Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1453Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 130
Показано с 41 по 50 из 1299.
    Пророк

Re: Зрада ?

Зрада чи просто бізнес?
    То «ми воюємо чи торгуємо»?*
    Або чому Верховній Раді не вистачило голосів для ухвалення закону про націоналізацію майна держави-агресора і його резидентів

У пояснювальній записці Законопроекту №2497 зазначено, що його було розроблено «з метою визначення правових засад здійснення націоналізації майна в Україні держави-агресора та її резидентів (примусового вилучення об’єктів права власності з мотивів суспільної необхідності) відповідно до статей 41, 85 і 92 Конституції України».

Націоналізація, відповідно до тексту документа, мала торкнутися «рухомого і нерухомого майна, коштів, вкладів у банках, цінних паперів та інших активів або корпоративних прав, розташованих (зареєстрованих) на території України, що безпосередньо або через афілійованих осіб належать державі-агресору і його резидентам». Загалом, як підрахували експерти, закон зачіпав майже кожну десяту з 200 найбільших в Україні компаній.

Якщо говорити про прізвища, то, за словами нардепа-співавтора законопроекту Ігоря Мосійчукa, націоналізація мала торкнутися насамперед активів, пов’язаних з російським бізнесменом, депутатом Держдуми Олександром Бабаковим. Саме йому належить третина обласних енергокомпаній України. «Є ще Костянтин Малофєєв. Йому належить завод у Полтавській області з виробництва дитячого харчування», — додав Мосійчук. До цього списку прізвищ можна також додати російського бізнесмена Костянтина Григоришина, вважає нардеп.

Зазначимо, що відповідно до тексту законопроекту, рішення про націоналізацію того чи іншого об’єкта мала приймати Верховна Рада. Утім, депутати не знайшли голосів, щоб прийняти законопроект №2497.

«За» внесений лідером Радикальної партії Олегом Ляшком документ, на засіданні парламенту в четвер проголосувало лише 190 народних депутата при необхідних 226. Найменше голосів у пропорційному відношенні до кількості депутатів фракції-члена коаліції дав... «Блок Петра Порошенка», попри те, що напередодні «радикали» в ЗМІ запевняли, що цей законопроект виник як відповідь на проблеми президентської кондитерської фабрики у Липецьку.

«За» проголосували лише 63 народних депутати зі 146 членів фракції БПП, і 46 — «не голосували». Серед тих, хто «не голосував», — екс-прес-секретар Петра Олексійовича Порошенка Ірина Фріз, син Президента — Олексій Порошенко, «нова генерація» Сергій Лещенко та Світлана Заліщук, лідер фракції — Юрій Луценко. Саме останній, як свідчать джерела «Дня», переконав фракцію не підтримувати цю ініціативу Ляшка.

Журналістам Юрій Луценко пояснив, що законопроект має декларативний характер і не спричинить серйозних наслідків для Росії. «Давайте напишемо грамотний закон. Голосувати за гасла — невірно», — підкреслив Луценко. На його думку, закон у такому вигляді не працюватиме. Утім, ні коли це «напишемо» відбудеться, ні хто його писатиме, Луценко не відповів.
    «ІСНУЮТЬ ПЕВНІ ДОМОВЛЕНОСТІ, ЯКІ НЕ ЗАВЖДИ ВІДПОВІДАЮТЬ ІНТЕРЕСАМ НАШОЇ ДЕРЖАВИ»
    Віталій КУПРIЙ, народний депутат, позафракційний:

За законопроект не голосував Юрій Луценко та команда, яка дуже наближена до Президента. Я вважаю, що таким чином вони реалізували вказівку глави держави. У нього в Росії є певні бізнес-інтереси, адже він досі не виконав передвиборчої обіцянки і не продав власні фабрики, в тому числі у Ліпецьку. У конфлікті Порошенка як підприємця та Порошенка як державного діяча підприємець-бізнесмен виграв. І тепер не варто чекати, що хтось буде підтримувати якусь нову версію даного законопроекту — це омана, адже подібне вже відбулося з Римським статутом та багатьма іншими законопроектами, корисними для держави, які за вказівкою Петра Порошенка було заблоковано. Те, що відбулося в Раді, вказує, що існують певні домовленості, які не завжди відповідають інтересам нашої держави, але Президент все одно втілює їх у життя. Це саботаж з боку Президента, який не можна пояснити здоровим глуздом — тільки наявністю конфлікту інтересів.
    http://www.day.kiev.ua/uk/article/ek...-chy-torguyemo

Пророк

Volodimir Bondal

Санкцii Украiни щодо краiни- агресора набувають конкретного наповнення.Ярославськi двигуни та iнше обладнання з Росii на украiнськi вантажiвки з 2015 р.в. встановлюватися не будуть.

"АвтоКрАЗ" переорієнтувався на постачальників з європейських країн та Бiлорусi, повністю відмовившись від російських комплектуючих. Двигуни замовлено на Мінському моторному заводіi, в компаніях Deutz, Cummins, Daimler, Fiat, WEICHAI, Ford та Toyota.Електрообладнання - у Польщі, Білорусі, підшипники в Польщі, Туреччині та Індії.

Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Україна витратила мільярд доларів на постачання газу на непідконтрольні території - Яценюк

Толи еще будет по мере всеобъемлющего выполнения минских капитуляций. Кормить "кормильцев" не перекормить.
    ДНР и ЛНР - плавно (а местами и не плавно, а стихийно) трансформируется в так называемое "Придонбасье" = по анологии с Приднестровьем, но с определенными особенностями!
    "Кормить" и "Содержать" так называемое "Придонбасье" будет вся Украина, а править в "Придонбасье" будут как и в Приднестровье другие..............
    Пророк

Висновки

Легендарний Ілля Богданов (екс-співробітник ФСБ, який з літа минулого року воює в Правому секторі) став повноправним громадянином України. "Висновки" стали першими, кому Ілля продемонстрував свій український паспорт.
    Інтерв'ю з Богдановим чекайте на "Висновках" найближчим часом

Пророк

Пророк

Примак Сергей‎ Serg Marco

Трішки сумбурно вийде і інформації буде не в сьогоднішньому тренді, але я повинен висловитися. Прошу дочитати до кінця, а потім кидати в мене какашки. В період гноблення командирів, Генштабу, «риба гниє з голови» я хочу, висловитися на захист командирів всіх рівнів (сержантів, прапорщиків, офіцерів). Так серед них також трапляються різні люди, але… Для тих, хто буде сумніватися в компетенції, коротко про себе: колишній військовослужбовець, штабна спеціальність, прослужив 13 років, звільнився 2008 року. Ми до речі, ще будемо мати проблему, коли демобілізуються командири у яких підрозділи були повністю деморалізовані тією істерикою, що нами ж зроблена.
    Навіяно дописом Ю.Бірюкова на статтю Бутусова «Война не по уставу», коментами до неї, та тією фігнею, що пишуть диванні Суворови. Взагалі коментарі диванних стратегів просто аут, люди, які відверто признаються, що армію бачили на картинках, начитавшись таких самих, таке заряджають, що мені страшно за те куди ми прийдемо. Загальний висновок, що складається у читачів – командири всі гівно, Генштаб злочинці і корупціонери, поголовно!!!!! Я зараз не про Генштаб, а про безпосереднього командира-начальника. Щоб було впорядковано, то по військовому (буду посилатися на те, що є в фейсбуці), але наголошую - це не про всіх офіцерів (хватає різних і там):

1. В мережі тут і там звучить: боєць дзвонив, боєць розказав, друг бійця повідав (безперечно, що командири придурки і т.к.), волонтери опитали одного бійця, іншого – командири придурки, Генштаб зрадники і т.д. Так от, вибачте мене хлопці-солдати, але в армії серед начальників (особливо взводна, ротна ланка) ходить вислів: «Куди солдата не цілуй, у нього кругом срака!». Не більше, не менше, бо настільки розбігаються вимоги командирів та бажання солдатів. І, взагалі, хороший командир з точки зору виконання всіх уставів, для солдата деспот та самодур. А в бойових умовах – це призводить до смертей! На прикладі – викопайте самі яму, в метрах - 1х1х1 – таку собі імітацію окопу для стрільби стоячи (це на секундочку 1 куб.м. землі а в кузові ЗІЛа всього до 5 куб.м)- і ви зрозумієте, що відчуває боєць, коли командир дає команду окопатися. А це може бути ледве не щодня, при передислокуванні і накопати потрібно і окопи, і бліндажі, і техніку окопати, і не завжди є інженерна техніка. Це тільки одне, що вимагається, а ще є наряди нічні і решта приколів.
    Читаємо Serg Marco, 17.04.15, про комбата Браво – надзвичайно цікава розповідь, але читайте її вдумуючись. Момент про окопування (найближчий приклад) – у них навіть душ був вкопаний і окопи були глибиною 2 метри! Оцінили!!! А тепер в кінці, описується як трансформувалося думка солдатів про цього блискучого офіцера, дослівно: « мнение солдат обо мне менялось все время. Сначала говорили что власть и комбат нас сливают (как я могу сливать если я сижу в соседнем окопе?). Потом – что комбат решил умереть и себя с собой нас забрать.
    И только когда я их вывел, сам вышел последним и пешком к ним дошел – вот тогда я стал для них командиром, ради которого они были готовы на все.»
    А тепер припустимо, що до солдатів комбата Браво приїжджає Бутусов і ін. і на етапі – вирішив померти і нас забрати – починає розпитувати про командування. ООООО! Я уявляю, що вони будуть розповідати про комбата Браво. І тут Бутусов, викладає це в інтернет і, вуаля – комбат Браво обісраний з голови до ніг, матері солдат проклинають (половина з них в реанімації), народні гуляння біля ГШ і Генштаб його з’їдає на фоні істерії. Це один випадок з прикладом.
    Беремо для прикладу дописування Романа Доника (цей волонтер ніколи не церемониться), інтерв’ю Тетяни Ричкової «Во время войны плакала дважды» та інших авторів - про неприглядні моменти війни. Дослівно: «Я буду говорить прямо, потому что мне это уже надоело. Пусть меня поносят, пусть что хотят, то и делают. К сожалению, у нас огромная проблема с танкистами. Они должны были делать коридор и поддерживать, прикрывать спину пацанам, которые выходят. Знаешь, сколько танкистов приехали на задание? Должны были одиннадцать. Один танк приехал. Вместо одиннадцати.»
    Знову Бутусов і один з тих танкістів, що не приїхали – і я знаю, що ми почуємо – не те що вони засцяли і не виконали наказ, а ми почуємо (більш ніж впевнений) байки про Генштаб і офіцерів зрадників.
    Це я до чого: з окопу всієї картини не видно, оцінку діяльності офіцерів начальників потрібно оцінювати в комплексі, враховуючи обстановку в динаміці, накази, що віддавалися, накази самого офіцера, ступінь виконання цих наказів підлеглими і враження підлеглих. Самодурів хватає і серед офіцерів, сам знаю і постраждав, але гребти всіх однією мітлою злочинно – бо втратимо самородків.
    Що ви хочете зараз від заляканих офіцерів. Ініціативи, агресії, наполегливості. Не діждетеся. Залякані резонансом. Краще тихенько пересидіти і може пронесе. Я не знаю про Генштаб, але є купа прикладів, коли народна істерія заставляла робити ГШ недопустимі кроки (б/п 29, 31 і підмога – почитайте, що з нею стало), коли вже їх робити не можна. І ще багато прикладів є.

2. Це тільки моя думка. На цьому фоні краще виглядали добровольчі підрозділи. Добровольці, добре мотивовані і головне командири без кримінальної відповідальності за смерті солдат (є їх совість – і це навіть страшніше). Їх люблять, поважають, гордяться (і не без підстав). Бійців в спину не потрібно пхати на смерть, вони самі вибрали свою боротьбу. І я прекрасно розумію чому добровольці роблять небезпечну роботу за ЗСУ. Тому, що Бутусов і ін. ніколи не проводили розбір польотів для Правого Сектору та інших по втратах. У них, що командирів немає? Чи вони всі настільки яйцеголові, що не допускають помилок? Давайте їх в Генштаб!!!! Ярошу пропонували, та взагалі всім. І тут я розумію, чому на посади вони не згодні, це крім банальної боязні (приклади про Кривбас та ін.) втратити посади і втратити ореол героїв-добровольців і розчинитися в єдності. Також до цього доступ до тактичної (стратегічної) інформації, що може змусити робити непопулярні кроки (здача селищ, відвід військ тощо), юридично оформлена відповідальність за дії і головне – в разі невдачі не скажеш, що то Муженко винний. Тому ми бачимо цирк, що влаштовує Семенченко, і взагалі, є безліч фактів не виконання наказів (вони ж нікому не підпорядковуються), у Ричкової також, у виконанні добровольчих батальйонів.
    Пророк

3. Питання алкоголю. Наболіле. До половини втрат на фронті – через алкоголь і все, що з цим пов’язане. І не потрібно винити командирів. Зі свого досвіду скажу, якщо захоче напитися – нап’ється. Ті хто живе в Рівному та Костополі не дадуть збрехати, аватарів мобілізованих в місті купа – п’яні, розхристані, тягають один одного, бійки в людних місцях … Як їх покарати. Вигнати з армії – так вони будуть щасливі, посадити – куди і як, розстріляти – через день отримаєш кулю в спину. І тому є на фронті алкобліндажі – де живуть аватари-алконавти, які не воюють а деморалізують решту.

4. Відказники. Також, яка відповідальність? Ті самі танкісти, що відмовилися виконувати наказ і скільки це привело втрат, як їх покарати. Розстріл? Суд?
    На мою думку, ми тримаємося тому, що в сепаратюг діла не краще. Але, що вони в останній час роблять – вони винищують банди, що не під єдиним командуванням. І в цьому їх ніхто не обмежує, ні методи підкорення, журналісти не піднімають крик, що добровольців винищують і взагалі їх командири так не зв’язані по руках втратами, вони можуть атакувати безкінечно. А подивіться, що ми влаштовуємо в мережі з будь-якого приводу. Ми взагалі зробили якусь пародію армії на фронті – бійці у нас дають оцінку Генштабу, журналісти відкрито знімають укріплення і озброєння, і взагалі прохідний двір. І коли у них буде єдине командування і жорстка дисципліна – нам буде погано. Виграє битву дисциплінований підрозділ на чолі з жорстким і розумним командиром, а не стадо зі зброєю.
    Пророк

Виграє битву дисциплінований підрозділ на чолі з жорстким і розумним командиром, а не стадо зі зброєю.
    гм. хто відповідальний за "стадо зі зброєю"? є в армії командири?

краще виглядали добровольчі підрозділи. Добровольці, добре мотивовані і головне командири без кримінальної відповідальності за смерті солдат ... У них, що командирів немає? Чи вони всі настільки яйцеголові, що не допускають помилок? Давайте їх в Генштаб!!!! Ярошу пропонували, та взагалі всім. І тут я розумію, чому на посади вони не згодні, це крім банальної боязні ... втратити посади і втратити ореол героїв-добровольців і розчинитися в єдності.
    відверта брехня. як раз командири добровольчих підрозділів і закликали не раз надавати підсрачників Муженку і створити генштаб без москалів. і всі вони були на комісії ВР з "розбору польотів" за Іловайськ, тільки Муженко натомість втік до Дубаю. на кого це все розраховано, на імбіцилів?

До половини втрат на фронті – через алкоголь і все, що з цим пов’язане. І не потрібно винити командирів.
    теза з дітячого садочку. командир відповідає за своїх бійців, за стан дисципліни, за охорону, за все.

бачу, вся партполітробота в країні останні півроку націлена на знищення головного ворога (Бутусова), ну хоча б моральне, не забуваючи знайти відмазку п'янству і невиконанню наказів.

до речі, п'янство і невиконання наказів - тяжкі злочини, за воєнних умов. але у нас не воєнні умови. у нас мир. закон не дозволяє суворо карати таких порушників. це вам не ДНР.
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    3. Питання алкоголю. Наболіле. До половини втрат на фронті – через алкоголь і все, що з цим пов’язане. І не потрібно винити командирів. Зі свого досвіду скажу, якщо захоче напитися – нап’ється. Ті хто живе в Рівному та Костополі не дадуть збрехати, аватарів мобілізованих в місті купа – п’яні, розхристані, тягають один одного, бійки в людних місцях … Як їх покарати. Вигнати з армії – так вони будуть щасливі, посадити – куди і як, розстріляти – через день отримаєш кулю в спину. І тому є на фронті алкобліндажі – де живуть аватари-алконавти, які не воюють а деморалізують решту.

4. Відказники. Також, яка відповідальність? Ті самі танкісти, що відмовилися виконувати наказ і скільки це привело втрат, як їх покарати. Розстріл? Суд?
    На мою думку, ми тримаємося тому, що в сепаратюг діла не краще. Але, що вони в останній час роблять – вони винищують банди, що не під єдиним командуванням. І в цьому їх ніхто не обмежує, ні методи підкорення, журналісти не піднімають крик, що добровольців винищують і взагалі їх командири так не зв’язані по руках втратами, вони можуть атакувати безкінечно. А подивіться, що ми влаштовуємо в мережі з будь-якого приводу. Ми взагалі зробили якусь пародію армії на фронті – бійці у нас дають оцінку Генштабу, журналісти відкрито знімають укріплення і озброєння, і взагалі прохідний двір. І коли у них буде єдине командування і жорстка дисципліна – нам буде погано. Виграє битву дисциплінований підрозділ на чолі з жорстким і розумним командиром, а не стадо зі зброєю.
    усе буде, але тільки тоді коли усі будуть рівні перед законом, і будуть у рядах зброїних сил стояти сини олігархів, мільйонерів, генералів, міністрів, депутатів, усіх чиновників, президента і т.д., і генштаб тоді буде діяти відповідно, і людей у котлах не буде залишено, і мотивації у танкістів буде йти у бій більше бо поряд сидітиме той хто ще учора на бентлі дівок катав і т.д.
    Пророк

Victorious, ты интересно устроился. Когда тебе нужно давать ответы на неудобные для тебя вопросы, то "ты меня не читаешь".
    Но это не мешает тебе эпизодически брызгать слюной в мой адрес и комментировать мои сообщения.

Я жду реакции:
    1.
    2.
+ Ответить в теме
Страница 5 из 130