Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1337Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 13 из 148
Показано с 121 по 130 из 1476.
    les
    Філософф

Re: Національна поліція

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    ...сами-то поняли, что сказали? ...в масштабе галактики... вселенной!!! Что за бред вообще?
    Не нужно меня троллить - глупое это занятие.
    Если Вы не поняли, я объясню.
    "отличные парни, ....не глупые, разносторонние и, как ни парадоксально, честные" - качества необходимые во всех профессиях, но недостаточные для профессионализма. Например, нужна квалификация. Для профессионализма правоохранителей еще очень важно бороться з правонарушениями и внутри правоохранительной системы. Как с этим у "отличных парней"?
    Кроме того, слово "есть" ("есть отличные парни") не предполагает, что это наличие улучшает старую прогнившую систему МВД. По факту все знают, что старая система МВД - говнее некуда.
    Поэтому в главном споре этой темы про "(новая) полиция vs (старая) милиция" наличие отличных парней - не аргумент ни "против" полиция, ни "за" милиция.
    Как-то так......

Пророк

И не удивительно .Он говорил они не заносят ему..Теперь видно занесли) http://argumentua.com/novosti/chetve...medium=twitter
    бог

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    Не нужно меня троллить - глупое это занятие.
    Если Вы не поняли, я объясню.
    "отличные парни, ....не глупые, разносторонние и, как ни парадоксально, честные" - качества необходимые во всех профессиях, но недостаточные для профессионализма. Например, нужна квалификация. Для профессионализма правоохранителей еще очень важно бороться з правонарушениями и внутри правоохранительной системы. Как с этим у "отличных парней"?
    Кроме того, слово "есть" ("есть отличные парни") не предполагает, что это наличие улучшает старую прогнившую систему МВД. По факту все знают, что старая система МВД - говнее некуда.
    Поэтому в главном споре этой темы про "(новая) полиция vs (старая) милиция" наличие отличных парней - не аргумент ни "против" полиция, ни "за" милиция.
    Как-то так......
    ...благодарю за объяснение, но Я сразу всё понял, а вот вам, по всей видимости, нужно было расписать все их возможности связанные именно с квалификацией... потому как не упоминание о них-ДЛЯ ВАС, означает отсутствие этих навыков... не написал-значит их нет...это умение владеть каким-то специфическим единоборством, которыми обучают спецподразделения, умение стрелять, из текущего на вооружении МВД Украины, оружия... умение водить, разных типов, транспортные средства... знание языков. Что там ещё? Левитация, ясновидение... стрельба лазером из глаз???? Я вас не тролю-у Меня нет такой цели и желания, просто Я был уверен, что уточнение редких качеств для мента, выделяет его из общей массы ему подобных, а все остальные навыки по квалификации-это уже по умолчанию...ведь у разностороннего сотрудника УМВД-это неизбежно присутствует или он планктон, или инвалид, или...ну Я не знаю... голова одна, как у профессора Доуля.
    А за саму систему-да...вся ментовская система-это бандюги в законе... упыри в погонах и вся старая система скорее вредна и опасна для мирного населения, чем способна защитить хоть кого-то. Но, повторю, даже в этом говне есть нормальные люди... их очень мало и вопрос даже не во всё том, что мы тут обсуждаем, а в том "что они там делают и как они до сих пор не стали такими же как все?" Ну вот как-то так.
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    ...благодарю за объяснение, но Я сразу всё понял, а вот вам, по всей видимости, нужно было расписать все их возможности связанные именно с квалификацией... потому как не упоминание о них-ДЛЯ ВАС, означает отсутствие этих навыков... не написал-значит их нет...это умение владеть каким-то специфическим единоборством, которыми обучают спецподразделения, умение стрелять, из текущего на вооружении МВД Украины, оружия... умение водить, разных типов, транспортные средства... знание языков. Что там ещё? Левитация, ясновидение... стрельба лазером из глаз???? Я вас не тролю-у Меня нет такой цели и желания, просто Я был уверен, что уточнение редких качеств для мента, выделяет его из общей массы ему подобных, а все остальные навыки по квалификации-это уже по умолчанию...ведь у разностороннего сотрудника УМВД-это неизбежно присутствует или он планктон, или инвалид, или...ну Я не знаю... голова одна, как у профессора Доуля.
    А за саму систему-да...вся ментовская система-это бандюги в законе... упыри в погонах и вся старая система скорее вредна и опасна для мирного населения, чем способна защитить хоть кого-то. Но, повторю, даже в этом говне есть нормальные люди... их очень мало и вопрос даже не во всё том, что мы тут обсуждаем, а в том "что они там делают и как они до сих пор не стали такими же как все?" Ну вот как-то так.
    Спасибо! Хороший ответ.
    Мое мнение : мы на пути к смене систем. ИМХО.
    Как божий день : эта смена будет не мгновенной и болезненной. И будут ошибки. Потому что в общей массе половина уже хочет, но подавдяющее большинство из тех, кто хочет, и не знает и не умеет по-новому. А другая половина или не хочет, или не знает, чего хочет. В общем, голова вылезла, а жопа застряла.
    ИМХО, полиция - это те, кто хотят, но не знают и не умеют. Научатся.
    А нормальным людям, о которых Вы говорите, искренне желаю в новой системе найти себя. Если с квалификацией у них - как Вы рассказали, тогда главное - только их желание работать в новой системе.
    Пророк

les
    Філософф

Дві свіжі історії про поліцію у Києві. Вона серед нас!

Перша відбулася зі мною та моєю подругою у тому ж парку Шевченко сорок хвилин тому. Подруга куряща. Я її попередив, шо тепер тут курити не можна і поліція нас сваритиме.
    Нема пророків у своїй Батьківщині! Курити - воно ж не довго. Не встигла докурити. Підійшов люб'язний хлопець у формі, назвався, трохи ніяковіючи дуже ввічливо розповів про постанову Київради, яка забороняє куріння у суспільних місцях, під визначення яких підпадають і парки зі скверами. Попросив не курити. Подякував. Цигарку викинули. Задоволення від куріння зіпсоване, впертість покарана. Я задоволений.

Та ж подруга була вчора учасницею припинення правопорушення в центрі Києва за участі свідомих громадян та поліціянтів. Тротуаром біля неї йшов п'яний у комуфляжі. У руці тримав ножа, яким бавився. В цей час неподалік зупинилося авто, з якого виліз чоловік. П'яний крикнув "Ей!" та замахнувся ножем. Випадковий хлопець, шо опинився поруч, штовхнув "мєтатєля". Ніж до цілі не долетів та встряг у клумбу. Подруга та оточуючі почали гуртуватися навколо. Де вони взялися, але пара поліцейських з машиною вже були тут. Вони накинулися на хлопчину, який зреагував на ніж, повалили його на землю та почепили наручники. П'яниця почав волати, шо він герой АТО, шо київські паскуди на нього нізашо нападають, та ще й "на машинах їздять". Юрба зчинила галас до поліцейських, шо вони не того беруть. Оскільки ор був великий, поліціянти на нього не реагували. Тоді водій, в якого мав полетіти ніж, та моя подруга почали спокійно розповідати поліції про те, шо відбулося насправді. Поліцейські відпустили хлопця, взяли "героя АТО", завернули у хустину ніж і рушили до авто. Подруга зажадала вибачення за постраждалого хлопця. Спочатку реакція була негативна. Але після нагадування, шо "форма" зобов'язує, вибачення були надані. Після цього подруга запропонувала поліцеським відвезти викачаного у бруді (після дощу) хлопця до зручного йому місця. Поліцейські погодилися.
    Пророк

http://news.liga.net/news/capital/61...porazhenie.htm В Киеве полиция впервые применила табельное оружие на поражение
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от alexx76 Посмотреть сообщение
    http://news.liga.net/news/capital/61...porazhenie.htm В Киеве полиция впервые применила табельное оружие на поражение
    Перевірка, яка згадується у статті, то звісно ж потрібно. А от чи відкрито кримінальне провадження проти господаря пса?
    23q
    23-й участник

и хозяина нужно было пристрелить.
    Пророк

Дмитро Снєгирьов

Бойовики "ДНР" вирішили створити патрульну поліцію Донецька!))))))))))))))))))

В невизнаній «республіці» вже оголосили набір молодих людей в нову силову структуру. Навіть «намалювали» агітплакатик, на якому на тлі «Ниви» стоїть молодик у формі, яка дуже скидається на нову українську. Взагалі, дончани вже відзначили, що таким чином бойовики хочуть скопіювати новостворену українську поліцію. Побачили красивий бренд і гарну ідею – і вирішили її вкрасти, втім, спотворивши приблизно так, як мавпа, що взяла до лап пензля, змогла би спотворити саму ідею живопису.

Форма української поліції розроблялася за світовими стандартами, а те, у що одягнені «полісмени» «ДНР», нагадує скоріше форму таксистів. Намагання «злизати» ідею і зробити так, щоб електорат цього не помітив, завжди приводить до таких невеселих результатів. До того ж українська поліція пересувається на високотехнологічних, економічних Toyota Prius, які є своєрідним еталоном якості на автомобільному ринку, а окупантська поліція – на російських «Нивах» зі слабким двигуном, відсутністю динаміки розгону і високим рівнем споживання палива.

Що головне хочеться відзначити? Дуже важлива та позитивна річ відбулася у нашому суспільстві. Якщо раніше ми тупо копіювали все російське, починаючи від синіх номерів на машинах МВС і закінчуючи вертикаллю цієї структури, то тепер росіяни (думаю, не варто нагадувати, що «ДНР» фактично є васалом РФ) копіюють наші нововведення, починаючи від самої організації служби до певних її атрибутів. Це дуже важлива річ, один з кроків на шляху позбуття психологічної залежності від «старшого брата», який, наче Каїн, наніс нам удару в спину.
+ Ответить в теме
Страница 13 из 148