Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1454Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 133 из 167
Показано с 1,321 по 1,330 из 1661.
 1. #1321
  Offline
  Пророк

  Re: Національна поліція


  минус приус


  а тут в полтаве догнали

 2. #1322
  Offline
  Пророк

  Re: Національна поліція


  https://www.youtube.com/shared?ci=1Ut5I93gG6c
 3. #1323
  Offline
  бог

  Re: Національна поліція


 4. #1324
  Offline
  Пророк

  Re: Національна поліція


 5. #1325
  Offline
  Пророк

  Re: Національна поліція


  и продолжение полтава! я не знаю что будет во второй части но по первой части блогеры просто провоцируют издеваются над нашей импотентной полицией..и не нужно рассказывать что вы орете там где не надо..Здесь они тупят конкретно ..либо вкурсе кто они эти пацаны либо тупые..но бабушек и дедушек валят аж бигом..противно..
 6. #1326
  Offline
  Пророк

  Re: Національна поліція


  Помните, как сторонники секты "полиция плохая" критиковали полицию за Николаев?

  Очевидцы дебоша двух жителей Николаева на пересечении улиц Соборная и Адмирала Макарова ночью 30 августа этого года отказываются давать показания. Не хочет свидетельствовать и автор видео, с помощью которого вся Украина и увидела произошедшее.

  - Дело заслушано у нас в прокуратуре области, там дали указания, по всей строгости закона. Единственное, что мне не понятно, так это позиция общественности. Мы обращаемся к общественности – дайте показания, таксист отказывается давать показания, тот, что снимал видео, тоже отказывается от дачи показаний. Это гражданская позиция? Автор видео, его установили, он не хочет давать показания. Охранники, которые там были, не хотят давать показания, - заявил прокурор Николаевской области Тарас Дунас.

  news
 7. #1327
  Offline
  бог

  Re: Національна поліція


 8. #1328
  Offline
  Пророк

  Re: Національна поліція


  Яків Євгенович

  Інтернетом поширюється чергове лайно від придорожніх шалав Мацоцкого і Шапошнікова, де вони "ізоблічають проізвол працівників поліції".

  По факту:
  1) водій порушив ПДР (п.31.6.б), про що йому ввічливо повідомив патрульний та запросив ийти з автомобіля, пересвідчитися у наявності несправності.
  2) страховий поліс водій повинен був не тільки показати, а й надати працівнику ППУ (п.21.2 Закону "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів") для оформлення протоколу про правопорушення.
  3) водій відмовився виконати законні вимоги працівника ППУ, котрий ввічливо себе оводив, не порушуючи жодного нормативного акту.
  4) вікно розбила третя особа, "працівник таємничого спецпідрозділу". з цим має розібратися слідство, та встановити мав право чи не мав він розбивати вікно. винен - покарають, не винен - не покарають. у будь-якому випадку, якби водій виконав законні вимоги працівника ППУ - ніякого контакту з цим "спецпризначенцем" не було б.
  Порушив - визнай, отримай протокол. Якщо не згоден - напиши пояснення, в суді доведи свою правоту.
  5) пасажиру викликали швидку на його вимогу. претензій не може бути НІЯКИХ. Патрульний також підходив окремо до пасажира, пропонував відвезти в лікарню, а отримавши відмову пасажира, наголосив на тому, що, якщо тому буде дуже погано - щоб повідомив.
  6) щодо присутності спецпризначенця під час нічного патрулювання ППУ - не бачу нічого екстраординарного, особливо в регіоні, де подібні "дикі" водії мають за правило хамити поліцейським, провокувати їх, і це лише тому, що водії не знають законів України і вважають себе абсолютно правими у будь-якій життєвій ситуації.

  Тому, уся ця гівновакханалія від шалав з придорожнього контроля, на яку знову ведуться тисячі істеричок в інтернеті - це чергова спроба накинути лайна на патрульну поліцію.
  Повторюю - жодних порушень працівники патрульної поліції не вчиняли, і вели себе ввічливо.
  Не розповсюджуйте це і подібне цьому лайно.
  Постановіть собі - ДОРОЖНІЙ КОНТРОЛЬ - ЦЕ ШЛАК", і, якщо ви будете продовжувати подібні вкиди від мацоцких/шабошніковех/вазеліно і тд продовжувати шарити - ви допоможете Терещукам-Євдокімовим повернути стару мусорву в повному складі назад, дискредитувавши ППУ власними руками.
  Сьогодні ви поширили це лайно, "не розібралися", але завтра побачите на вулицях "рідні" вам ППС, ДАІ та їх класичну наглість. Ви це зробите власними руками.

  Відео гівнюка Мацоцкого:
  https://youtu.be/A_OU8TrOipc
 9. #1329
  Offline
  Пророк

  Re: Національна поліція


  Как обычно цитируем ушлепков)). как я понял заруба пошла из за страховки так ты сам прочитай то что написал..или как обычно ты только копируешь а не читаешь. Закон о страховании гласит только при составлении протоколов!!..они сейчас лепят только незаконные постановы и еще там дальше нарушений пипец со стороны птицы этой и полицаев. Я еще раз пишу сделайте правильные законы и требуйте а если нет то выполняйте те которые есть
 10. #1330
  Offline
  Пророк

  Re: Національна поліція


  Наша гордость)
+ Ответить в теме
Страница 133 из 167

Похожие темы

 1. Поліція & Прокуратура & Суд
  Enter в разделе Політика та Історія
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 19.06.2015, 19:50
 2. Улюблена Українська національна гра
  Meladon в разделе Теревені
  Ответов: 8
  Последнее сообщение: 29.01.2010, 02:02
 3. Ответов: 2
  Последнее сообщение: 15.12.2008, 17:39