Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1453Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 81 из 130
Показано с 801 по 810 из 1299.
    Пророк

Re: Зрада ?

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    та якщо людина не чесна, то скільки не плати- всеодно красти будет
    Все вокруг колхозное, все вокруг моё!!!©

Нация селян. В крови. С пеленок.

المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение

Спелёнок...
    Пророк

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение

Не, нация колхозников. И не с пеленок, а с 17 года, когда селянам баки забили большевички под руководством Бланка учением Карла Маркса и тп ересью.
    Пророк

Это не зрада. просто я думаю здесь два варианта..либо наш през лох..либо они в доляхе ..такие люди. Так как чудак на госслужбе и все гражданские настоящие как он жрет сцыт должны знать сбу и т.д http://politolog.net/ukrnews-php/soz...vym-avto-foto/
    Пророк

Ответ Сообщение от alexx76 Посмотреть сообщение
    либо наш през лох..либо они в доляхе ..такие люди.
    А якщо не лох і не в доляхе - то що повинен зробити? Враховуючи те, що а) в нас усі прокурори такі (Ви автопарк біля нашої прокуратури бачили?) та б) при спробі оновити керівний склад районних прокуратур 95% тих, що пройшли "по конкурсу" - це ті ж самі люди, що працювали там раніше.

Українську прокуратуру треба розганяти ВСЮ, ніякі реформи її вже не врятують, як на мене. Але ж для цього мало бути "не лохом". Для цього треба паралізувати роботу всієї прокурорської служби країни, мінімум, на півроку. Не знаю, чи можемо ми зараз це собі дозволити...

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    с 17 года,
    Ну, я б сказав - з середини 30-х.
    Пророк

конєшна зрада яценюк собрався 1 мільон гектарів землі продати. це вже прямим тестом державу продають без усякого зазрєнія совісті а усі токо соплі жують . стадо пілять
    Пророк

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    яценюк собрався 1 мільон гектарів землі продати
    Аби на відкритих торгах - та заради Бога! Бо якому інвестору захочеться вкладати серьйозні кошти в землю, яка не його?
    Пророк

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Аби на відкритих торгах - та заради Бога! Бо якому інвестору захочеться вкладати серьйозні кошти в землю, яка не його?
    можна здавати в довгострокову аренду, але не продавати. тільки дурень продасть землю, або той кому треба набить кармани, а там хоч трава не рости. чи ви думаєте шо яценюк порядний політик який все зробить чесно? я не вірю. корупція цвіте і пахне.
    Пророк

"Зрада, сливают, Гиви пойдет на выборы...."

Прогресу у перемовах "нормандської четвірки" не було досягнуто через позицію Росії – посол Кулеба

Москва намагалася домовитися про вибори на Донбасі, без гарантій безпеки в регіоні

Прогресу в перемовах міністрів закордонних справ країн "нормандської четвірки", які понад 4 години тривали у Парижі, не було досягнуто через позицію Росії. Про це в ефірі "5 каналу" заявив посол з особливих доручень вітчизняного МЗС Дмитро Кулеба. Нагадаємо, Москва намагалася домовитися про вибори на Донбасі, без гарантій безпеки в регіоні і контролю над бойовиками.

"Всі роздратовані тим, що ми не можемо рухатися вперед в цьому плані, ось це є причина роздратування. Люди працюють, готують ці документи, комбінації дипломатичні. Всі шляхи і виходи на врегулювання, але через позицію Російської Федерації. Ми тупцюємо на місці", - заявив дипломат.
    бог

Лілея Івасик
    25 февраля ·

І ця скотина продовжує працювати!
    Це Андрій Зайцев - прокурор, який присудив батьку двох малолітніх дітей 15 років за перевозку шин.
    Україна має знати зрадників в обличчя!!
    Поширюйте
+ Ответить в теме
Страница 81 из 130