Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1514Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 78 из 138
Показано с 771 по 780 из 1373.
 1. #771
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Пилип Духлій

  Як все це виглядає зі сторони.

  МВФ дає грошей на підтримку гривні, допомагають реструктуризувати величезний борг, змінює свої правила аби не виникло дефолту за боргом Росії, ЄС та США дають грошей на реформи, надсилають своїх інструкторів, військове спорядження, техніку, допомогають з реформами, виділяють гранти на дерегуляцію, зміну країни, дають гроші на закупівлю газу, дають реверсні поставки газу, лондонська кадрова агенці шукає нам директорів в Нафтогаз, повна та беззаперечна дипломатична підтримка на світовому рівні, вводять санкції проти Росії, екс-наших та російських посадовців, держсекретар їздить світом, збиває ціну на нафту, НАТО підганяє техніку, особовий склад до наших кордонів, надсилають військових на тренування, член НАТО Турція дрючить росіян, відкривають справи на Путіна та Росію в європейських судах, змінили риторику своїх ЗМІ, роблячи з Росії агресора, починаються трибунали та загальна ізоляція Росії.

  Але! Хлопці, українці, допоможіть нам трішки, пограйтесь в перемовини з Пуйлом, затягніть його в Мінські домовленості, притримайте його на теперішній лінії фронту поки ми все тут підготуємо та санкціями за невиконання Мінських запровадимо і кожні півроку додаткові, добре, союзники?

  А що у відповідь? Зрада! Мінські договорняки! Ліпецький котел! Порох зливає країну! Ніхто нам не буде диктувати що писати в Конституції! Ми круті! Всі у наступ! Революція триває! Це все вигідно Путіну! Особливий статус! Гіві буде в раді! Амністія сепаратистам! легалізація сепаратистів! Ми не дозволимо!

  Ну хіба не ідіоти?

  Короче, не для Мінських мати квіточку ростила

 2. #772
  Offline
  Злий

  Re: Зрада ?


  Enter, все просто - собака гавкає, а караван іде.
 3. #773
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Ответ Сообщение от LOGR Посмотреть сообщение
  Enter, все просто - собака гавкає, а караван іде.
  Оно понятно, но лай иногда достает. Их бы энергию и активность, да в позитивное русло..
 4. #774
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


 5. #775
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Ответ Сообщение от LOGR Посмотреть сообщение
  Enter, все просто - собака гавкає, а караван іде.
  ну якщо не мати інших джерел інформації, крім 5-го каналу і анонімних педроботів, то да, ситуація прекрасна.
  якщо ж задавати собі прості елементарні питання - наприклад, чому через 2 рокі після масового вбивства в центрі Києва понал 100 людей ніхто не покараний - це теж частина хитрого плану? поділіться, може ви знаєте щось таке... чого ніхто не знає.
  і таких питань багато. чому гуляють по Києву донецькі сепаратисти, чому зняті санкції і повернуті гроші практично всій банді януковича, і т.д., ви самі їх знаєте.

  дійсно, поки агенти кремля, всякі там Жебрівські-Лещенки-Чумаки, гавкають, караван іде, не оглядаючись ні на народ, ні на конституцію. куди тільки. погоничі не змінились, хіба що верблюда на чолі каравану замінили зна гладкішого.
 6. #776
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  давайте всі разом порадіємо за цих людей. караван іде, як було тонко підмічено.

  В одном из киевских кафе был замечен участник захвата здания СБУ в Луганске, один из главарей террористической организации ЛНР Сергей Корсунский. Об этом сообщил украинский блогер Семен Кабакаев на своей странице в Facebook.

  "Во вторник 2 февраля у меня была в Киеве встреча с одним из сепаратистов, он участвовал в захватах правительственных зданий в Луганске. Корсунский Сергей Олегович, был правой рукой Болотова, одним из командиров незаконных вооруженных формирований при захвате госучреждений. Постоянно выступал на разных пресс-конференциях с Болотовым, призывал к федерализации Украины. В требованиях он выдвигал: признание героями Беркут и солдат ВВ которые стояли против Майдана", - написал он.

  "Знаком он с Максимом Шевченко. Максим, занимает должность советника Путина по правам человека, был в Луганске во время захвата, пытался наладить диалог с Киевом. Максима Корсунский звал чтобы выяснить, будут зеленые человечки как в Крыму или нет. На тот момент ситуация была неопределенная и часть лидеров сепаратистов не знала, будет военная помощь от России или нет. Результат мы видим", - добавил волонтер.

  Кабакаев отметил, что Корсунский ездит по Киеву на машине марки Lexus и спокойно отдыхает в одном из столичных кафе со своей женой.

  "Он долго пытался нам доказать, что он за единую Украину, показывал справку, выданную в МВД, что к нему нет претензий и в ЕРДР он не внесен. Теперь у меня возникает вопрос к правоохранительным органам: Почему человек, который стоял у истоков создания незаконных республик, спокойно передвигается по Киеву?!" - спросил Кабкаев.

  "До встречи с Сергеем я звонил в СБУ, мне ответили, что уголовного дела на него нет. Немного позже переговорил с (народным депутатом, внештатным советником министра внутренних дел, - ред.) Антоном Геращенко, он пообещал направить запрос в службу безопасности на данную тему. Я и наш проект уже около двух лет помогаем структурам СБУ, МВД, ВСУ в борьбе с оккупантом, я хочу получить четкий ответ. Почему Корсунский свободно передвигается по городу Киеву", - резюмировал он.

  Новость о том, что один из главарей сепаратистов спокойно живет в столице вызвала ажиотаж среди пользователей соцсетей.

  "СБУ способно только патроны патриотам подбрасывать, да деньги у коммерсов стрелять", - написал украинский актер и волонтер Мирослав Гай.

  С ним согласен и председатель Независимого медиа-профсоюза Украины Юрий Лукан.

  "Заместитель командующего армии ЛНР Корсунский, который участвовал в захвате СБУ, спокойно разгуливает по Киеву. Показывает бумагу, что против него не возбуждено уголовных дел. Ребята, которые это снимали, конечно, очень эмоциональны, они больше говорили сами, чем слушали его. Тем не менее, факт остается фактом. Так, скоро и Моторола сюда припрется", - возмущен волонтер.
  ось ця шанована людина, до якої у держави нема претензій (це зе Корбан, ггг)  може, його вже амністували з випередженням графіку, не знаю.
 7. #777
  Offline
  бог

  Re: Зрада ?


  ...отличная картинка и иллюстрация фейковости всех последних событий в общем...
 8. #778
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  аууу!!! хочу ще про караван. що там кажуть погоничі?
  поясніть суть реформ в країні тупому луганчанину і, очевидно, агенту кремля Сергію Іванову. а він, зазначу, виступав за Україну не на полтавському дивані, а на луганських вулицях, що трохи небезпечніше.
  Sergii Ivanov
  1 февраля в 13:15 ·

  Посмотрите, кто вернулся.

  Целый Спиридон Павлович Килинкаров, экс-нардеп и глава Луганского обкома КПУ, который в полном составе вошел в "парламент ЛНР" и стал костяком коллаборационизма. Именно луганские коммунисты педантично вели учет всех украинских активистов и участников Евромайдана, а затем слили их данные оккупантам.

  Этой плешивой обезьяне я обязан пятитысячным тиражом газеты с моим фото и текстом, посвященным луганской вате. Весь тираж был роздан оркам, захватившим СБУ, которое находилось в 200-х метрах от дома, где жила моя семья, и зачитан в микрофон на митинге перед внушительной толпой украинофобов и просто добрых луганчан с путиным в голове. Именно ее сопартийцам я обязан листовками с моим домашним адресом, телефоном и сентиментальным слоганом "найти и уничтожить", которыми была обклеена половина города.

  Напоминаю также, что летом 2014-го у Килинкарова в доме бойцами батальона "Айдар" был обнаружен склад оружия и боеприпасов goo.gl/MxYdu6. О его задержании я не слышал.

  Следующий вопрос адресуется СБУ: это, блядь, что?

  https://www.facebook.com/15227513712...type=3&theater


  моя версія така: він ін таєї ж зграї, що й "нинішні", і не становить загрози режиму; він становить загрозу Україні, але цим наші проавоохоронці не переймаються; згрозу режиму становлять інші люди, які були на майданах і в добробатах, тому з ними зараз і воюють.

  послухаю альтернативні версії.

  навіть можу підказати щось, наприклад: почни з себе; до Кілінкарова ще не дійшла черга; Корбан (Мосійчук, Мельничук, "равлики" і т.д.) ТЕЖ порушували закон і мають відповісти, а хто ти такий щоб критикувати; ми просто не володіємо інформацією (а раптом це були українські агенти, які захопили СБУ в Луганську, щоб затягнути Путєна у капкан?); це план Заходу, і ми мусимо його виконувати, бо ми дурні, не здатні заробити дві гривні на їжу, а якщо не будемо слухатись, вони кинуть нас напризволяще і #Путіннападе, і т.д.
 9. #779
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


 10. #780
  Offline
  Злий

  Re: Зрада ?


  З дружнього форуму
  При Януковичі більше крала сама верхівка влади, але про це був мовчок путінських і риговскіх писак, а зараз це в народі роздувається навмисно. Я звичайно - не стверджую, що нова влада біла та пухнаста. - Серед них теж вистачає різних мудакусів. Але ось пригадаймо, - як до влади перший раз прийшли помаранчові, так відразу в їх рядах почалася гризня. Потім прийшов Янукович - у верхах знов повна гармонія, хоча вони всі там були ще ті 'дюкі. Тепер знову неугодна хутіну влада - знову повний розбрат. Видно цім щільно займається спецуха рф., - і засібів впливу на політикум і суспільство існує маса.
  Ну і розкручувати тему про клептоманство - саме виграшна справа у нас. Наприклад - на Заході спрацюють безвідмовно звинувачення в пияцтві, там політик відразу спечеться - у нас такого і близько немає, подумають "свій парниша", або ж, наприклад, до мадамів-с вельми небайдужий -так там такому відразу аут, у нас же підуть навпаки - в основному тільки підбадьорливі смішки. Або сфальшована освіта, або "здерта" дісертуха, то там на таке чекає повний капут.
  А у нас чим можна народ пройняти, достукатись до самих поверхневих постулатів свідомости? - так самим дієвим способом єзакіди у крадіжках, і тут у нас вже повне та щире засудження, хоча більшість народу зростала в колгоспному селі і з дитинства має навички потягнути при нагоді. Потім село перемістилося у міста і вже понесло що "погано лежало" з рідних підпріємств. Ось так і живемо.
+ Ответить в теме
Страница 78 из 138

Похожие темы

 1. Зрада
  Olio в разделе Стосунки, Кохання, Романтика
  Ответов: 130
  Последнее сообщение: 24.12.2017, 16:51
 2. Ответов: 60
  Последнее сообщение: 04.04.2015, 15:09
 3. Жінка+Жінка...+ Чоловік...а чи зрада?
  laithemmer в разделе Про «це»
  Ответов: 46
  Последнее сообщение: 23.03.2008, 12:16