Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1453Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 44 из 130
Показано с 431 по 440 из 1299.
    Зануда

Re: Зрада ?

Не треба фантазувати відносно особистості Ентера. Я його знаю особисто вже років 23, здається. Можна не погоджуватися зі змістом і формою подачі, але він не є проплаченим ботом, можете повірити.

Пророк

Богдан Карпенко

Сподіваюсь, вся ця фейсбучна пиздота, що закликала людей під ВРУ на чолі з Тягнибоком і Ляшко тепер буде відповідати за те, що у правоохоронців, наших захисників, кинули бойову гранату. Чуєте, Олежки, вам, дебілам, це так не минеться. Ви свідомо маніпулювали, закликали людей, провокували на сутички, і ось ці хлопці, що постраждали від вибуху, тепер на вашій совісті
    Пророк

fabulist, вважати людину проплаченим ботом набагато простіше і зручніше, чим дискутувати з ним і відстоювати свою думку.
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Аркадий Бабченко:
    И чтобы получить это время, можно подписывать любые филькины грамоты, тем более если выполнять их все равно никто не собирается.
    То-то и оно, что непонятно, действительно ли "филькина грамота" или все же начнут выполнять. гиви с моторолой в Раду, конечно, не пригласят. А вот пилить вместе с ними государственное бабло - с наших "можновладців" станется...
    Пророк

Давай, фонтазер, собирай еще пару человек с форума, Карен прихвати и встретимся за чашкой кофе и обсудим все ваши фантазии по Энтеру!)
    чому ви підтримуєте порошенка?

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Не треба фантазувати відносно особистості Ентера. Я його знаю особисто вже років 23, здається. Можна не погоджуватися зі змістом і формою подачі, але він не є проплаченим ботом, можете повірити.
    ну тай слава богу що не бот.
    Пророк

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    Виння Пых, дивне запитання з Вашого боку. Ентер в "шоколаді" при Призидентові Порошенкові! Так, як раніше були люди в "шоколаді", наприклад, при Кучмі!
    Пророк

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    Потому что на фоне мутного Яроша, хитрожопого Тягныбока (с чекнутой Фарион,Мирошниченко...), афериста Ляшко, популистки (в лучшем случае) Тимошенко, он наиболее адекватный.
    Повторюсь,.- я голосовал за Самопомощь. Больше не буду.
    Жду новые лица, новые партии и объединения. До того я сдержанно поддерживпю Порошенко, Саакашвили, Яресько, Сакварелидзе...

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    Виння Пых, дивне запитання з Вашого боку. Ентер в "шоколаді" при Призидентові Порошенкові! Так, як раніше були люди в "шоколаді", наприклад, при Кучмі!
    Вот вы типичный ляшковец, - не имея никаких фактов, берете и тупо лжете.
    Вы готовы встретиться со мной лично?
    المزيد من النفط

Давай, фонтазер, собирай еще пару человек с форума, Карен прихвати и встретимся за чашкой кофе и обсудим все ваши фантазии по Энтеру!)
    Enter, а вас з роботи відпустять ?
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Enter, а вас з роботи відпустять ?
    Я работаю на себя, поэтому, сам распоряжаюсь своим свободным и рабочим временем.
    Пророк

Вот вы типичный ляшковец, - не имея никаких фактов, берете и тупо лжете.
    Вы готовы встретиться со мной лично?
    Ви, перечетийте, свої пости на Полтавафорумі і самі прийдете до такого висновку (Ентер в "шоколаді" при Призидентові Порошенкові). Якщо, ви не підтримуєте нині діючого Призидента України, то при написанні своїх постів, робіть на цьому акцент або хоч би свій коментарій.........

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    Не всі - п'ять нардепів із "Самопомочі" підтримали внесення змін до Конституції щодо децентралізації, проігнорувавши позицію фракції, зокрема Ганна Гопко, Павло Кишкар, Вікторія Пташник, Остап Єднак, Віктор Кривенко підтримали зміни.

На засіданні фракції "Об'єднання "Самопоміч" депутати прийняли рішення голосувати проти внесення змін до Конституції.
    Фракція "Самопоміч" виключила зі свого складу нардепів, які підтримали зміни до Конституції, про це повідомляє нардеп "Самопомочі" Вікторія Воціцька.

"Політичне і ідеологічне рішення фракціі в скрутний для країни час: з великою пошаною до Ганна Гопко, Вікторія Пташник, Остап Єднак, Павло Кишкар і Віктор Кривенко виключені з фракціі", - написала вона.

Так, рішення фракції потрібно виконувати. В Самопомічі порядок!

А, у Солідарності поки не коментують голосування їх 5 депутатів. У БПП проголосувало 5 нардепів "проти", серед них Каплін!)))))

Як полтавські народні депутати проголосували за зміни до Конституції України - http://poltava.to/news/34972/
+ Ответить в теме
Страница 44 из 130