Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей50Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 5
Показано с 11 по 20 из 49.
 1. #11
  Offline
  Пророк

  Re: Єреван


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  вони можуть вважати нас недонацією через те, що частина українців пхається в москалі й ненавидить Україну - це так.
  але нам своє робить.
  Офтоп:
  "Количество украинцев, въехавших в Россию за I квартал 2015 года, в шесть раз превысило количество россиян, пересекших границу Украины за тот же период. Согласно статистике пограничной службы ФСБ России (есть у «Известий»), в I квартале 2015 года в страну с разными целями приехало рекордное количество украинцев — 2,1 млн человек. Для сравнения, за весь 2010 год границу России пересекло 5,5 млн граждан Украины. Эксперты полагают, что южные соседи едут в РФ в поисках заработка."
  http://izvestia.ru/news/588047#ixzz3dxLKhacT

 2. #12
  Offline
  Пророк

  Re: Єреван


  Karen, народжений в Україні Нігоян тим не менше був вірменським націоналістом. Янукович його взагалі називав "вірменським терористом". Він набагато більший вірменин за цю московську курву Маргариту Симонян. дость відкрити його сторінку в контакті http://vk.com/id135274323

  ось, перечитайте. там про Маргариту також є.
  http://www.poltavaforum.com/politika...tml#post379960

  якщо вам мало приклада Нігояна - будь ласка, почитайте про Армена Нікогосяна. мені було цікаво.
  http://www.radiosvoboda.org/content/.../25458688.html
  і є ще, і ще, і ще. навіть у мене поряд з будинком вірменин тримає СТО, так у нього одногу з усіх сусідів українських прапор над гаражами.
  вірмени не повинні любити Україну більше за Вірменію. (як і будь-хто).
  ============
  майданять в Єревані... вчора була молодь, сьогодні видно старших людей. цікаво що буде на вихідні. вчора і в Гюмрі зібрались.
  в будь-якому випадку це зайвий головний біль для Росії. непогано було б поміняти владу в Єревані на менш ізоляціоністську і налаштовану на діалог з сусідами (Грузією, Іраном і Туреччиною), тоді Росія буде їй не так потрібка.
 3. #13
  Offline
  Пророк

  Re: Єреван


  Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
  Руку запада уже почувствовали?
  та "почустволалі" вже так, що впору в тему шизофренії про це писати.

  У Росії вже пов'язали Єреван з українським Майданом і побачили "руку США"
  Середа, 24 червня 2015, 10:38

  Версія для друкуКоментарі3
  Член комітету Ради Федерації з міжнародних справ Ігор Морозов заявив, що нинішні події у Вірменії "один в один" повторюють український Майдан.

  Таку думку він вислов РІА Новости.

  "Вірменія близька до державного перевороту із застосуванням вогнепальної зброї. Це станеться, якщо президент країни Серж Саргсян не зробить уроків з українського Майдану і не зробить відповідні висновки", - заявив Морозов. За його словами, нинішні події у Вірменії "один в один повторюють першу фазу держперевороту в Україні".

  "Тоді українська опозиція теж відмовилася від зустрічі з президентом Віктором Януковичем і почала апелювати до європейської спільноти, також перед мітингувальниками почали виступати приїжджають з Європи політики", - заявив сенатор. За його словами, "США можуть управляти розвитком подій, тим більше що американське диппредставництво у Вірменії є одним з найбільших представництв США за кордоном".
  ...

  24 червня на проспекті Баграмяна учасники акції протесту забарикадувалися від поліції великими вуличними сміттєвими урнами.
  Депутати парламенту Вірменії, юристи, представники шоу-бізнесу та інтелігенції прибули на проспект Баграмяна, щоб створити "живий щит" між поліцією і демонстрантами.
  Заступник начальника поліції Єревана полковник Валерій Осипян зазначив, що поліція не збирається чинити якісь дії, "поки збори носять мирний характер".

  Напередодні державна комісія з регулювання суспільних послуг Вірменії (КРСП) вирішила підвищити ціну за кіловат електроенергії у Вірменії на 6,93 драма (475,03/$1). Новий тариф почне діяти з 1 серпня. На початку травня ЗАТ "Електричні мережі Вірменії" (ЕМВ), на 100% належить російському ВАТ "Інтер РАО", звернулася в КРСП із заявкою на підвищення тарифів на електроенергію.
  Компанія пропонувала підвищити плату за поставлену споживачам електроенергію у денний час до 58 драмів за 1 кВт.год проти дійсного наразі тарифу в розмірі 41,85 драма, в нічні години - до 48 драмів за 1 кВт.год проти 31,85 драма. Представник КРСП Гарегін Баграмян заявив на засіданні, що основна причина подібного рішення - коливання курсів валют.
  гарна відмазка. через падіння ру.бля вірмени мають платити більше.
 4. #14
  Offline
  Пророк

  Re: Єреван


  прямий ефір. не здаються найманці Держдепу.
 5. #15
  Offline
  المزيد من النفط

  Re: Єреван


  "Армяне просят распространить информацию
  Если кто-то немножко читает историю не по советским и не по российским учебникам, то знает, что во времена СССР было модно устраивать "пролетарские революции" в разных странах. Называлось это громко "мы на горе всем буржуям мировой пожар раздуем" и затевалось в самых разных странах - начиная с Германии, заканчивая Кубой, Анголой и Никарагуа.
  Это было модно и романтично, это увлекало советскую молодежь.
  Времена поменялись.
  Лидер "нового ссср" путин очень боится Майданов - где бы то ни было.
  Но правило бумеранга действует.
  Но вот в Ереване и некоторых других городах Армении сегодня третий день поднялся Майдан.
  Сначала было против повышения тарифов на электроэнергию. Потом присоединились лозунги против коррупции. Сегодня - против российской оккупации.
  Оккупацией они называют многочисленные "миротворческие" российские базы на территории Армении. А кроме этого оккупацией армяне считают то, что #Россия обманным путем захватила и россияне стали хозяевами атомной станции, железной дороги, нескольких электростанций и других стратегически важных объектов.
  Люди вышли на улицы с плакатами "Мы, армяне, - хозяева нашей страны".
  Им не разрешают ставить палатки. Они дежурят вахтовым методом на площади Свободы, несколько тысяч человек. Спят на матрасах, которые приносят с собой.
  Дороги на #Ереван уже перекрыты, людей не пускают в столицу, стоят посты полиции. Полиции очень много и в Ереване.
  Протест усиливается тем, что армяне очень злы на российские войска в #Армения и ждут суда над убийцей армянской семьи в Гюмри.
  Завтра протестующие пойдут к президентскому дворцу - требовать национализации предприятий, захваченных русскими, и вывода российских войск.
  Да! Про это вообще не пишут росСМИ, мировые СМИ и еле-еле пишут армянские.
  Только армянский сегмент фб раскручивают эту тему - понятно, что на армянском языке.
  Большая просьба помочь нашим армянским братьям в распространении новостей с армянского Майдана.
  Буду писать по мере поступления информации.
  Алена Балаба "
 6. #16
  Offline
  Пророк

  Re: Єреван


  своїм велікорусскім хамством кацапи цілком можуть перетворити вірменів на ворогів. це складно, але я в них вірю.
  чомусь в росії політологи - кончені дауни. ось пан Марков, такий же алконавт і дебіл, як і Панін. одно лицо, одни мьісли:


  про розумові здібності Маркіна - наведу цитату з нього, 2004 рік, близько до тексту: "В Киеве неизбежньі столкновения между фанатами "Динамо" и "Шахтера", с одной стороньі, и крьімскими татарами и униатами, с другой".

  він накропав текст про Вірменію. я спочатку не повірив, подумав що фейк, але виявилось, що дійсно він таке написав.
  «Волнения спровоцированы повышением цен на электричество, но это предлог.
  Причина — попытка оппозиции захватить власть через цветную революцию. В Армении сильная оппозиция, и она давно готовилась к этому.

  У демонстрантов есть много флагов ЕС, есть даже черно-красные флаги Правого Сектора. Подготовленные десятки боевиков прорывают цепи полиции. Полиция разгоняла не демонстрантов, а попытку захватить площадку для ереванского Майдана путем бессрочной сидячей забастовки. Если демонстрации пойдут мирно, что вряд ли, то власть будет себя вести мирно, и даже цены на электричество понизятся. А если будут попытки силой захватывать общественное пространство, то власть ответит силой тоже, помня судьбу Януковича.

  Эта атака на Ереван ожидалась, как реакция на не подписание договора об Ассоциации с ЕС и за присоединение к Евразийскому союзу. Наверняка среди демонстрантов много боевиков из Украины, а руководят вынесенным внешним штабом те же политтехнологи, что и киевским Майданом. Пока этих фактов не видно, но они появятся почти наверняка.

  Ни о каких спонтанных народных демонстрациях в Ереване речи идти не может. Все технологично, главная цель организаторов сейчас — добиться пролития крови», — утверждает Марков.
  одним словом, я сподіваюсь на пропиті російські мізки та 47-у хромосому. у них там decision-makers настільки впевнені, що вони розуміють природу речей, ггг ці люди, які вважають, ніби всі народи живуть за тими ж законами, за якими живе Росія - а їх описав Салтиков-Щедрин в "Истории одного города", що вони просто не можуть не прорахуватися. це як забетонована ливнева каналізація в Сочі - вони не бачать зв'язку між нею і потопом.
 7. #17
  Offline
  Пророк

  Re: Єреван


  Мітингувальники вимагають:
  1). Призупинити дію рішення про підвищення тарифів на електроенергію.
  2). Почати переговори з громадськими активістами з питання зниження тарифів на електроенергію.
  3). Притягти до відповідальності тих поліцейських у цивільному одязі, які застосували насильство 23 червня 2015 року стосовно активістів та журналістів.
 8. #18
  Offline
  المزيد من النفط

  Re: Єреван


  А в Ереване который час на площади наблюдаеться большая веселая дискотека.

  Это какой то родительский день в пионерском лагере.

  Насмотрелась я сегодня на армянские песни и пляски.

  ****
  Хочу внести свой вклад в ереванский "майдан" :  ****
 9. #19
  Offline
  бог

  Re: Єреван
 10. #20
  23q
  Offline
  23-й участник

  Re: Єреван


  в сша они в инстаграме майданить будут. инфа 100 процентов.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 5