Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1491Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 75 из 135
Показано с 741 по 750 из 1347.
    Злий

Re: Зрада ?

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Пилип Духлій

Источник такого явления как зрада в том, что люди до сих пор не считают Украину своим государством. Они живут во внутренней оккупации, в чужой стране. Для них Янык был врагом, так же само и Порошенко сейчас - враг. Враг в том, что у них - дерьмовая работа, в том что обосцаный лифт, в том что мер - вор, жена - стерва, а дети - оболтусы. Будет кто-то другой у власти - он тоже будет врагом. Так легче жить, не брать на себя ответственность, не осознавать, что будущее Украины - это результат деятельности всех 42 млн ее граждан. Каждого по отдельности и всех вместе.
    Надрукувати, і на кожному стовпі повісити.
    Офтоп:
    можна рядом з москалем, який там уже висить

Пророк

Пилип Духлій

Источник такого явления как зрада в том, что люди до сих пор не считают Украину своим государством. Они живут во внутренней оккупации, в чужой стране. Для них Янык был врагом, так же само и Порошенко сейчас - враг. Враг в том, что у них - дерьмовая работа, в том что обосцаный лифт, в том что мер - вор, жена - стерва, а дети - оболтусы. Будет кто-то другой у власти - он тоже будет врагом. Так легче жить, не брать на себя ответственность, не осознавать, что будущее Украины - это результат деятельности всех 42 млн ее граждан. Каждого по отдельности и всех вместе.

Например, после Революции достоинства я понял, что это моя страна. Тут растут мои дети, тут будут жить мои внуки. Если я не сделаю что-то, то кроме меня это не сделает никто. Отступать некуда, никто не прийдет и не поможет, понимаете? Начал помогать людям зарабатывать деньги, вот курсы пытаюсь начать (за пол дня по 200 человек в двух группах), организовать людей, немного движется проект с партийным движением, немного участвую в жизни государства, что-то пытаюсь менять, двигать какие-то изменения, помогать украинцам. И я не считаю, что я лучше других. Любой может посмотреть вокруг себя, найти проблему по своим силам и решить ее. Хотя бы попытаться.

Логика простая. Представь, что остальные будут поступать как ты. Станет лучше или хуже? Если каждый по мере сил начнет менять страну. Нам станет легче жить или тяжелей? А если каждый начнет ныть?

Да, Украина далека от совершенства, да у власти полно людей, которых там не должно быть. Но изменения возможны и реальны. Надо просто пойти и сделать их.
    це всьо панятна і карашо. Маладець. але поки одні шото роблять для країни інші голосують за всякий непотріб.
    Пророк

Про патріотів України з росії.

Просимо уваги! Перед вами російський патріот України, який стояв на Майдані у 2014 році. Навіть харчувався у наметах. Тепер його наша “ганебна” СБУ розшукує для того щоб заарештувати, як це зробила з ще одною патріоткою Украини з росії – Лєоновою, яка зараз утимується в СІЗО.

Дебіли, істерички й інші недолугі – НЕ ЗАВАЖАЙТЕ СБУ ЗАХИЩАТИ НАШУ КРАЇНУ І НАС шляхом виловлювання тих потвор, яких Мордор засилає до нас.

Объект з Чистилища:
    Коц Александр Игоревич

* * *

Заява прес-служби АЗОВу щодо росіянки, нібито колишнього медика АЗОВу

6 січня 2016 року у ряді ЗМІ поширилася інформація, подана російським журналістом, про росіянку, нібито колишнього медика АЗОВу, затриману в грудні 2015 року силами СБУ в Києві.

Прес-служба АЗОВу повідомляє: особа, про яку в цій інформації йде мова, була волонтером на навчально-тренувальній базі ЦК АЗОВ у Валках, де і були зроблені фото у футболці Цивільного Корпусу. Там росіянка Леонова пробула 6 днів та була виключена за порушення дисципліни. Членства у Цивільному Корпусі АЗОВ не отримувала, тож до Азовського руху стосунку не має.

Вже вкотре, українські ЗМІ проявляють свою некомпетентність та непрофесіоналізм.

Нам дуже прикро, що інформація, яка насправді не має до АЗОВу жодного стосунку, поширюється без перевірки у нас.
    Прес-служба АЗОВу завжди відкрита для співпраці, шановні журналісти!
    Злий

Вже вкотре, українські ЗМІ проявляють свою некомпетентність та непрофесіоналізм.

Нам дуже прикро, що інформація, яка насправді не має до АЗОВу жодного стосунку, поширюється без перевірки у нас.
    Прес-служба АЗОВу завжди відкрита для співпраці, шановні журналісти!
    Не, ну мля, ну сколько же можна то говорить - увидел новость, ну посмотри откуда ноги то растут.
    Нет, "патриотов уничтожают", зрада, фсепрапало.
    повторюсь.
    Пророк

Олександр Сурков

Кто еще не в курсе - Водяное (то, которое под Мариуполем) - фсё... И опять в сети тишина.
    Никому не нужны чистые техничные победы по очкам. Фейсбуку подавай либо зраду, либо кровищу... Вот тогда будут и лайки и перепосты.
    Действительно, кому интересно, что в поселке рядом с Коминтерново, в бывшей "серой зоне", уже три дня как накрепко закрепился украинский гарнизон...
    Злий

Кто еще не в курсе - Водяное (то, которое под Мариуполем) - фсё... И опять в сети тишина.
    А теперь вспоним Коминтерново.
    Не нужни ни сми, ни людям хорошие новости, чернуху надо, и чем говнистее чернуха, тем лучше.
    Дебилизм, менталитет или воспитание?
    Пророк

Служба безпеки України

‪#‎СБУ‬ офіційно наголошує, що В. Рубану не надавалися жодні доручення чи повноваження вести будь-які переговори щодо звільнення громадян України

Служба безпеки України продовжує активну роботу із визволення заручників з рук терористів – кожного з наших громадян, хто потрапив у таку біду. Це один з пріоритетів. На сьогодні уже вдалося звільнити 2998 осіб. У неволі насильно утримуються ще 131. Тривають важкі переговори про обмін у форматі «усіх на усіх», передбачений Мінськими домовленостями.

У Службі безпеки створено Об’єднаний центр з координації пошуку, звільнення незаконно позбавлених волі осіб, заручників та встановлення місцезнаходження безвісти зниклих в районі проведення антитерористичної операції.

Ще раз підкреслюємо – сьогодні лише цей Центр уповноважений Службою безпеки від її імені вести перемовини про звільнення, робити заяви – адже зайве слово, невчасна емоція може вартувати людського життя.

Ми вдячні усім волонтерам, громадським активістам, які тривалий час допомагають нам рятувати заручників. Залишаємося й надалі пліч-о-пліч з тими, хто уже дійсно поринув у ці справи з головою, щиро цим живе, підтримує сім’ї заручників.

Ми спільно робимо і віримо, що завершимо цю справу – повернуті будуть усі без винятку. Результат є там, де кожен крок зважений, а люди не шукають марної слави чи вигоди, де мотивація одна – безкорисна допомога.

Водночас закликаємо тих, хто, безпідставно прикриваючись Службою, втручається у цей делікатний процес, - не гратися долями людей!

Останнім часом такий собі громадянин В. Рубан поширює заяви, що начебто він, як представник СБУ, проводив якісь переговори з можливого звільнення громадян України в Мінську та начебто обговорював там вірогідність їхнього обміну на російських військовослужбовців.

СБУ офіційно наголошує, що В. Рубану не надавалися жодні доручення чи повноваження вести будь-які переговори щодо звільнення громадян України.

Тривалий час він безпідставно називає себе «генералом» спецслужби, з його слів так його представляють і окремі ЗМІ. Це також не відповідає дійсності.

У Мінську триває робота Тристоронньої контактної групи і чотирьох підгруп, де Україну представляють уповноважені на це особи.

Звичайно, пан Рубан міг побувати у Мінську як приватна особа, але він ніколи не брав участі в офіційних перемовинах чи зустрічах.

Питання звільнення українських громадян, які стали політв'язнями в РФ, зокрема, Надії Савченко, Олега Сенцова, Олександра Кольченка перебуває на особистому контролі Президента, про це йдеться на всіх міжнародних зустрічах.

Спекулювати на цих темах, надаючи недостовірну і відверто вигадану інформацію - це вводити в оману суспільство і родичів полонених.

Служба безпеки України відкрита до співпраці у пошуці і звільненні громадян, що перебувають на окупованих територіях чи у РФ у форматі роботи волонтерів з міжвідомчим центром, але при цьому вкотре закликає відмовитися від спекуляцій і неправдивих заяв.
    Пророк

Но изменения возможны и реальны. Надо просто пойти и сделать их.
    Собственно два Майдана показали что таки да. С каждым разом нация улучшается существенно. Надеюсь на третий раз, народ еше более поумнеет и всякие "прошлые" не пролезут во власть.
    Пророк

що за істерика? хіба не можна дати притомне повідомлення - мовляв, українські війська зайняли Водяне, крапка. думаю, кожен тут зрадів би.

LOGR, я не зрозумів, що з Комиінтерновим, воно знов наше? як на мене, не дуже добре, коли ворог вільно заходить в українське сило і забирає там проукраїнськи налаштованих людей, які потім зникают, а військо "спостерігає". я не вважаю це нормальним.

про Рубана - є питання.
    він уже не генерал?
    яким чином він був допущений до переговорів? я б теж міг поїхати й перемовлятися про полонених? якщо він аферист (а він таки аферист і людина Медведчука), то СБУ мало б задати ці питання собі, в першу чергу. Як він потрапив до "процесу", що там робив, хто давав йому вказівки. я знаю, хто - Медведчук. а СБУ? і яка в цьому роль Медведчука? він теж самозванець?
    Тут дехто раніше писав, що неважливо, хто веде переговори, аби звільняли наших полонених. я ж, навпаки, казав, що якщо туди лізе Рубан, то цей процес буде безкінечним і не вигідним Україні.
    трохи по-дебільному це все виглядає.

нарешті, про масквічку Настю. теж не чув, щоб хтось критикував СБУ за її затримання. але дивно, що Ентер посилається на прес-службу Азова. всім петроботам добре відомо, що Азов - фашисти, агенти Кремля, і що вони не воюють, а лише сидять в обозі ЗСУ та очерняють Гетьмана. так шо...
    Злий

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    LOGR, я не зрозумів, що з Комиінтерновим, воно знов наше?
    Просто сравнение. Только ленивый не высказался по этому поводу, лезли на экран, в инет... Ну еще бы - чернуха, нам сделали плохо, надо скорее отметится, показать себя патриотом.
    Водяное - ну и что, на этом пиар не сделаешь.
    Мля.
+ Ответить в теме
Страница 75 из 135