Ваш ПриватБанк

Пророк

ось таку хорошу бодягу замутили на новынах полтавщины: http://poltava.to/news/35449/
    тут можно быстро глянуть всех "своих" кандидатов
    Пророк

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    http://poltava.to/news/35449/
    Глазов Олександр Миколайович 24.05.1993 Громадянин України, освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", Студент, місце проживання: м. Полтава
    Ты представляешь — такой маленький, а уже «Жигули»! (с)

Самые "молодые" в этом плане партии - это Свобода и какая-то Республика.
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    чем Батькивщина не угодила?
    Почитайте Enter'а в її гілці, я з ним згоден десь у 90% якщо не більше. Юля - звичайна аферистка.

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Ты представляешь — такой маленький, а уже «Жигули»! (с)

Самые "молодые" в этом плане партии - это Свобода и какая-то Республика.
    Ну, весь прикол в новій системі виборів, якщо мені її правильно пояснили... Мене теж звали побути статистом у списку, може й зря відмовився, бо тепер по моєму округу нема кандидата від тої партії... людей не вистачило, як я розумію... А тепер вони недоберуть % в загальному заліку і можуть навіть взагалі не пройти бар’єр...
    Пророк

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Почитайте Enter'а в її гілці, я з ним згоден десь у 90% якщо не більше. Юля - звичайна аферистка.

Ну, весь прикол в новій системі виборів, якщо мені її правильно пояснили... Мене теж звали побути статистом у списку, може й зря відмовився, бо тепер по моєму округу нема кандидата від тої партії... людей не вистачило, як я розумію... А тепер вони недоберуть % в загальному заліку і можуть навіть взагалі не пройти бар’єр...
    так вы тогда и мои скромные опусы изучите. там же
    Пророк

Еще интересное наблюдение, половина опооблока идущих в миськраду - безработые.

1. Політична партія "Республіка" 16 (57%)
    2. Політична партія "Опозиційний блок" 16 (50%)
    3. Політична партія "5.10" 6 (46%)
    4. Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 15 (35%)
    5. Політична партія "Республіканська платформа" 8 (25%)
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Еще интересное наблюдение, половина опооблока идущих в миськраду - безработые
    Получается, люди, которые не способны создать свой бизнес рабочие места, или найти себе работу, идут на выборы, чтобы управлять чужими средствами, бизнесом и имуществом.
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Получается, люди, которые не способны создать свой бизнес рабочие места, или найти себе работу, идут на выборы, чтобы управлять чужими средствами, бизнесом и имуществом.
    Ну, а нормальный человек вообще пойдет в политику? )

Так же интересно узнать за какие заслуги студент становится членом партии президента и выдвигается в горсовет. И этот хоть 93 года выпуска, а там еще полно 1997 от менее денежных партий.
    Я то за обновление власти, но с какого принимать решения о жизни города собралась прошлогодняя школота. Да и студент - это не тот вариант, который хотелось бы видеть.
    المزيد من النفط

с какого принимать решения о жизни города собралась прошлогодняя школота.
    Бідні діти ніяк не знайдуть роботу. Доводиться йти у депутати...
    Новачок

хорошая идея проверять себя в списках через интернет)
+ Ответить в теме
Страница 12 из 72