Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1337Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 113 из 148
Показано с 1,121 по 1,130 из 1476.
    бог
    Cool

Re: Національна поліція

...желаю всем быть как "малыш" на 13:45

المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение

https://www.youtube.com/watch?v=fuVnSJb5CIs

Jedi_Lee, первые 30 секунд и перед глазами встал Задорнов: "Все американцы тупые ! Ну тупые !"
    "
    Пророк

Одеситку пограбував коп із велопатруля
    http://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1591587
    Пророк

Ответ Сообщение от крот222 Посмотреть сообщение
    я не понял--это агенты путина ---или евроассоциация не работает?
    я не здывован :)
    Пророк

погоня полиции за машиной привело к дтп..итого один труп..второй наверное тоже скоро.Как говорят вроде водитель был пьян либо под чем то начал убегать

Завсідник

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Я так розумію то біля міської ради. Не факт, що Kangoo не рухалась у момент зіткнення.
    Судячи з фото ДТП, то Рено тормознув, рухаючись до Корпусного парку, і хотів припаркуватися по ліву сторону за рухом, а поліція його почала обїжджати. Не факт, що Рено увімкнув поворотник вчасно. Винні скоріш за все поліцейські у ДТП, але судячи з того, що Рено перескочив бордюр та зупинився об дерево - Рено також рухався.
    До речі наскільки вистачить терпіння у поліції пояснювати водіям суть їх порушення і не виписувати штрафи? На мою думку це не завжди ефективно "вчить", на повороті перед ТРЦ Київ майже щодня поліція ганяє водіїв, що припаркувалися не за правилами, і це повторюється щодня. Я не дуже здивуюсь, якщо виявиться, що деякі водії продовжують там паркуватися навіть після профілактичної бесіди. А чому ні? Минулого разу не виписали штраф, вислухаю ще раз лекцію про те "як не можна", вибачусь. Але ж зате я припаркувався поруч зі входом і буду тут паркуватися.
    ри?

Помічаю, що є ролики, які абсолютно не стосуються патрульної поліції. Рєбят, ну будьте хоч трошки об’єктивними чи шо.

І чому тут нема якихось плюсів в роботі поліції? Чи це тема-негатів?
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Таке враження складається, що або alexx76 звільнений з посади гаїшник, чи кума його така доля спіткала )) А може порішати не получилось, як звик, ото тепер і злий на них )

Коротко: Патрульна Поліція міста Луцька затримала за бійку слідчого, але того у процесі відмазало управління внутрішньої безпеки. На місце приїхав начальник ПАТРУЛЬНОЇ поліції, який почав веселу розмову з "колегами". Власне, суть яка - різниця між патрульною поліцією та старими вже переатестованними "правозахисниками"
    Пророк

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение

https://www.youtube.com/watch?v=fuVnSJb5CIs
    а шо тому малишу не сподобалося?
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Ну чому ж нема? Ентер час від часу підкидує інформацію про те, що за поточний тиждень розбили автомобілів менше ніж у минулому. Добра новина? Я думаю що так. Ну то це я так "утрірую"))
    От Merry Corpse, виклав дуже гарне відео. От якби всі начальники (командири) поліції були такими як він, якби всі вони відповідали за дії та вчинки своїх підлеглих, то тоді б у Алекса "сімдесят шостого" було б меньше можливостей викладувати провокаційні ролики. А так.....
+ Ответить в теме
Страница 113 из 148