Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1453Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 55 из 130
Показано с 541 по 550 из 1299.
    Пророк

Re: Зрада ?

Олександр Рудоманов

Бляха. Читаю розганяємий зрадофейк про чувака,який відмовився виконувати наказ, розвернув свій підрозділ, який в взаємодії з іншим підроздлом мали тримати оборону.

Не полінувався, найшов судове рішення на сайті Єдиного реєстру судових рішень
    1)Чуваку дали не 5 років, а 5 з випробувальним терміном 2 роки, тобто по суті 2 роки умовно
    2)Він мав приєднатись з групою військослужбовців до ІНШОГО підрозділу, що він і не зробив, чим наразив на небезпеку інший підрозділ,і як наслідок прийшлось в срочному порядку зривати інший підрозділ
    3)З роти залишилось 9 чоловік, котрі не дезертирували. ПЗДЦ

Ну і той. Особа, котра розганяла фейк раніше постила жорсткі фото з подій 31.08.2015 року, правда фото були....з часів євромайдану вночі.

Сам фейк на скрін-шоті.

http://reyestr.court.gov.ua/Review/48293008
    Рішення суду.

Можливо я в чомусь не правий,якщо так - то поправте.

УПД. Після фактів людина видалила пост, але залишився скрін-шот. Зараз скоріш за все будуть розганяти зраду скрізь де тільки можна і з будь-якиих питань. варто не лінуватись,а лізти в першоджерела.

Пророк

В Одессе палят покрышки возле суда за арест автомайдановца

Пророк

Київська влада зраджує українську Одесу. продає за 30 шекелів (((
    Пророк

Сергей Мисюра (Капитан «Прайс»):
    Капітан Прайс

нет, президента я не ненавижу. Минимум за то, что будучи мы в котле он нам лично две фуры Рошен провизии и много чего передал.

Но делать акцент работы власти по стоячей Липецкой фабрики это, извините меня, называть вас обосранным, если в детстве вы какали в штаны.

Каждый гнет свою правду,как кто что видит.
    Я в полях вижу отличную работу власти за полтора года.Я это одобряю.
    У вас по другому-пожалуйста.

Тишина на фронте.
    Сепары решили ротацию сделать.
    Против нас уже вместо сераров Викингов стала бригада из 331 ДШБ, РФ.
    Викинги в 3 ешелон.

.@BanderaCynic фабрика ‪#‎рошен‬?
    А почему вы используете оператора МТС?
    Почему запрааляете свои машины российским топливом?
    На Жигулям ездите?

.@huyova_bc @vitaliykulikov если я высказал свое мнение против Свободы,что они сделали возле ВРУ,так я сразу шоколадный?
    Вас научить думать?

3 вересня
    Раз уже ко мне обращаются по всем обострениям на фронте зоны ‪#‎АТО‬, то могу сказать, что сегодня пятый день практически тишины (я о разрывах)

Григорий Мустанг Wanted, Капитан Прайс и Соломия Витвицкая
    Пророк

от нафіга брехати про "стоячей Липецкой фабрики"? не можемо без цього, да?
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    от нафіга брехати про "стоячей Липецкой фабрики"? не можемо без цього, да?
    Напомнило мульт про Симпсонов, где Барт после совершения им очередной шкоды, говорит "Це не я". И реально ж это не Ентер изрек, а некий "Капітан Прайс". Все претензии к нему. Ноги в руки, идеи к "Капітан Прайс" на страницу в мордокнигу и спорит и спорим...
    Пророк

Скажіть будь-ласка, друзі, чи пригадує хтось з вас, щоб зі сцени Майдану заявляли, що після перемоги революції влада в першу чергу візьметься за «Правий сектор» і Автомайдан? Ні! Вони обіцяли, реформи і що Партія регіонів та «Беркут» сидітимуть у тюрмах.

В результаті реформ практично немає, Партія регіонів – один із партнерів влади у ВР, одіозні «регіонали» зловтішаються арештами активістів, а ті, хто боровся за цю владу, тепер змушені від неї захищатися.

І це те, в чому нинішня верхівка схожа з Януковичем. Бо якби Революція Гідності програла, то ті, хто вдягли камуфляжі і стали на захист народу, сиділи б у тюрмах. А Партія регіонів цьому б зловтішалася і ходила б собі спокійно у Верховну Раду. Революція перемогла, але в тюрмах сидять не «регіонали» і не «беркутівці», які стріляли в беззбройних людей, а ті, хто повстали проти несправедливості.

Іншими словами, якщо хтось думав, що реванш прийде зі Сходу, то це була помилкова думка. Насправді, реваншисти завжди були поруч з нами.
    Філософф с автоматом

Enter,
    с Прайсом более-менее ситуация ясна:
    Капитан Прайс со Стогнием ( министр МВД ОППОБЛОКА)

Его фразочки, типа поливание грязью бат. ОУН и "все недовольные властью должны идти в АТО" забывать противопоказано. Игрушечный офицерик и всего-то.
    Пророк

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    Революція перемогла, але в тюрмах сидять не «регіонали» і не «беркутівці», які стріляли в беззбройних людей, а ті, хто повстали проти несправедливості.
    Это называется ползучая контрреволюция.
    Пророк

Ответ Сообщение от MrColt Посмотреть сообщение
    Его фразочки, типа поливание грязью бат. ОУН
    Расскажите о связи Коханивского с Аделаджей?

* * *

Яків Євгенович

Завжди кажу: "за розумним чоловіком стоїть розумна дружина"

От, наприклад, дружина Миколи Коханівського пише в коментарях: " За ЄС були деякі неадеквати, які змилися після побиття студентів. Після цього на Майдан вийшли справжні патріоти."

Шановна, я добре пам'ятаю, що студенти, і всі, хто був з ними на Стелі, були за ЄС, і ще я добре пам'ятаю, що після того, як побили студентів - на Майдані залишився лише "Беркут"...
    Ну.. патріоти, так патріоти.

А потім дивуємося, що рядові бійці "ОУН" повторюють за командирами чергову ідеологічну дурню.
+ Ответить в теме
Страница 55 из 130