Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1514Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 66 из 138
Показано с 651 по 660 из 1373.
 1. #651
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Московский городской суд (Россия) признал законным продление до декабря срока ареста имущества Липецкой кондитерской фабрики, входящей в состав одного из крупнейших производителей кондитерских изделий в Украине корпорации Roshen (Киев).
  гачок, щоб Педро повисів у потрібному положенні і був бульш "гнучким". як мавпа, яка запхала руку до банки, щоб вхопити банан, и не може її витягти з бананом, а кинути банан заважає жадібність. Липецьа фабрика = банан.

 2. #652
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Богдан Карпенко

  Я би дуже хотів спитати у шановного Карла Волоха та шановного Бачо Корчилави, яке відношення має Шокін до результатів судового рішення у справі "Портнов проти Ради ЄС", через санкції, які були накладені на Портнова з подачі Махніцького у 2014-му році, про які сам "патріот" зі Свободи вже навіть встигнув поскиглити - невіноватаяя, документ поганий активісти підсунули: "Хочу також повідомити, що не маю відношення до пропозицій застосування санкцій проти Портнова, тому що на той момент працював на посаді керівника Генеральної прокуратури України приблизно тиждень, а документ, підписаний мною проти нього на адресу ЄС був сукупним продуктом активістів громадянського суспільства і відповідальних за цей напрямок чиновників"?
  (https://www.facebook.com/permalink.p...00006374612883)

  Чи, може, варто таки задавати питання прокурору від Свободи, котрий вкрай "успішно" виконував свої функції та підготував такий запит, який Портнов (як пише УП http://www.pravda.com.ua/news/2015/1...410/?attempt=2) зміг опротестувати? Саме ж про цей список осіб і аргументацію санкцій йде мова, так?
 3. #653
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  на що нашій владі точно насрать, так це на оце:
  Справа бібліотекарів
  Офтоп:
 4. #654
  Offline
  المزيد من النفط

  Re: Зрада ?


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  на що нашій владі точно насрать, так це на оце:
  Справа бібліотекарів
  Офтоп:
  http://ic.pics.livejournal.com/tyler...376928_900.jpg
  http://ic.pics.livejournal.com/tyler...377129_900.jpg
  http://ic.pics.livejournal.com/tyler...377415_900.jpg
  http://ic.pics.livejournal.com/tyler...377600_900.jpg
  Офтоп:
  Дааааа...Сталин с Берией нервно курят в стороне...
 5. #655
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Karen, там у протоколі згадується Валерій Фокович Семененко. я його добре знаю, він викладав в українській недільній школі у Москві, вчив мого сина.
  отака фігня.
  я б тікав на місці цих людей з Росії, але справа в тому, що вони й тут нашій державі не потрібні. знаю приклади. Анатолій Доценко так і не зміг отримати громадянства, Путін отруїв його, як Литвиненка.
  тому я і написав в темі "зрада". Держава Україна не захищає українців, які захищають державу. за трі рубля продадуть.
 6. #656
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  А почему больше не рассказываете, что Порошенко Мариуполь слил Путину?
 7. #657
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Слив будет оформлен официально в ближайшее время, если главком не прислушается к Ярошу.


  Відкрите звернення Дмитра Яроша до Президента України

  Пане Президенте!

  Розвиток ситуації в державі потребує Вашої правильної та рішучої реакції на виклики, які підкидають життя та Путін.

  Ситуація з виборами в Маріуполі – один з головних викликів. Є два шляхи. Перший: зробити, що від Вас вимагають Америка, Німеччина, а також Путін, та провести вибори 15 листопада цього року. Спільно з Опозиційним Блоком та БПП це питання можна проголосувати у Верховній Раді України, остаточно поховавши проукраїнську коаліцію.

  Є і другий: дати регіону шанс на видужання. Призначити вибори на більш пізній час та за цей час спробувати провести певні реформи в регіоні. Використати ситуацію, яка склалася в Маріуполі, як дорожню карту, як своєрідний експеримент, на прикладі якого розробити сценарій щодо подальшої соціалізації на даний час окупованої території Донбасу. Для прийняття рішення вивчити ситуацію в місті, без фальшивих шаблонів та облудних гасел, дивлячись правді у вічі.

  А правда у наступному. У Маріуполі ніколи не було, і зараз немає справжніх осередків політичних партій. Є нашвидкуруч складені списки активістів, яких на різних умовах "розібрали" на час виборчої кампанії. У Маріуполі виходять дві газети. Дві - на півмільйонне місто. Одна є власністю підприємства "Азовсталь", інша – ММК ім.Ілліча. Обидва входять до групи компаній "Метінвест". Працюють три телекомпанії. Зайве пояснювати, хто їх контролює. На підприємствах "Метінвесту" працюють десятки тисяч працівників. Ще тисячі працюють на підприємствах, що їх обслуговують. Економічна криза б'є по кожному. Люди очікують звільнень, скорочень та падіння доходів. У місті панує депресія та розчарування у владі.

  Це підтверджують дані екзит-полу, проведеному в день голосування біля дільниць: "Опозиційний блок" набрав би 83,5%, жодна з інших політичних партій не набрала і 3%. Тобто 100% Маріупольської міської ради будуть представниками "Оппоблоку". Міський голова, звісно, буде теж висуванець "Метінвесту". Отже, місто буде віддано структурі, навіть в офіційній риториці якої поняття "Україна" просто відсутнє.

  У 2014 р. ці люди тиснули руки терористам і вимагали відводу української армії від Маріуполя. Патріоти не дали цього зробити і місто залишилося під українським прапором. Влітку 2014 року активісти двічі ставали на захист міста, у червні 2014 року, коли звільнили його від ДНР, та в серпні, коли живим ланцюгом протистояли російським військам під Маріуполем. І сьогодні свідомі маріупольці не погодяться з сценарієм, заготовленим для нього тими, хто розпалював війну на Донбасі. Втретє на захист міста вони стали в жовтні 2015 року. І не допустили ворога зсередини.

  Реальними причинами зриву у Маріуполі були зовсім не технічні питання місця друку бюлетенів, чи протести проти можливих фальсифікацій. Не треба мати ілюзій щодо можливості швидкого перепроведення виборів. Слід усвідомлювати, що навіть формування іншого складу комісій, привезення бюлетенів навіть із водяними знаками, забезпечення проведення голосування в день виборів не гарантує проведення підрахунку голосів, доставку бюлетенів до комісій, визнання комісіями їх результатів, і таке інше. Варіантів дій у патріотів більш ніж достатньо, щоб не допустити поразки України. БО УКРАЇНА, А НЕ ВИБОРИ, ПОНАД УСЕ.

  Не забувайте, що довкола міста у великій кількості зосереджені добровольчі підрозділи, а також батальйони МВС, МО та Нацгвардії, які приїхали сюди захищати рідну землю і Україну. Вони не сидітимуть склавши руки, дивлячись, як київські можновладці спихують місто у ДНР. "ДУК ПС", "Азов", "Донбас" тут для захисту України, а не виборів.

  Пане Президенте, просто використайте з користю для України ситуацію, що склалася навколо Маріуполя. За час, що дав нам Бог, доля та українські патріоти, зробіть кроки до демонополізації ситуації на Донбасі. Сприяйте створенню численних вільних медіа, закличте міжнародні фонди, які надають гранти на розвиток демократичних процесів, попрацювати в Маріуполі. Змініть управлінські клани в місті та дайте шанс проявити себе численним громадським активістам, які готові кипучу енергію направити на зміни і реформи. Дайте шанс людям на самореалізацію, спростивши умови початку ведення бізнесу і його адміністрування. Почніть, врешті, створювати середній клас, розвивати сферу послуг.

  І досить прогинатися під "Метінвест". Сьогодні в Маріуполі вільно дихається. Попри димлячі труби "Метінвесту". Після зриву виборів без вибору залишається відчуття, що Маріуполь залишився єдиним вільним містом на Донбасі. І якщо ще недавно це був форпост України проти російської армади, нині це Острів Свободи в океані Оппоблоку.

  Для Путіна Маріуполь нині – як той пазл, якого не вистачає для формування хоч якогось варіанту "Новоросії" та пробивання сухопутного шляху до Криму. Вихід із ситуації є - перенесення виборів на більш пізній термін (найкраще на 2017 рік), а до того часу створення військово-цивільної адміністрації з авторитетних в краї управлінців.

  Водночас розробка програми стабілізації регіону, створення незалежних ЗМІ, формування дієвих осередків політичних партій, робота з керівництвом металургійних комбінатів, залучення інвестицій, програми з покращення іміджу України тощо, які дозволять кардинально розвернути в бік України світогляд місцевого населення та провести у 2017 році вибори, з результатами яких погодиться громадськість міста. Або проведемо вибори в Маріуполі разом із окупованим Донецьком.

  В цьому є свій глибокий символізм. Маріуполь стане зв'язковою ланкою між Україною та Донбасом. До того ж, така прив'язка пришвидшить і вибори на окупованій території. На умовах українського законодавства. Пане Президенте, переконайтеся у необхідності такого сценарію. Американці і європейські партнери погодяться на такі реформи, вони ж саме їх вимагають. У випадку їх ефективності, ми зробимо окупований Донбас, з яким - відверто - сьогодні не знаємо що робити, справді українським. Слава Україні!

  Провідник НВР "Правий сектор", Народний депутат України Дмитро Ярош
 8. #658
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Ентер, розповідаю про що знаю. ти б може не ліз з порадами, любитель шоколадної сраки?
  є щось по темі - пиши. наприклад, можеш розповісти, як наша держава захищає українців в лапах кацапських судів.
  Порошенко: Савченко буде скоро звільнена
  12 лютого, 2015
  - 12:44
 9. #659
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Пилип Духлій

  слушайте, я устал. почему я, дизайнер, смог залезть на сайт Рады и разобраться с представлениями ГПУ за 30 мин, а Sonya Koshkina шеф-редактор общеукраинского СМИ, который "пользуется интеллектуальными ресурсами Института Горшенина", со штатом журналистов, редакторов на зарплате, этого сделать не может? религия не позволяет? гордость? предубежденность? непрофессионализм?

  не буду утомлять вас длинной историей, финал ее такой: Шокин повторно прислал в Раду представление. Его рассмотрел комитет и сказал, что раз по привлечению к уголовной ответственности Клюева мы уже голосовали, то давайте порекомендуем раде проголосовать еще за задержание и арест. Порекомендовали... 4 месяца назад. И все про это забыли. Шокин ждал, ждал и отозвал. Наверное, допихают туда новых эпизодов и отправят назад в раду. Потому что по тому эпизоду, по которому ссылались до этого, Клюев подчистил хвосты. Плюс представления надо разделить. Отдельно на задержание, отдельно на арест.

  Вот цитата из выводов профильного комитета Рады.
  " Враховуючи викладене та листи комітетів з питань правової політики та правосуддя і з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, Комітет вважає, що подання, підтримане та внесене до Верховної Ради України Генеральним прокурором України Шокіним В.М. від 16 червня 2015 року, «Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата України Клюєва Сергія Петровича», (№01/34вих - 15) в частині повторно надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Клюєва С.П. не потребує розгляду Верховною Радою України, в частині надання згоди на затримання та арешт народного депутата України Клюєва С.П. Верховна Рада України, відповідно до частини сьомої статті 221 Регламенту Верховної Ради України, має визначатись окремо щодо надання згоди на затримання та щодо надання згоди на арешт народного депутата України Клюєва С.П. "
  http://reglament.rada.gov.ua/vru_reg...9&cat_id=20547

  То, что за 4 месяца Рада не смогла рассмотреть вопрос о даче согласия на задержание и арест, по мнению шеф-редактора всеукраинского СМИ виноват Шокин. Приехали. туши свет, сливай масло.

 10. #660
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Татьяна Березюк Павлык  Не поленюсь, и для "Зрадоботов" напишу тезисно, может дойдет наконец.
  Порошенко и "Зрада"!
  Взяв в управление страну с нищенским бюджетом, с оккупированным Крымом и назревающей войной на Донбассе, Порошенко смог объединить усилия мировых лидеров для отстаивания суверенитета Украины!
  (До этого, место на карте европейцы могли с трудом показать, где эта Украина находится)
  Записать в союзники мощнейшие державы - США и Канаду.
  Лидеры этих государств сумели убедить своих налого плательщиков в необходимости санкций против России, не смотря на экономическую зависимость всех стран от российского газо-нефтесырья.
  Вы масштабы представляете обоюдных потерь для стран участников в санкциях при обвале цен на нефть?
  Но они поддержали Украину и ведут диалог с Порошенко!
  МВФ поддерживает экономику нашей страны на все 100%.
  (Не Юле, Ярошу, Ляшку, Тягнибоку и Садовому дают миллиарды помощи?)
  Порошенко не устраивает Путина, ибо создал против него каолицию из всех сильнейших стран, которые готовы поддерживать Украину и усугублять санкции по отношению к России, в случае не соблюдения Минских договоренностей!
  Остановлено уничтожение украинских военных российской артиллерией. Не берусь перечислить количество спасенных жизней, они не ваши, вы не поймете. Воскресить погибших не получится, но приумножение остановлено.
  Порошенко не удобен Коломойскому, потому что отлучил его от безнаказанного использования гос.ресурсов с целью личного обогащения. И Беня в бешенстве, готов спонсировать любую партию, что бы вернуть свою дойную корову в стойло.
  Как шакалы вокруг снуют Юли, Тягнибоки, Ляшки, готовы не то что Украину продать, а и мать родную вместе со своей партией лишь бы в кресло Президентское надежда была присесть.
  Тебе, конечно, как и Путину не нравиться Порошенко! Он же твой кредит взятый не погасил, жратвы тебе в холодильник не наносил, зарплату тебе не нарисовал, ремонт за тебя, лодыря, не сделал, и жену твою не одел, что б ты дальше на диване сидел и рассказывал, как ты, сука, плохо живешь при Порошенко.
  Еще, его стараниями ты имеешь доллар по 24, а не по 100, 200 и т.д., что было бы вполне реально, если бы МВФ не давал под гарантии Порошенко транши. Но ты этого не понимаешь, потому что считаешь, что кто-то должен тебе в клюве носить дивиденды, за твои умничания и призывы идти на Майдан.
  И тогда, когда просят проголосовать за интеграцию в Европу и принять законы за безвизовый режим Юли, Тягнибоки, Ляшки и Самопомич отказываются голосовать, а виноват, бля..дь, Президент! Все на Майдан-3!
  Вы когда думать начнете? Или попытаетесь хотя бы?
  Вот и сложите 2 и 2, а потом орите - Зрада! Так кто Зрада, умники?
  Путину не нравиться, вам не нравиться, одним словом, - Молодцы!)))
+ Ответить в теме
Страница 66 из 138

Похожие темы

 1. Зрада
  Olio в разделе Стосунки, Кохання, Романтика
  Ответов: 130
  Последнее сообщение: 24.12.2017, 16:51
 2. Ответов: 60
  Последнее сообщение: 04.04.2015, 15:09
 3. Жінка+Жінка...+ Чоловік...а чи зрада?
  laithemmer в разделе Про «це»
  Ответов: 46
  Последнее сообщение: 23.03.2008, 12:16