Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1453Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 67 из 130
Показано с 661 по 670 из 1299.
    Пророк

Re: Зрада ?

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Порошенко смог объединить усилия мировых лидеров для отстаивания суверенитета Украины!
    Кто цей юмор пысало?

Путину не нравиться,
    Путину очень даже нравится наш Президент, цели его (Путина) достигнуты, причем с помощью вышеупомянутых "мировых лидеров".

المزيد من النفط

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение

Путину очень даже нравится наш Президент, цели его (Путина) достигнуты, причем с помощью вышеупомянутых "мировых лидеров".

RAMM, вы вгоняете меня в депрессию.
    Пророк

Karen, вы можете мне возразить, привести аргументы. )
    Пророк

здається, і Мінстеця істерика.
    Вы масштабы представляете обоюдных потерь для стран участников в санкциях при обвале цен на нефть?
    гм. нетто-імпортери, типу Німеччини, Японії, Франції, в неабиякому виграші.
    МВФ поддерживает экономику нашей страны на все 100%.
    брехня.
    (Не Юле, Ярошу, Ляшку, Тягнибоку и Садовому дают миллиарды помощи?)
    шо зах?...
    ці самі пропагандони свого часу писали, що "Юля набрала кредитів як сучка блох".
    Порошенко не устраивает Путина, ибо создал против него каолицию ...
    маячня. Путін і лобіював Порошенка на цю посаду, руками свого агента Фірташа. Хто забув, нехай почитає про зустріч у Відні Порошенка, Фірташа, Кличка і Льовочкіна за місяць до виборів.
    Остановлено уничтожение украинских военных российской артиллерией.
    але триває іншими видами зброї. а якби Україна здалась у полон, то, щоже, кацапи і щами б годували.
    И Беня в бешенстве, готов спонсировать любую партию
    ."любую партію" (регіоналів) пригрів Потрох, а не Беня. годі брехати у вічі. як сказав Іслямов, "люди не хотят есть вчераiній суп".
    Как шакалы вокруг снуют Юли, Тягнибоки, Ляшки, готовы не то что Украину продать, а и мать родную вместе со своей партией лишь бы в кресло Президентское надежда была присесть.
    зачотна істерика, в дусі "держи вора". шакалом я б назвав Порошенка, він найбільше відірвав мяса з живого ще тіла. (див. список найбагатших українців за 2014 рік). докази продажу України Порошенком очевидні (Мінськ), доказів продажу України Юлєй-Тягнибоком-Ляшком я не бачив.
    Тебе, конечно, как и Путину не нравиться Порошенко! Он же твой кредит взятый не погасил, жратвы тебе в холодильник не наносил, зарплату тебе не нарисовал, ремонт за тебя, лодыря, не сделал, и жену твою не одел, что б ты дальше на диване сидел и рассказывал, как ты, сука, плохо живешь при Порошенко.
    пістец у Ентера пішла піна з рота. у мене в холодильнику все добре. Правда я не відкрив магазин біля кожної станції метро - мабуть я таки невдаха.
    що стосується кредитів, то я їх не маю. але вчора читав, що суд дозволив Рошену повернути кредит якомусь банку не в 2015, а аж в 2024 році. "от нам би так!" - сказали рядові позичальники. "Вам так не буде!" - сказав Мурзік.
    его стараниями ты имеешь доллар по 24, а не по 100, 200 и т.д., что было бы вполне реально, если бы МВФ не давал под гарантии Порошенко транши. Но ты этого не понимаешь, потому что считаешь, что кто-то должен тебе в клюве носить дивиденды, за твои умничания и призывы идти на Майдан.
    ги. та Гонтарєва ще не сказала останнього слова - ми і так маємо -10% курса за тиждень. рускій рубль місяць тому коштував 32 копійки, сьогодні - 37.
    цікава логіка у Мінстеця. якщо хтось каже, що економіка і нрмвня падає, йому тут же - Президент у нас за економіку не відповідає, а тут на тобі - Яценюк взагалі нє прі делах, це Порошенко рулить економікою. Що ж, будемо знати.
    Про Майдан зачотно. майже слово в слово слова дідуся Азірова. мабуть ті самі люди пишуть.
    И тогда, когда просят проголосовать за интеграцию в Европу и принять законы за безвизовый режим Юли, Тягнибоки, Ляшки и Самопомич отказываются голосовать, а виноват, бля..дь, Президент!
    отут погоджуюсь - бля..дь, Президент. але все інше - вибачте, брехня. по-перше, візові закони голосуватимуть лише сьогодні. по-друге, Тягнибок не є депутатом парламенту. по-третє, головна перешкода безвізовому режиму - це прокуратура на чолі з кумом !для..дь президента", який їоче мати корумповану людину на чолі антикорупційного бюра. таке враження, що пропаганда Мінстеця розрахована на мешканців Зімбабве, а не України. ми ж тут живем і отримуєм інформацію про те, що діється в Країні, з перших рук, а не з 5-го каналу.

і нарешті:
    ...каолицию...
    КАОЛІЦІЮ, Карл! це у них професійне.
    Пророк

Служба безпеки України

О 15.00 скликаємо брифінг у зв'язку із затриманням Службою безпеки України Олени Лукаш, яка перебувала в розшуку через її причетність до злочинів проти Майдану

Пророк

ооо спіймали курку. як приємно. тільки незрозуміло, чому це в темі "Зрада", а не "Люстрація".

а от ще є така новина, про Зраду, Порошенка, Шокіна і Ко:
    Представництво Європейського союзу повідомило українську владу, а також комісію з відбору кандидатів на посаду антикорупційного прокурора, про те, що ЄС втратив довіру до процесу створення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури й наразі утримується від його фінансування.
    http://dt.ua/POLITICS/yes-vidmoviv-u...i-190112_.html
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    незрозуміло, чому це в темі "Зрада", а не "Люстрація".
    С заделом на будущее когда цю курку отпустят, если вообще задерживали. Это вам не поэт Корбан над которым можно судебные эксперименты проводить, Олена законы знает.
    Пророк

Sergey Naumovich

Зрада! Показуха! Цирк! Нас держат за быдло! Бросили косточку! Это чтобы отвлечь от внимание от Корбана! Что, Лукаш самая опасная персона режима Януковича? Садят шестерок, а где Ахметов, Колесников? Я против! Отпустите ее с богом! Давайте лучше Охендовского! Петя, позвони там, чтобы посадили Добкина... нет, лучше же Кернеса! Ааааа, подожди, не звони... Нет, ты звони, а мы сейчас решим кого! А можешь всех? Нет, всех не надо, а то западные страны-доноры не поймут )))
    Пророк

Спокуха. Еще никто никого из одиозных деятелей бывшего режима не посадил. Ну, так чтобы сроки реальные, конфискация имущества, то се. Так что все будет ок.
    Пророк

ги. Лукаш з вас сміється.
    Екс-міністр юстиції Олена Лукаш заявляє, що не винна і називає заяву про своє затримання "невдалим дембельським акордом" Генпрокуратури. Про це вона розповіла по телефону в ефірі телеканалу 112 в четвер.

Лукаш стверджує, що по відношенню до неї ніякого затримання не застосовувалося: "Це була добровільна явка. Останні півтора року я ні на один день не залишала Україну й активно співпрацювала зі слідством, передавши правоохоронним органам пояснення розміром з Велику радянську енциклопедію", - сказала вона.

За словами екс-міністра, і Служба безпеки, і Генеральна прокуратура знали про її місце знаходження та проживання: "Сьогодні до моєї мами підійшов представник контррозвідки і попросив мене вийти з ним переговорити. Коли я зрозуміла, що у них існує необхідність поставити низку запитань, я зібралася і самостійно прибула в будівлю Генеральної прокуратури і зараз активно беру участь у слідчих діях", - сказала екс-міністр. "Інформація, надана правоохоронними органами про те, що я ховалася, не відповідає дійсності. Це пов'язано з останніми провалами Генеральної прокуратури на всіх фронтах", - сказала вона.
+ Ответить в теме
Страница 67 из 130