Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1442Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 135 из 164
Показано с 1,341 по 1,350 из 1636.
    Пророк

Re: Національна поліція

Ответ Сообщение от alexx76 Посмотреть сообщение
    Игорь может хватит уже а у нас и то и то..какунас. Ты посмотри что бы было у вас с таким? https://m.youtube.com/watch?v=jZOJFzk2fFM.Может начнём с себя сначала
    нещодавно було проведене опитування про рівень народної довіри, поліції тут довіряє 96% населення, МНСникам 99% , тут на ці посади обирають кращіх людей країни, відбір починається ще під час служби в армії, потімне самі прості вступні іспити і 3,5-4 років навчання

та тут не було б такого шоб на лисій гумі поліцейські поїхали тут дбають по технічний стан патрульних авто а не про лексуси керівного складу поліції, ну а в Україні я не думаю шо поліцейський може вплинути на тех стан патрульного авто

а ти вважаеш шо ті дебіли з непрацюючими фарами праві?

Ответ Сообщение от predator555 Посмотреть сообщение
    ну тогда это уже получится "ментовский беспредел",который творился при панде януковича . Кстати ,два года назад, все радовались тому , что теперь можно вот так посылать на куй ментов-почему же сейчас все изменилось?

https://www.youtube.com/watch?v=sFch8SypGPY
    а шо поробиш коли частина народа - тупе бидло і як тупа тварина розуміє тільку силу?! вони не можуть жити без постійного контроля бо це призведе до анархіі і хаоса

який нафіг сенс у сперичанні? ну порушив ну винуват ну так май мужність визнати свою неправоти і понести покарання, а як не згоден так оскаржуй у суді

а стосовно тих дебілів які чинять опір поліції, такий тре відстрелювати, бо у таких реально ваакум у голові, якщо вони думають шо якщо опиратися поліцейським - поліцейські подумають ну його нафіг і відпустять!

Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    нещодавно було проведене опитування про рівень народної довіри, поліції тут довіряє 96% населення, МНСникам 99% , тут на ці посади обирають кращіх людей країни, відбір починається ще під час служби в армії, потімне самі прості вступні іспити і 3,5-4 років навчання

та тут не було б такого шоб на лисій гумі поліцейські поїхали тут дбають по технічний стан патрульних авто а не про лексуси керівного складу поліції, ну а в Україні я не думаю шо поліцейський може вплинути на тех стан патрульного авто

а ти вважаеш шо ті дебіли з непрацюючими фарами праві?

а шо поробиш коли частина народа - тупе бидло і як тупа тварина розуміє тільку силу?! вони не можуть жити без постійного контроля бо це призведе до анархіі і хаоса

який нафіг сенс у сперичанні? ну порушив ну винуват ну так май мужність визнати свою неправоти і понести покарання, а як не згоден так оскаржуй у суді

а стосовно тих дебілів які чинять опір поліції, такий тре відстрелювати, бо у таких реально ваакум у голові, якщо вони думають шо якщо опиратися поліцейським - поліцейські подумають ну його нафіг і відпустять!
    Вот и я об этом пишу.пусть сначала смотрят на себе а потом до людей до@бываются. Что касается ролика что говномет показал -это быдло Тут не спорю. В полтаве есть только один адекватный журналист на мое мнение с ДК. А что касается опять а "у нас" если в стране переживают за людей высокий уровень..я бы тоже давал 100% всем..мне было бы пофигу
    Пророк

Единомышленники алекса

Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Единомышленники алекса
    Я так понимаю это тоже вина Алекса за то что сняли подобное видео? Конечно, видео надо было удалить, дело забыть а "господина" понять и простить
    Пророк

Знайомтесь. Це Валєра "Тишопиванеп'єш".
    Зупинили копи Валеру на службовій октавії, і виявилось, що Валєра п'яний.
    Ще виявилось що Валєра начальник Батальйону супроводження Головного Управління Нацполіції. І прізвище у Валєри - Комишний. А по батькові - Іванович
    Батальйон супроводження - це Кобра колишня, хто не зрозумів. Успішно переатестована майже в повному складі.
    І Валєра дуже відомий в вузьких кругах персонаж.

А ще виявилось, що Валєра вирішив порішати на місці, бо "випив трохи пива тільки". Порішати з копами не вдалось, хоча приїхала група підтримки у вигляді екіпажу Кобри і неізвєстних чуваків на кубіку.

В драгер Валєра задуватись відмовився, повезли до нарколога здавати кров. Там Валєра і порішає, я чомусь більш ніж впевнений.

Впринципі тільки популярність не дає таким як Валєра зам'яти по тихому, і то не завжди. Тож давайте зробимо Валєру популярним.
    Тут кусок відео від Киев Оперативный
    https://m.youtube.com/watch?v=jMYHiCFZUqQ

Бллогер

Расскажите пожалуйста, нравится вам новая полиция? Лучше бывшей милиции? А то я разные отзывы слышу, кому-то нравится, кому-то нет. Что скажите, реформа сработала или как всегда в Украине, хотели как лучше ...
    Пророк

вот еще

Пророк

надо и себе в полицаи идти, кормят хорошо, одевают, еще и зарплату повышают.
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    надо и себе в полицаи идти, кормят хорошо, одевают, еще и зарплату повышают.
    Машину новую дадут и пистолет...
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Машину новую дадут и пистолет...
    потом ее можно разбить, и новую дадут
+ Ответить в теме
Страница 135 из 164