Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей234Благодарности

Результаты опроса: Одобряете назначение Саакашвили, он принесет Украине серьезные позитивные перемены?

Голосовавшие
30. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да

23 76.67%
  • Нет

7 23.33%
  • Мне все равно

0 0%
+ Ответить в теме
Страница 4 из 27
Показано с 31 по 40 из 266.
    Пророк

re: Міхеіл Саакашвілі ( Mikheil Saakashvili )

повторюється картина 2005 року. політична "Иліта" непритомна, нездатна вчитись навіть на власних помилках і впевнено йде до прірви, тягнучи за собою країну.

Пророк

Саакашвили взял штурмом резиденцию Василия Хмельницкогона. И распорядился открыть захваченный пляж для одесситов

Mikheil Saakashvili
    Київський мільярдер перекрив одеситам і гостям, прохід на кращий пляж Одеси товстими бетонними стінами. Не заспокоївшись на цьому, він забетонував у цих стінах загострене скло від розбитих пляшок і пустив по території сторожових псів. Як ми дізналися, він прилітає раз на місяць на вертольоті, а в інший час величезна огороджена територія пустує. Порушені закони України, які передбачають безперешкодний доступ до берегової лінії так само, як і кримінальний кодекс України, оскільки створена явна загроза здоров'ю та життю громадян. Весь цей безчин відбувається багато років при потуранні влади всіх рівнів, незважаючи на численні скарги громадян і старання громадянських активістів. З сьогоднішнього дня цьому беззаконню ми покладемо край. Радий розповісти одеситам, що кілька годин тому, вперше за багато років, звичайні громадяни стали засмагати і плавати на цьому пляжі. У найближчі дні ми повністю очистимо територію. Дякую главі УВС, главі МНС області, заступнику мера Одеси за співпрацю і звичайно, головна моя подяка - волонтерам, які стільки років ведуть цю кампанію. Разом ми сила! І також хочу попередити інших "сильних світу цього", я не шукаю скандалів, але по хорошому кажу, зніміть всі бетонні загородження на пляжах поки їх не зняли ми, разом з народом і на очах усього світу.
    Я доручив УВС порушити кримінальну справу за цим фактом і перевірити всіх власників пляжів.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    ггг це називається "вибіркове правосуддя".
    А якщо без "вибіркового правосуддя" - то треба саджати всіх, хто кидав каміння і коктейлі у ментів на Майдані, палив ментовський БТР 18 лютого 2014-го. Треба запроторити у в'язниці більшість бійців добровольчих батальонів - аякже, вони, не маючи на те законних підстав, взяли до рук вогнепальну зброю та пішли вбивати людей. То їм треба було не йти в бій, а чекати, поки державні інститути нададуть їм відповідний статус? А де б до того часу були б гіркіни та болотови?
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    нарешті, вояж Саакашвілі до Чернігова на підтримку бариги від БПП. якого хєра???
    Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Ни на кого не ссылались. Пишут просто "сегодня Михаил Саакашвили приехал в Чернигов по приглашению кандидата в народные депутаты в округе # 205 Сергея Березенко. Саакашвили принял участие в деловом форуме «Черниговщина: Инвестиции. Развитие. Будущее»."
    Папа Римский прибыл с официальным визитом. У трапа самолета журналист его спрашивает:
    - Как вы относитесь к публичным домам?
    Смущенный Папа Римский отвечает вопросом:
    - У вас есть публичные дома?!

Газеты вышли с заголовком: "Сойдя с трапа самолета, Папа Римский первый делом спросил, сеть ли в нашей стране публичные дома".

Пожалуйста, не повторяйте пропагандистскую чушь, а ответьте на вопрос, где и как Саакашвили агитировал?

* * *

Victor Tregubov
    Так, пыль улеглась?
    Ок.
    Вопрос: кто-то наблюдал агитацию Саакашвили за Березенко?
    Появление с ним рядом не предлагать: несколькими часами ранее он появлялся и рядом с Корбаном. Интересует именно агитация.
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Пожалуйста, не повторяйте пропагандистскую чушь, а ответьте на вопрос, где и как Саакашвили агитировал?
    Успокойтесь, никакой агитации не было, просто губернатор Южной Пальмиры примчался в задрипанную деревушку на севере по приглашению кандидата в народные депутаты в избирательном округе 205 Сергея Березенко отведать суп, который варили конкуренты этого Березенко по выборам в округе 205. Сначала губенатору суп понравился, но после ссоры с представителями конкурента Березенко по 205 округу, суп губернатору разонравился и он (суп) был обруган на брифинге, созванном губенатором Южной Пальмиры по этом поводу (т.е. качества супа). Вот такая гастрономическая ( и не более) история.
    Пророк

Mikheil Saakashvili
    Шановний мільярдере Хмельницький, скориставшись тим, що я виїхав до Києва на засідання Національної ради реформ, Ваші місцеві представники знову стали споруджувати паркан в порушенні 100-метрової пляжної зони, передбаченої водним кодексом України. Ніхто не чіпає Вашу приватну власність і можете огороджувати Ваші вілли потворними парканами на Ваш розсуд, але не чіпайте пляж і не випробовуйте терпіння людей. Та зрозумійте ж Ви, що не маєте права забирати у одеситів навіть 1 квадратний сантиметр їх кращого пляжу. Або скориставшись перебуванням у Києві, мені запросити Кличко і з ним разом сходити теж, показати які я бачив незаконно Вами огороджені київські території?
    З надією на Ваше розуміння з траси Одеса-Київ.

Mikheil Saakashvili
    Після більше ніж підозрілої передачі головних причалів Іллічівського порту офшорній компанії, яка зареєстрована у Центральній Американській Республіці Беліз, вчора о 12 годині ночі, ми нарешті домоглися відсторонення керівника Іллічівського порту від посади. Міліарди гривень втрачають українці кожен рік через контрабанду та офшорні махінації. Сподіваюсь, що нове керівництво буде підібрано у результаті чесного та прозорого конкурсу, щоб інтереси працівників не постраждали та бюджет став отримувати дохід. І ще дуже важливо те, що я вимагаю від Міністерства інфрастуктури та Міністерства економіки анулювати корупційний контракт з белізькою компанією та повернути причали державі.

Alisa Pyvovarchyk

Вчера Саакашвили объявил о создании в Одессе нового госоргана - Совета экономического развития области, который объединит в одном месте налоговую, таможню, правоохранительные органы, обл- и госадминистрации. При этом обычные обладминистрации будут упразднены.

Изменения уже поддержали Нацсовет, правительство и президент.

Выглядит невероятно-революционно. Если убогая серая коробка на проспекте Шевченко наконец перестанет быть центром принятия решений области (совершенно справедливо названным Саакашвили неээфективным), решится куча проблем.

Мне пока не очень понятна формулировка "в одном месте" - это в смысле в единой структуре управления или просто в одном здании?

Если первое, то это палка о двух концах. Если говорить о районах области, то часто корень многих проблем в спаянности местной власти с правоохранительными органами. С одной стороны, это здорово, что теперь можно будет решать все вопросы одним махом, не тратя ресурсы на выстраивание сложных взаимоотношений между структурами. С другой стороны, не приведет ли это к узурпации власти в регионе одной группой при худших раскладах.

По объединению гор- и обладминистраций тоже вопрос: не приведет ли это к концентрированию всех ресурсов на проблемах города, в котором находится управление Советом.

В общем, подождем, пока будет ясная дорожная карта создания и работы Совета экономического развития. Тогда можно будет дать полный одобрямс.
    Пророк

Mikheil Saakashvili
    Тим, хто порівнює прагнення України до свободи та незалежність з наркоманією-не місце на українських сценах
    Вважаю Ібіцу кращим клубом Європи та однією з найбільших пам'яток Одеси. І оскільки я за вас вболіваю, не розумію як ви могли запросити Тіматі, який повністю виправдовує російську агресію та називає Україну "молодшим братом", який запив та почав вживати наркотики. Не кажучи вже про те, що це кращий друг Кадирова, у якого руки по лікоть у крові українців на Донбасі. Я вітаю приїзд російських туристів до Одеси,був би щасливий побачити тут Макаревича, ДДТ, Земфиру, яка відкрито підтримувала Україну, із задоволенням відвідаю концерт BG, але буду наполегливо радити прикордонній службі не впускати прибічників Путіна на борючуюся вільну українську землю.

Пророк

* * *

Алексей Голобуцкий
    Саакашвили не сможет в Украине стать премьером. По крайней мере в нынешней политической реальности. Он все таки добился результата в Грузии довольно авторитарными методами. А для этого ему нужна вся полнота власти. Если такое произойдет, то все те, кто сейчас собирают петицию, первыми выйдут на майдан.
    Окно для проведения реформ демократическим путем еще не закрыто. Правда, Яценюк делает все, чтобы оно закрылось. И тогда Саакашвили нам будет мало. Нужен будет кто то похожий на Пиночета. При чём без всякой гарантии успеха...
    ри?

Спостерігаю за діяльністю Саакашвілі, багато з чим згодна з того, шо він говорить, але згодна і з Вікторіусом (не можу знайти, в якій темі він влучно виклав думку) - чи готова Україна, чи готові ВИ заплатити таку ціну, як демократія?
    Коли років 10 назад я заікнулась, що Україна не зможе встати з колін, доки влада буде прикриватися демократією, і шо нам потрібна жорста рука - мені сказали шо ти вобщє мовчи, кончена людина, шо ти понімаєш і так далі в істеричному тоні. Ок.
    Зараз ці ж люди ставлять лайки під тим, щоб Саакашвілі "творив" реформи в Україні. Або ці люди не в курсі, яким чином він досягнув у Грузії "позитиву", або різко поміняли свої погляди.
    Які ви, товаріщі, непослєдоватєльні))
    бог
    Cool

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Які ви, товаріщі, непослєдоватєльні))
    ...когда-то люди были уверены, что Земля плоская, но всё изменилось...возможно и здесь так же
+ Ответить в теме
Страница 4 из 27