Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей172Благодарности

Результаты опроса: Одобряете назначение Саакашвили, он принесет Украине серьезные позитивные перемены?

Голосовавшие
30. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да

23 76.67%
  • Нет

7 23.33%
  • Мне все равно

0 0%
+ Ответить в теме
Страница 19 из 23
Показано с 181 по 190 из 224.
    Гуру

re: Міхеіл Саакашвілі ( Mikheil Saakashvili )

- в опросе на ФУП (кого бы вы выбрали Президентом Украины из Знаменитых Людей) Михо победил, Трамп, Порошенко позади...

Пророк

Дмитрий Дубилет

Когда Саакашвили сделали руководителем ОГА, я реально ликовал. Я пережил еще большее ликование, когда мне довелось пересечься с ним лично, рассказать про iGov и получить от него добро на внедрение в Одесской области.

«Вот это мы сейчас всем покажем, как внедрять iGov в отдельной области!» – радовался я. Ведь у Михеила, в отличие от тех же Валентина Резниченко и Yuriy Golyk в нашей области, была реально вся вертикаль власти. Пара щелчков пальцами – и Одесская область легко перегоняла Днепр!

С такими мыслями я ездил в Одесскую ОГА два раза.

Там мне бросились в глаза две вещи. Первое, в команде Саакашвили встречались реально умные мотивированные люди. Второе, все эти люди – и из старой команды, и из новой – бегали по коридорам ОГА без какой-либо координации или даже элементарных азов менеджмента.

Все члены команды Михеила буквально с порога мне говорили, чтобы я забыл в плане iGov на поддержку Саакашвили. «Ты же понимаешь, Мише не до того, он где-то бегает с камерами».

Помню, как меня поразило, что про “Миша как всегда где-то с камерами” говорили абсолютно все, включая его замов и ближайших соратников, как о чем-то само собой разумеющемся. Впрочем, на вопрос “Кто же тогда руководит администрацией?” ответа тоже не было, так как ОГА с самого начала разделилась на несколько враждующих лагерей.

В итоге мы внедрили в Одесской области 17 услуг в области соцзащиты – оформление субсидий, пособия на ребенка и т.д. Мы дали торжественную пресс-конференцию в честь запуска этих услуг в одесском центре предоставления услуг и… буквально через неделю со стороны чиновников одесской области начался саботаж. Когда же мы попытались привлечь на помощь силы ОГА, чтобы преодолеть это сопротивление, оказалось, что после пресс-конференции всем было уже не до того.

В том числе, само собой, “Мише, бегающему где-то с камерами”.

Так, все запущенные в Одесской области услуги iGov были закрыты. А наша команда iGov ждет нового губернатора Одесской области, чтобы предпринять еще одну попытку перевести услуги области в Интернет.
    Пророк

єнтєре, сакашвілі найнятий твоїм кумиром шоби бороться з опозицією, гриценком тимошенко і прочіми
    бог

Пророк

Шоб багато не патякав:

Саакашвілі можуть видати Грузії – джерело

Україна може видати Грузії екс-губернатора Одеської області Міхеіла Саакашвілі, проти якого там відкрито кримінальну справу.

Про це "Українській правді" повідомило джерело в оточенні керівництва Адміністрації президента.

За словами співрозмовника, Сакашвілі не можуть позбавити громадянства України (Україна за міжнародними зобов'язаннями не може позбавити громадянства особу, у якої немає громадянства іншої країни, - УП), тому зараз, щоб вигнати його з країни, розглядається варіант про видачу на запит грузинської сторони.

Україна за міжнародними зобов'язаннями не може позбавити громадянства особу, у якої немає громадянства іншої країни.

"УП" звернулася за коментарем до прес-служби Саакашвілі. Там поки не дають жодних коментарів з цього приводу, але пообіцяли зробити заяву на цю тему пізніше.

За словами іншого співрозмовника з АП, у Саакашвілі і Порошенка була домовленість про "ненапад" до виборів у Грузії.

Як відомо, на парламентських виборах в Грузії, які пройшли у жовтні, партія "Єдиний національний рух", заснована Саакашвілі, не отримала бажаного результату, це стало ясно вже в першому турі виборів. Як результат, Саакашвілі закликав бойкотувати вибори, а його дружина відмовилася продовжити боротьбу за місце в парламенті.

7 листопада Саакашвілі оголосив про свою відставку з посади голови Одеської ОДА, звинувативши президента і його оточення в корупції.

Нагадаємо, в квітні 2015 року Генеральна прокуратура України вже відмовляла Грузії у видачі Саакашвілі.

PS: еще бы Юлю куда пристроить, можно было бы всерьез и о втором сроке начать думать...
    бог

Пророк

Я не понял, у Саакашвили любимый народ, - украинский, или грузинский?!
    А с грузинским народом как?
    Пророк

Тарас Чорновіл
    Вчора о 19:49 ·

Я ще на виїзді у Варшаві, але дізнався про чергове блюзнірство пана Саакашвілі, який влаштував збори свого партактиву під пам'ятником Вячеславу Чорноволу, дуже активно посилався на якесь їхнє міфічне знайомство й ледь не дружбу та повідомив про створення ще одного розкольницького Руху. Зараз трошки детальніше подивлюся, що там відбувалося й напишу ще один невеликий допис. А поки продублюю тут частину попереднього, присвяченого Саакашвілі та його плагіату від 21 листопада. Там ішлося про всілякі нові обличчя та їхню нафталінову сутність.
    =================================
    Зараз іще Саакашвілі зі своїм "Рухом нових сил" вирішив доказувати незмінність цього правила... Спершу виникає відчуття фаталізму - невже всі нові така відверта бридота? Потім заспокоєння: не всі, а лише ті, хто нічого доброго за душею не мають і єдине, що можуть - хвалитися, що вони "нові". Реально хороших і перспективних багато, просто поки всі ці "нові" лушпайки не перегниють і не відійдуть в утиль, нормальним важче буде зорганізуватися й пробитися, та й ми ж їх за цими горлопанами не помічаємо.
    А щодо Саакашвілі, то вітаю його в хорошій компанії - десь між Балашовим і Гриценком у другій лізі. Надіюся, що у вищу він уже ніколи не вернеться, та й у першу, де зараз товчеться наша парламентська опозиція, йому навряд чи вдасться пробитися. Вичерпаються інформаційні приводи, на яких ще можна привертати до себе увагу, і він, як і будь-яке тріпло, просто зникне. Пригадуєте, був уже такий Абромавічюс? Навіть я тоді купився на його: "Нікуди не поїду з України, боротимуся тут за чесну й прозору владу..." Поїхав, спробував поторгувати фейсом на посаду міністра економіки Литви. Програв через недостатній рівень компетентності...
    І ще одне - тут таваріщ Саахов трошки блюзнірством зайнявся, порівнюючи свій антирух до Руху Чорновола. Так от, у Вячеслава Чорновола таким, як Саакашвілі з його рухерами кожна п'ята стаття в двох останніх томах присвячена. Він їх там називає і розкольниками, і амбітними карликами, що руйнують єдність демократичних сил, і провокаторами, які (свідомо, чи несвідомо) працюють на користь ворога... Багато там можна знайти влучних визначень.
    А от прихильникам Саакашвілі в нашій країні аналогії знайти, либонь, трудно. Навіть найвірніші прихильники Тимошенко чи Ляшка залишали в голові трошки місця для аналізу, сумнівів та інтелекту. Пройшовся по коментах на його сторінці серед прихильників - скоро зрозумів, що мені це нагадує. Щось подібне наскочив на блогах рашистського путінського руху "Наши". Ну ще напевно так некритично можуть поводитися сучасні фанати його співвідчизника Йосипа Джугашвілі-Сталіна... Той самий "культ лічності". І звідки він отаке шумовиння у нас відшукав?
    ===========================
    P.S.: На жаль, стосовно Саакашвілі все збувається аж надто точно. Згадав тоді про одіозного Балашова, а сьогодні на зібранні "грузинської партії" був помічений прапор одіозної партії "5.10". Ще щось добавлю згодом.
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Тарас Чорновіл
    Реально хороших і перспективних багато, просто поки всі ці "нові" лушпайки не перегниють і не відійдуть в утиль, нормальним важче буде зорганізуватися й пробитися, та й ми ж їх за цими горлопанами не помічаємо.
    Я ж нічого не плутаю, це то самий Тарасик, що був довіреною особою Овоща та заступником керівника виборчого штабу Партії регіонів? Той сами який з Руху переметнувся до Нашої України, а потім до лав регіоналів влився але і звідти прудко зіскочив? І оце чмо буде розказувати про те кому "відходити в утиль"? Щодо Міхо не маю ілюзій, але посилатись на оце нєдоразуменіє - себе не поважати.
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Я ж нічого не плутаю, це то самий Тарасик
    Да, тот самый Тарас.
    Я в жизни ни раз наблюдал, как люди уходили к оппонентам из-за личных обид, амбиций. Такое происходит в отношениях, бизнесе, в религии....
    Это именно тот случай.
    Ющ кинул Тараса. В нем взыграли амбиции, хотелось что-то доказать, что-то сделать.
    Естественно, приходом в голубую команду он себе подпортил репутацию, но подлостей он не делал, мерзостей не говорил (в отличии от многих тех, кто позиционировал себя "врагами рыгионалов").
    Не вижу никаких причин к тому, чтобы не выслушивать его.

* * *

Дмитрий Чигрин
    Той незручний момент....
    ... коли депутат від провладної партії говорить, що влада всіх дістала.
    Корупціонери висітимуть на стовпах, при цьому маючи квартиру за 7 мільйонів.
    Там на мітингу щось сильніше ніж чай роздавали?

+ Ответить в теме
Страница 19 из 23