Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей10Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 20.
    Пророк

Чернігів, 205-й

Ігор Андрійченко
    Доводитимемо в суді кримінальний злочин підкупу виборців обома грошовитими кандидатами. Суд по Корбану сьогодні 21 липня о 16.00, кабінет №4. Суд по Березенку призначений завтра 22 липня, на 10.30, каб №12. Розгляд справ відбудеться в Чернігівському окружному адміністративному суді, по вул. Київська 23. Крок за кроком змушуватимемо обох політичних туристів поважати як чернігівців, так і Закон! ‪#‎вибори205‬ ‪#‎суди‬ ‪#‎Березенко‬ ‪#‎Корбан‬
    P.S. Свої конструктивні пропозиції щодо посилення нашої позиції по доведенні вини ОБОХ кандидатів у підкупі виборців прошу надсилати мені в приват.

Ігор Андрійченко
    Подав позови до суду на Корбана і Березенка щодо підкупу виборців. Так само на обох подано заяви про злочин в міськвідділ міліції. Щодо підкупу виборців Корбаном справа внесена в ЄРДР під № 5090. Рішення міліції по Березенку чекаємо. Судове засідання по Корбану відбудеться вже завтра 21 липня о 16.00 в кабінеті №4 Чернігівського окружного адміністративного суду за адресою вул. Київська 23. Всі хто хоче конструктивно допомогти посилити позиції щодо доведення в судовому порядку підкупу виборців Корбаном - надсилайте свої думки мені в приват або заходьте сьогодні до нас в офіс по вул. Коцюбинского 49а (Чернігівагропроект, перший поверх). Працюємо до пізна:)

* * *

Как депутаты-"радикалы" ‪#‎Мосийчук‬ и ‪#‎Лозовой‬ толпой избивали #‎Дурнев‬'а

Сладкие титушки Ляшка скрываются с места преступления - на шухере депутат Мосийчук

Пророк

Re: Чернігів, 205-й

А чей Дурнев и почему он на пресс-конференции свой член показывал?
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    А чей Дурнев и почему он на пресс-конференции свой член показывал?
    Насколько я знаю, Дурнев тоже зарегистрировался кандидатом.

На первом видео я слышу, как радикальный депутат Мосейчук кричит: "камеру у него заберите". Про члены речи не было.
    Лозовой с 3:50 минуты рассказывает, что они решили его выгнать, потому что Дурнев плохо отзывался о героях войны.
    А потом уже Ляшко стал грузить публику историями про резиновые члены, которые буд-то бы Дурнев принес на пресс конференцию.

Я не слежу за Дурневым. Из того немного, что я видел, - он не вызывает у меня уважения.

Но банда Ляшко-Лозовой-Мосейчук с титушками, это дно.
    23q
    23-й участник

порошняный тогда на него обиделся)))
    Пророк

Василь Гацько shared Демократичний Альянс's допис.

У нас сьогодні суд з Корбаном. Завтра - з Березенком.
    Вірите в те, що хоч один суддя може наважитися назвати речі своїми іменами, й дати старт зняттю кандидата від олігарха Коломойського чи кандидата від Президента Порошенка?
    Хотілось би, але поки ні.
    Поки Порошенко мовчить, поки мовчить парламентська коаліція ці боягузи ніколи не наважаться такого зробити.
    Ось чому важливий адекватний парламент. І ось чому важливий справедливий суд.

Все це ще попереду, правда?

Судді "вивчають" вміст стандартного агіт.пакету, які тисячами зараз роздають у Чернігові
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Про члены речи не было.
    Да-да, конечно, был страпон.

что они решили его выгнать, потому что Дурнев плохо отзывался о героях войны.
    Мягковато удалили троля за такое, хотя можно было и жестче.
    Пророк

Да-да, конечно, был страпон
    Вам видней

Мягковато удалили троля за такое, хотя можно было и жестче.
    Я понял, что на форуме есть сторонники беспредела.
    Грабить, выгонять, избивать, расстреливать. А потом объяснить, - был врагом народа, плохо о ком-то отзывался и т.д.

* * *

Пророк

Я понял, что на форуме есть сторонники беспредела.
    Капитулянтов тоже хватает.
    Пророк

Суд в Чернигове решил, что гречка Корбана - не подкуп избирателя

* * *

Юрий Пархомчук
    Вчорашнє мочилово в Чернігові звичайно жесть. Звичайно, обоє рябоє. Дурнєв професійний троль і заслужив пілюлєй за розмахування своєю піпіською перед людьми. Але хіба Ляшко чи Мосійчук не такі самі троллі, що вже роками імєють наш моск в збоченій формі?
    Тому до відео чернігівських махачів та тітуханських розборів із задоволенням подивився ще кіно, як люля прилетіла неоднажди в голову самому Ляшку. Вселенський баланс справедливості так сказать)))

Пророк

Ігор Андрійченко
    Вчора запросили на сьогоднішній ефір "Право на владу" на 1+1. Потім через дві години передумали. Мабуть технологи Корбана вирішили, що їм не вигідно мене запрошувати.

* * *

Anna Amargo
    Дорогие избиратели, приписанные к 205-му округу, умоляю вас слёзно изо всех своих сил - выберите, пожалуйста, Корбана в депутаты.
    Уж очень я хочу посмотреть на то, как этот прекрасный человек будет открывать ногой дверь в кабинет мэра Кличко. А за то, чтоб хотя бы глазком глянуть на процесс выпусканья кишок, я готова даже раскошелиться на билет за пару кило гречки...

+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя