Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1491Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 50 из 135
Показано с 491 по 500 из 1347.
    المزيد من النفط

Re: Зрада ?

Богомолець сказала, що поранені хлопці з Нацгвардії отримали тяжкі ушкодження головного мозку, несумісні із життям. Але ж всі нацгвардійці були у шоломах. Що ж то за шоломи були ? Хіба що з пластмаси.

Зануда

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Можешь немного яснее?
    Влада проявляє бездіяльність. Бездіяльність народжує радикалізм. Радикалізм породжує біду. Біда примушує задуматися.
    Якщо можна було кинути коктейль молотова в беркут заради великої мети, то чому не можна було кинути Ківалова за грати та конфіскувати його майно? Бо там діяла революційна необхідність, а відносно Ківалова треба, щоб діяв закон? От якби це, зокрема було зроблено, і решту злодіїв, як було обіцяно, покарали (спосіб треба було знайти, ви думали, що обіцяли), то не довелося б відгорожуватися кордоном нацгвардії від людей.
    Да, нехай там був певний відсоток дебілів. І на майдані він був, звичайно. Тому що це - просто люди.

От я дивуюсь...така граната вибухала у 15 метрах від мене - жодної подряпини. Тут...всі у шоломах, броніках...тяжкі ушкодження. Спочатку ретельне розслідування, потім висновки.
    المزيد من النفط

От я дивуюсь...така граната вибухала у 15 метрах від мене - жодної подряпини. Тут...всі у шоломах, броніках...тяжкі ушкодження. Спочатку ретельне розслідування, потім висновки.
    Може у вас шолом кевларовий ?
    Зануда

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Може у вас шолом кевларовий ?
    Так, завдяки форумцям, зокрема. А там які?
    Пророк

Я так полагаю, во-первых, шлем он какой бы не был - не герметичен. Во-вторых, что такое оказаться даже не в 15 метрах, а в самом эпицентре взрыва. Осколки в такой толпе просто не имели шанса куда-то улететь кроме тел солдат.
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Так, завдяки форумцям, зокрема. А там які?
    Там, здається, декоративні.
    Пророк

Філософф с автоматом

А там які?
    Противоударный Ш-307 кажись, забрало даже камни разбивают, не говоря про осколки гранаты.
    Пророк

Влада проявляє бездіяльність. Бездіяльність народжує радикалізм. Радикалізм породжує біду. Біда примушує задуматися
    Поговори со мной, Президент
    Зануда

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Поговори со мной, Президент
    Саме так:
    Петр Алексеевич, вы многому научились за то время, что вы Президент, и я на вашей стороне.

Но вы так и не научились разговаривать с людьми. И объяснять им суть вещей ДО того, как случилось непоправимое, а не ПОСЛЕ.
+ Ответить в теме
Страница 50 из 135