Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1394Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 119 из 158
Показано с 1,181 по 1,190 из 1579.
    Пророк

Re: Національна поліція

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    у нас так без дозволу поліції вийдеш з авто і нюхатимеш асфальт, а далі відділок, штраф навіть якщо ні у чому не винен
    Давние традиции, тотально исполнение закона, уважение к мундиру, четкие и жесткие правила...
    У нас вчера кричали "милиция с народом" и если бы новая полиция с первых дней вела себя жестко, то общество не поняло бы. Теперь общество созрело к тому, что полиция не может быть доброй как дед мороз....
    Думаю, через месяц-два, действия полиции станут намного жестче.

bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Теперь общество созрело к тому, что полиция не может быть доброй как дед мороз....
    Думаю, через месяц-два, действия полиции станут намного жестче.
    Дії поліції мають бути не злими чи добрими, адекватними... бо якщо почнуть діяти, як старі менти, мабуть, теж не дуже гарно. І треба, щоб при застосуванні спецзасобів камера була обов'язково. Тобто, якщо з'ясується, що людина невиконала незаконну вимогу і за це її поклали мордой в асфальт - тоді моментально на звільнення. Якщо ж вимоги законні, то тут я згоден, діяти треба жорсткіше.
    Пивовар

Я не вникал сильно, но насколько я понял, до последних изменений в законах, любой бухарь за рулем мог выйти из машины, на глазах у полиции выпить алкоголь и сказать, что за рулем пьяным он не был, а из-за стресса выпил уже потом. И суды их выгораживали (в Полтаве с одним судьей была такая ситуация). Насколько я понял, последние коррективы в законы исключили такую лазейку.
    Нет, нет и еще раз нет! За такое поведение или штраф или лишение. А вот дальше вступает в действие наш суд, "самый гуманный суд в мире". Опять ситуация замыкается на этих продажных тварях. Enter, ты ж вроде тоже водитель?

Вживання водієм транспортного засобу після дорожньо-транспортної пригоди за його участю алкоголю, наркотиків, а також лікарських препаратів, виготовлених на їх основі (крім тих, що входять до офіційно затвердженого складу аптечки або призначені медичним працівником), або після того, як транспортний засіб був зупинений на вимогу поліцейського, до проведення уповноваженою особою медичного огляду з метою встановлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують його увагу та швидкість реакції, чи до прийняття рішення про звільнення від проведення такого огляду, -
    тягне за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі однієї тисячі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк п’ятнадцять діб, з позбавленням права керування транспортними засобами на строк три роки.
    Пророк

Yakiv Evgenovich

П'яний масквач проїхав на червоне світло світлофора, домахався до сумських поліцейських, за що його було зав'язано у вузол:

Але зауважте на реакцію публіки, і на декількох поців з натовпу, котрі намагалися перешкоджати поліцейським
    .
    Один - пасажир Ровера, а інші хто?
    Якась дворова алкашня й хами, напевне місцевий придорожній контроль.
    Молодці, поліція Сум! Продовжуйте в тому ж дусі.

* * *

Як повідомляє прес-служба патрульної поліції Сум, в Четвер 1 вересня близько 14 години, на перехресті Покровській площі та вулиць Харківська-Героїв Сумщини, патрульні помітили автомобіль Range Rover, який проїхав на червоний сигнал світлофора. Включивши проблискові маячки синього і червоного кольору та подавши звуковий сигнал, патрульний екіпаж пройшов за ним.

Вимоги інспекторів про зупинку людина свідомо ігнорував, зате ще раз проїхав на заборонний сигнал світлофора на вулиці Харківській. Надалі його все ж зупинили. 39-річний житель обласного центру не виконував законні вимоги інспекторів і закрився в автомобілі. Згодом, вийшовши з автомобіля, водій був затриманий правоохоронцями.
    Поліцейські склали на нього адміністративні матеріали за статтями 185 (злісна непокора), 122-2 (невиконання вимог поліцейського) і 122 (проїзд на заборонний сигнал) КпАП.

* * *

И сразу же появляются защитнечки, которые мгновенно знают о его "больном сердце"
    А пьяным ездить за рулем и давить полицейских, сердце у него не больное?
    Пророк

И сразу же появляются защитнечки, которые мгновенно знают о его "больном сердце"
    Якщо в тебе "хворе серце", то ти повинен на вимогу працівника поліції негайно вийти з машини і тихенько вкластись мордякою у землю, а не борюкатись, театрально видригуючи ногами...
    Пророк

Mykhailo Guba
    Пам'ятаєте Ландіка, кітани, котрий пи*див тьолку в барі у Луганську?
    На відео його затримує поліція в США.
    І от Ландік, як і будь яке інше українське бидло, без зайвих слів стає довколішки, коли йому це каже зробити американский коп.
    Чомусь нема всього цього - та хто ви бл*дь такіє, та я щас пазваню і вас всех в рот ви*бут, та ти завтра не будеш работать підар і таке інше.
    Як обосрана вівця за секунду пав ніц і не дихав навіть.
    Так як так-то, кітани?
    Може в нас форма в копів якась ху*ова чи ще шось?
    А?
    Хто шо думає?

Пророк

А что тут думать? В лучшем случае получил бы пиз.лей дубинкой, в среднем - шокером, в худшем (а мож. бы и лучшем) пристрелили бы.

сердце у него не больное?
    Конечно "больное". Он же жирный боров. Этого сердце не любит.
    Пророк

Mykhailo Guba
    ...
    Хто шо думає?

http://www.youtube.com/watch?v=UxkB7Na-ybc
    Надо чтоб наши копы на Английском отдавали команды :)
    бог

...не знаю куда, но вот... +18 жесть!

Пророк

Ответ Сообщение от GVL224 Посмотреть сообщение
    Надо чтоб наши копы на Английском отдавали команды :)
    та нєєеє...вистачить якихось дуже блатних громадян трохи постріляти при затримуванні, коли почнеться та я шас подзвоню, я твою маму і.... і тд ! і от тоді решта зрозуміє як поводитись з поліцією

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    ...не знаю куда, но вот... +18 жесть!

https://www.youtube.com/watch?v=2UlToX3zNJs

знаючи як їздять в Україні, то мені в авто не дуже комфортно, а на веліку по дорозі я б навіть за гроші не поїхав
+ Ответить в теме
Страница 119 из 158