Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1507Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 41 из 137
Показано с 401 по 410 из 1361.
 1. #401
  Offline
  Філософф с автоматом

  Re: Зрада ?


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  я не розумію, як можна лизати шоколадну дупу аморальній людині, яка за рік не відзначилась абсолютно нічим, крім брехні, відвертого порушення конституції і жадібності, як на останньому бенкеті. збільшити доходи в 7 разів, коли національна економіка і доходи українців стрімко падають - це справді талант.
  тому мій висновок однозначний: порохоботи - такі ж жадібні, аморальні й тупі, як і той, хто їх наймає. реінкарнація хряка і хрякової гоп-команди.
  Элементарно. Бабло не пахнет...

  Victorious, по поводу Энтера как личности у меня очень большие сомнения... Позавчера он мне тыкал, вчера выкал, сегодня тыкает - видать у них посменно.

 2. #402
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Свободя, Ляшко, Укроп  Грушевського перекрита на розі з Садовою. Заблокована двома авто з номерами ДУК ПС

 3. #403
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  список авторитетних людей (для мене, далеко не повний):
  Заклик ініціаторів звернення ''Ні змінам до Конституції в умовах воєнного стану''
  Михайло Басараб, Олег Березюк, В'ячеслав Брюховецький, Володимир Василенко, Тарас Возняк, Сергій Дацюк, Віктор Жердицький, Павло Жовніренко, Іван Заєць, Андрій Клименко,
  Микола Козюбра, Данило Курдельчук, Левко Лук'яненко, Андрій Максимець, Ігор Марков, Володимир Огризко, Дмитро Павличко,Григорій Перепелиця, Мирослав Попович,
  Олег Рибачук, Юрій Романенко, Олександр Скіпальський, Тарас Стецьків, Вадим Трюхан, Степан Хмара, Володимир Цибулько, Віктор Шишкін, Юрій Щербак, Ігор Юхновський, Богдан Яременко, Ігор Набитович, Анатолій Гриценко, Олександр Солонтай, Павло Мовчан ті інші фахівці, хто прідписав звернення
  фракції Самопомочі, Радикальної партії, групи Свободи, Правого сектору, умовна група Коломойського у Верховній раді, такі люди, як Ігор Луценко, в Батьківщині.

  список гівна (теж для мене, і теж не повний):
  "Опоблок" вирішив підтримати президентські зміни до Конституції - джерела
  а також БПП і всі, хто голосують синхронно з ними по команді Кремля.

  безвідносно до змін Конституції, можна сказати, що люди з першого списку реально й багато зробили для України.
  люди з другого - крали, крали, крали, і служили Кремлю.
 4. #404
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  "ДНР" та "ЛНР" отримають особливий статус?

  Немає в проекті змін ніяких "особливих статусів ДНР-ЛНР". Ось що там написано: "Особливості здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей визначаються окремим законом" (пункт 18 розділу XV). Особливий статус, відповідно до запропонованих змін матиме лише місто Київ, як столиця України (частина 16 статті 92).

  Особливості місцевого самоврядування не дадуть шансу наділити окремі райони Донбасу надмірними повноваженнями, які будуть порушувати Конституцію України. Тому що самоврядування може діяти лише в рамках Конституції та законів України. Про це говорить частина 1 статті 140 в новій редакції: "Територіальна громада здійснює місцеве самоврядування як безпосередньо, так і через органи місцевого самоврядування шляхом самостійного регулювання суспільних справ місцевого значення та управління ними в межах Конституції і законів України". Тому, ми не побачимо, наприклад, права вето у районів Донбасу на будь-які внутрішні чи зовнішні питання розвитку держави.

  Які саме потрібні особливості місцевого самоврядування в східних районах?

  Перш за все, це гарантія контролю з боку представників держави за дотриманням Конституції і Законів України. Чим ближче знаходиться громада до лінії розмежування - тим більше повноважень має бути у префекта. Наприклад, обов'язок погоджувати усі акти, що ухвалюються органами місцевого самоврядування. А в окремих громадах - повністю виконувати функції місцевого самоврядування, як зараз це роблять військово-цивільні адміністрації. Насамкінець, в законі варто визнати, що існують території, де держава тимчасово не може здійснювати ніякий контроль - там, де панують російсько-терористичні банди.

  Це норми здорового глузду, які дозволять державі ефективно діяти в ситуації що склалася. Ці, або будь-які інші, особливості місцевого самоврядування буде затверджувати Верховна Рада окремим законом, в проекті змін до Конституції ніяких загрозливих деталей не міститься.

  vmiskyi

  * * *

  Парламентська трибуна заблокована представниками РПЛ. Свято наближається
 5. #405
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Шоу (цирк) починається!! Після літніх відпусток, з новими так сказати силами)))))))))))))))
 6. #406
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


 7. #407
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Вроде передумал Порошенко вносить изменения
 8. #408
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


 9. #409
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Ответ Сообщение от alexx76 Посмотреть сообщение
  Вроде передумал Порошенко вносить изменения
  Кремль решил малой кровью обойтись?
 10. #410
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
  Кремль решил малой кровью обойтись?
  Не верьте вбросам

  * * *

  Александр Нойнец
  Человек, который является главным бенефициаром этого мероприятия - совсем не публичный политик или олигарх. Это владелец типографии, который напечатал все эти тысячи тысяч флагов Свободе и Ляшку. Никогда не видел такой плотности флагов на единицу человека. Выше всяких представлений о нормальном.  * * *

  Пидорас Ляшко перебивал своими воплями все выступления, но когда от их имени слово дали Шухевичу, то прекратили гавкать.
  Почему же не дают возможность выступать и доносить свои позиции другим депутатам?!

  Теперь представитель Самопомощи пытается "выступить с трибуны, а не с места", чтобы блокировать Гросмана, который вынужден вести заседание ВР с трибуны, а не со своего места, которое захватили ляшковцы. .
+ Ответить в теме
Страница 41 из 137

Похожие темы

 1. Зрада
  Olio в разделе Стосунки, Кохання, Романтика
  Ответов: 130
  Последнее сообщение: 24.12.2017, 16:51
 2. Ответов: 60
  Последнее сообщение: 04.04.2015, 15:09
 3. Жінка+Жінка...+ Чоловік...а чи зрада?
  laithemmer в разделе Про «це»
  Ответов: 46
  Последнее сообщение: 23.03.2008, 12:16