Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей643Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 28 из 52
Показано с 271 по 280 из 511.
    Пророк

Re: Мощная Россия и смешные санкции Запада

Pentax, та я знаю, що кацапи твої браття, он як ти за підкацапників тут розпереживався. к же так, шлях на Європу закрили, не дають заробити. мабуть теж меєш збитки, щось хотів би продати Путєну?
    питання твоє трохи дебільне. я ж не партизан. пройшов переоблік, завжди готовий. а взагалі не твоє собаче ділло, і не в тему. а по темі сказати тобі, дивлюсь, нічого.

Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Pentax, та я знаю, що кацапи твої браття, он як ти за підкацапників тут розпереживався. к же так, шлях на Європу закрили, не дають заробити. мабуть теж меєш збитки, щось хотів би продати Путєну?
    О даааа! Сотни моих фур стоят. Спасибо, от души поржал )))

Далее не вижу смысла в споре с людьми, мыслящими притивно. Так что расслабся, ты в игноре.

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Ті самі ярлики, тільки в інший бік...
    Ні, це сумна реальність. Це вперта однобокість "або наша єдино вірна думка, або всі інші - вороги". Категоричне несприйняття будь-якої іншої думки, крім своєї (яка вважається єдиновірною). Аргументів у відповідь немає. Натомість починається крик і лайка. Це називається вузколобість. Саме такі люди й вішають ярлики, як в свій час це робили совкові функціонери. "Аби ти за радянську владу, аби ти ворог народу!". Так само зараз будь-яка критика т.з. революції "гідності" сприймається у штики. Хоча результати зараз багато в чому через дупу.
    Стосовно недалекості думки - читайте вище пост вікторіуса. Висновки, висмоктані з пальця про "братів" та "збитки". Це ж повна маячня. Ну й звичайно, одразу ж хвиля лайна у відповідь. Спочатку лаять "вату", а потім поводять себе як "вишивата".
    Пророк

Ответ Сообщение от Pentax Посмотреть сообщение
    Заберите оттуда наших, а потом перекрывайте кислород россиянам.
    Как Вы себе это представляете? Технически? Пока несколько сот фур будут возвращаться со всей России - сколько новых туда заедет?
    Це вперта однобокість "або наша єдино вірна думка, або всі інші - вороги". Категоричне несприйняття будь-якої іншої думки, крім своєї (яка вважається єдиновірною).
    Майже ДВА РОКИ йде війна. Російська влада за підтримки більшості свого народу віджала Крим та найбільш населену частину Донбасу, вбила та покалічила тисячі українців, а мільйони зробила безхатченками. В Росії розвернуто нечувану по розмаху антиукраїнську пропаганду. Яка ще, %лядь, може бути "інша думка", пардон за мій хранцузський? РФ - агресор, а той, хто продовжує мати з ними ділові стосунки -
    Ответ Сообщение от alexx76 Посмотреть сообщение
    либо сепаратисто либо пида..ст
    Пророк

Януковича убрать нужно было. Но можно было другим путем. Только нашим дебилам ума не хватило даже протянуть банальный импичмент.
    Банальный импичмент? Это не так банально как вы думаете, "тянули" бы импичмент 1000 лет и не протянули, и даже при наличии института импичмета, ниче бы не получилось. Импичмет это как коммунизм, декларировать можно, достичь - никогда. Так что путь для убирания Януковича был только один.
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Банальный импичмент? Это не так банально как вы думаете, "тянули" бы импичмент 1000 лет и не протянули, и даже при наличии института импичмета, ниче бы не получилось. Импичмет это как коммунизм, декларировать можно, достичь - никогда. Так что путь для убирания Януковича был только один.
    Люди уже забыли, что зимой 2014-го все эксперты в голос заявляли, что, по действующему законодательству процедура импичмента в Украине будет длиться, минимум, полгода (а скорее всего - и того больше).
    критика т.з. революції "гідності" сприймається у штики.
    В штики сприймається не "критика Революції Гідності", а намагання виставити весь нинішній долбо%бізм, що відбувається в країні - як прямий результат Майдану. Звичайно, історія не знає умовного способу - але я, все ж, не розумію - чому критики Майдану вважають, що, якби яника не скинули - нам було б краще? Ні, якщо Ви бажаєте буди частиною "рузького міра" - тоді зрозуміло. Але в такому випадку не забувайте - отой "рузькій мір" розвиненими країнами визнаний одним з найнебезпечніших ворогів людства, поряд з Еболою та ІДІЛ, а будь-який прихильник цього "рузького міра" - для справжнього українця не "опонент з іншою думкою", а справжній ворог. І Бог свідок - не українці в цьому винні.
    المزيد من النفط

Люди уже забыли, что зимой 2014-го все эксперты в голос заявляли, что, по действующему законодательству процедура импичмента в Украине будет длиться, минимум, полгода (а скорее всего - и того больше).
    Интересно, как в Европе и США выписана в законодательстве процедура импичмента ?
    Пророк

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    что зимой 2014-го все эксперты в голос заявляли, что, по действующему законодательству процедура импичмента в Украине будет длиться, минимум, полгода
    Насколько знаю, законодательно сия процедура не прописана.

Революцию сделали,
    Революция еще не окончена, т.к. цели, заявленые ей, не достигнуты.

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Интересно, как в Европе и США выписана в законодательстве процедура импичмента ?
    В подкорке у выборцев уже заложены запобижныки чтобы до этого не доводить. Бывших уголовников вы в президентах там не увидите. Даже если вы разведены уже ваши шансы на президентсое место сильно сокращаются. Президент это же пример для нации, он должен быть чист аки младенец.
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Насколько знаю, законодательно сия процедура не прописана.
    "Стаття 111. Президент України може бути усунений з поста Верховною Радою України в порядку імпічменту у разі вчинення ним державної зради або іншого злочину.

Питання про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту ініціюється більшістю від конституційного складу Верховної Ради України.

Для проведення розслідування Верховна Рада України створює спеціальну тимчасову слідчу комісію, до складу якої включаються спеціальний прокурор і спеціальні слідчі.

Висновки і пропозиції тимчасової слідчої комісії розглядаються на засіданні Верховної Ради України.

За наявності підстав Верховна Рада України не менш як двома третинами від її конституційного складу приймає рішення про звинувачення Президента України.

Рішення про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту приймається Верховною Радою України не менш як трьома четвертими від її конституційного складу після перевірки справи Конституційним Судом України і отримання його висновку щодо додержання конституційної процедури розслідування і розгляду справи про імпічмент та отримання висновку Верховного Суду України про те, що діяння, в яких звинувачується Президент України, містять ознаки державної зради або іншого злочину. "
    http://pravo-ukraine.org.ua/resyrsi/...ke-impichmenta

Офтоп:
    P.S. Шановні, ми тут з вами скотились у злісний офтоп, пропоную модерам створити окрему тему, щось на кшталт "Україна vs. РФ - війна чи ні?" і перенести всю нашу дискусію туди. Адже протистояння України з "рузькім міром" вже вийшло за межі лише Криму та Донбасу, як на мене.
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    пошукайте в Гуглі про Ніксона. він пішов з посади, бо була тільки ЗАГРОЗА імпічменту. і до речі почитайте, за що - за прослуховування функціонерів від іншої партії!!!
    Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    "Стаття 111. Президент України може бути усунений з поста Верховною Радою України в порядку імпічменту у разі вчинення ним державної зради або іншого злочину.
    все так. Стаття в Конституції є, а закону нема. розробка такого закону передбачалась змінами до Конституції 2004 року; якщо мені не зраджує пам'ять, силами Парламенту (НУ, БЮТ, СПУ) такий закон був прийнятий, але Ющ наклав на нього (в сенсі, вето наклав). отже, "воз і нинє там".
    це тягне ще кілька пов'язаних проблем:
    - депутатська "доторканість" має супроводжуватись такою ж "доторканістю" суддів і Президента.
    - має бути закон про вибори на основі відкритих списків - вибори в Києві дали непогануй приклад. без нього спостерігатимемо відтворення корупції на виборах в усе більших масштабах, як це було в Чернігові.
    - після цього можна швидко проводити парламентські вибори - це ЄДИНИЙ вихід із парламентської кризи. я спостерігав чергові й позачергові вибори в різних країнах (Німеччині, Греції). виборча кампанія іде 2 тижні, голоси рахують за день, уряд формується максимум за 2 дні. ніякої катастрофи нема. а в нас півроку готуються до виборів, потім півроку пишуть "коаліційну угоду" і формують уряд.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    а в нас півроку готуються до виборів, потім півроку пишуть "коаліційну угоду" і формують уряд.
    Так нічого дивного. Бо в нас партії - не політичні сили, а бізнес-проекти. А рівень громадянської відповідальності переважної більшості наших "політиків" - не просто нульовий, він у мінусі.

Тому я особисто вважаю, що проводити дочасні парламентські вибори зараз не тільки марно, а й шкідливо. В нас тільки починається процес формування справді патріотичних політичних сил, треба дати їм трохи часу для укріплення та набуття досвіду, як на мене.
+ Ответить в теме
Страница 28 из 52