Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1507Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 89 из 137
Показано с 881 по 890 из 1361.
 1. #881
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  Мэр Одессы Геннадий Труханов имеет российское гражданство и владеет 20 офшорными компаниями, свидетельствуют данные Слідство.Інфо, собранные в рамках международного журналистского расследования.
  в розвиток цієї теми - який смачний коментар дав колишній мер Одеси Гурвіц!
  Бывший мэр Одессы Эдуард Гурвиц был первым, кто еще 2 года назад обнародовал данные о российских паспортах Геннадия Труханова.

  об этом сообщает Радио Свобода.

  Отвечая на вопрос "Почему, по Вашему мнению, тогда к Вашей информации не отнеслись серьезно (Гурвиц на выборах 2014 года заявлял о наличии у Труханова гражданства РФ), а нынешнюю публикацию расследования журналистов воспринимают как настоящую сенсацию?", политик отметил: "Нет, я считаю, что и тогда к этому отнеслись серьезно - приняли все меры, чтобы ничего не делать по этому поводу. Два года назад мы получили абсолютно достоверную информацию - с первыми экземплярами документов из Российской Федерации - о том, что Труханов имеет 2 российские паспорта: один из них он получил в Буйнакске, когда уходил оттуда с армией в 1992 году и сохранил его как гражданин России, а другой получил в 2002 году в Сергиевом Посаде - это город, где прописано много людей, которые работают на ФСБ. И это просто такой центр, где прописаны такие люди".

  Говоря о том, откуда была получена такая информация экс-мэр подчеркнул: "Мы получили информацию непосредственно из первых рук - в Буйнакске получили справку из адресного стола и из паспортного стола, у меня все эти документы в первых экземплярах есть - выписки все. И в Сергиевом Посаде получили справки со всеми печатями. Все, что мы тогда говорили - оно все теперь подтвердилось, лишь добавилось то, что Труханов регистрировал все эти офшорные компании именно как гражданин Российской Федерации. Этого документа как раз у нас не было. Мы тогда все эти бумаги приложили к запросу, и 28 депутатов Верховной Рады отправили во все инстанции запрос с теми документами, которые сегодня объявляют как сенсации".

 2. #882
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  еще 2 года назад обнародовал данные о российских паспортах Геннадия Труханова.
  Помню было такое. С др. стороны для некоторой части нашего народа эта красная книжица и ее уважаемые обладатели есть предметами раболепства, так что не все так однозначно.
 3. #883
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  ну да - це ж наші люди. але для закону однозначне: подвійне громадянство не допускається, обраним може бути громадянин України. для тих, хто служить закону, мало б бути так само однозначно. зокрема, для ЦВК, яка його зареєструвала, і для міліції/СБУ, які не звернули на це увагу.
  наслідок: мер-латентний сепаратист і, очевидно, багатомільйонні крадіжки на тому, що комунальне господарство ведуть належні меру панамські фірми.
  був наказ його не чипати? тоді цікаво, хто дав цей наказ. у мене є смутні підозри...
 4. #884
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  обраним може бути громадянин України. для тих, хто служить закону, мало б бути так само однозначно. зокрема, для ЦВК, яка його зареєструвала, і для міліції/СБУ, які не звернули на це увагу.
  Да, тут не поспоришь...
 5. #885
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  просто відкривають очі нашому президенту і правоохоронним органам. при чому, роками. бо вони сліпі, як той траст.
  Андрій Юсов
  Активіст Євромайдану, директор Школи відповідальної політики
  Мер Одеси і російський паспорт: сенсація з бородою
  04 квітня 2016, 17:11

  Країну сколихнула офшорна сенсація. І якщо інформація про Путіна дійсно стала новиною, то, наприклад, викриття мера Одеси Геннадія Труханова у володінні будівельною компанією "Рост", 20 офшорними компаніями і російським паспортом, це скоріше актуалізація давно відомої інформації.

  Наприклад, про російський паспорт Труханова ЗМІ писали напередодні виборів мера Одеси у 2014 році. Сам паспорт був виданий в 2011 році. "За даними Федеральної міграційної служби РФ, уродженець міста Одеси, Труханов Генадій Леонідович, 1965 р. народження є власником паспорту громадянина РФ з пропискою в м. Буйнакск (Республіка Дагестан). (...) Наявні офіційні дані свідчать і про те, що Труханов має і другий дійсний паспорт громадянина РФ з пропискою в м. Сергіїв-Посад (Московська область), виданий, у зв'язку із досягненням 45 років 24 березня 2011 року. Даний паспорт був отриманий у м.Сергіїв-Посад 15 квітня 2003 року у зв'язку з отриманням громадянства РФ", - писала "Українська правда" 18 травня 2014 року.

  Інформація про як мінімум управління будівельною компанією "Рост" було відомо ще до парламентських виборів 2012 року, на яких Труханова було обрано народним депутатом. У матеріалі видання "Власть денег" разом з інтерв'ю самого Труханова було вказано, що до його бізнес-проектів належать ТОВ "Рост", що займається дорожнім будівництвом, ТОВ "ТРК "Глас" (телебачення), ТОВ "Час Ч" (газета). Про це можна почитати в онлайн-публікації Думская.net від 9 вересня 2011 року.

  Там же було вказано, що у Труханова добрі стосунки з місцевим криміналдьним авторитетом Олександром Ангертом (на прізвисько "Ангел"). "Олександр Ангерт – це мій друг і я ніколи не соромився нашої дружби. Ми познайомилися, коли він очолював одне велике підприємство в Одесі", – казав Труханов у вищезазначеному інтерв'ю. Самого Ангерта знають в Одесі ще з часів "буремних 90-х". За даними ЗМІ, він був засуджений до 15 років в'язниці за умисне вбивство, з яких відсидів 12. Італійська поліція називала Ангерта представником "одеської нафтової мафії", газета The Guardian у 2001 році писала, що він контролює одеський рекет. Проте в офіційних джерелах про нього такої інформації нема.

  Екс-мер Одеси Едуард Гурвіц свого часу називав Ангерта ватажком групи кілерів. Під час місцевих виборів 2015 року нинішній очільник Одеської ОДА Михеїл Саакашвілі неодноразово звинувачував Ангерта у кримінальному минулому. "Складом мерії управляє навіть не Труханів, а якийсь Ангерт – мафіозі 1990-х років, і вони разом з Жуковим, родичем Абрамовича, володіють більшою частиною Одеси і контролюють всі міські контракти", – зазначав губернатор Одещини.

  Отже, про кримінальні зв'язки, бізнес і російське громадянство Труханова відомо вже декілька років. І ніяких наслідків, окрім публікацій у ЗМІ, це досі не спричиняло. Відповідь на питання, чому матеріали про кримінальне минуле одеського мера залишалися без уваги правоохоронних органів, після перемоги Революції гідності, залишається відкритим. Щоправда, зараз в СБУ вже зробили заяву про перевірку вказаної інформації. Будемо сподіватися, що цього разу ми дочекаємося адекватної реакції правоохоронних органів.

  При цьому, російське громадянство і офшорні компанії – це не лише питання корупції. Одеса – це місто-мільйонник, один із стратегічних об'єктів для поширення впливу Росії. Тут вже відбувалися спроби з боку держави-агресора розхитати політичну ситуацію. Додатковим фактором тут виступає і близькість проросійського Придністров'я. Тому чергова інформаційна хвиля щодо мера Одеси-громадянина РФ Труханова – серйозний тест для держави Україна щодо намірів протистояти російській агресії на півдні України.


  як думаєте, Порошенко, повернувшись із Японії, порядок наведе? є такі оптимісти?
 6. #886
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  як думаєте, Порошенко, повернувшись із Японії, порядок наведе?
  Смотря что понимать под порядком. Для Петра Алексеевича, например, офшоры это порядок, и денежки целее будут и больше их будет. А для вас?
 7. #887
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


 8. #888
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  гм. оце аргумент від автора теми.
  і він хоче, щоб його ***** не посилали? дивно.
 9. #889
  Пророк

  Re: Зрада ?


  кругом суцільна зрада, а хто не віре в перемогу той агент путіна
 10. #890
  Offline
  Banned

  Re: Зрада ?


  Здравствуй, Enter, я читал твои комменты, готовься...
  ЗЫ, ребята, администрация форума оказалась не такой уж и неадекватной, как я ее представлял. Или просто меня расконсервировали =)
  Фрагов, сделай CTRL+ENTER = отправка...............
  =======
  Энтер, я всегда получал удовольствие, будучи не ботом, а обыкновенным человеком, ну, ты понял....
  =======
  1. Энтер, мы все работаем, чтобы зарабатывать, просто у одних сложилось, что они совместили хобби с работой, а у вторых не получилось, у меня получилось, так что ты в пролете...
  2. смотрим "1"
+ Ответить в теме
Страница 89 из 137

Похожие темы

 1. Зрада
  Olio в разделе Стосунки, Кохання, Романтика
  Ответов: 130
  Последнее сообщение: 24.12.2017, 16:51
 2. Ответов: 60
  Последнее сообщение: 04.04.2015, 15:09
 3. Жінка+Жінка...+ Чоловік...а чи зрада?
  laithemmer в разделе Про «це»
  Ответов: 46
  Последнее сообщение: 23.03.2008, 12:16