Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1514Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 37 из 138
Показано с 361 по 370 из 1373.
 1. #361
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  все тут:
  Звернення до Президента і Верховної Ради України
  13 серпня

  16 липня 2015 року Верховна Рада України підтримала започаткований Президентом України процес внесення змін до Конституції України в частині децентралізації владних повноважень.

  У запропонованому Президентом України законопроекті … передбачено, що особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей визначаються окремим законом.

  Таке формулювання цього пункту перехідних положень стало наслідком т.зв. Мінських домовленостей. За своєю природою вони не є міжнародним договором і не породжують жодних юридичних зобов'язань для України. Більше того, вони суперечать загальновизнаним нормам міжнародного права, мають антиконституційний характер і фіксують односторонні політичні поступки, які нав'язує московський агресор. Включення до Конституції України та подальша реалізація вимог згаданих домовленостей щодо особливого порядку місцевого самоврядування в окремих районах Донеччини та Луганщини матиме наслідком легалізацію створених Російською Федерацією злочинних терористичних утворень "ДНР" та "ЛНР" і торуватиме шлях для проведення на окупованих територіях України місцевих виборів, надання російській мові офіційного статусу, амністування терористів, формування так званої "народної міліції", фінансування всіх видатків окупованих територій з українського бюджету тощо.

  Це стане продовженням виконання плану Путіна, спрямованого на руйнацію конституційного ладу та незалежної державності України, блокування курсу нашої держави на європейську та євроатлантичну інтеграцію, її підпорядкування геополітичному диктату Росії.

  Поспішне прийняття змін до Основного Закону під тиском зовнішніх сил і без належного обговорення в українському суспільстві є нехтуванням волею українського народу, якому належить виключне право визначати та змінювати конституційний лад України.

  Не заперечуючи потреби у децентралізації владних повноважень і проведенні адміністративно-територіальної реформи в Україні, вважаємо, що в сьогоднішніх умовах, коли триває агресія Російської Федерації і в країні існує викликаний нею воєнний стан, будь-які зміни до Основного Закону вносити неприпустимо.

  Тому вимагаємо від Президента України і Верховної Ради України оголосити мораторій на внесення будь-яких змін до Конституції України.

  Підставою для запровадження такого мораторію є вимога, яка міститься у частині 2 статті 157 Конституції України і в якій вказано, що Конституція не може бути змінена в умовах воєнного або надзвичайного стану.

  У цій статті йдеться не про вимогу видання Главою держави формального акту про введення воєнного стану, а про наявність умов існування такого стану. Перелік умов воєнного стану міститься у Законі України "Про правовий режим воєнного стану" від 12 травня 2015 року. Усі зазначені в ньому умови та елементи мають місце в Україні. Вони склались об'єктивно, породили притаманні такому стану правові відносини і наслідки. Підтвердженням цього є ухвалення і реалізація цілої низки законів та інших нормативних актів, які відповідають вимогам згаданого Закону.

  За цих обставин:
  Президент України і Верховна Рада України мають оголосити мораторій на внесення змін до Конституції України поки з території України не будуть виведені іноземні війська, розформовані нелегальні іррегулярні збройні формування так званих "ДНР" і "ЛНР", відновлено суверенітет України на всіх тимчасово окупованих територіях держави, встановлено контроль України на всій лінії українсько-російського державного кордону.

  У випадку внесення пропонованих Президентом України змін до Конституції для їхнього попереднього схвалення більшістю від конституційного складу Верховної Ради, закликаємо народних депутатів України вилучити пункт 18 перехідних положень проекту змін до Конституції України.

  У разі остаточного ухвалення конституційною більшістю змін до Конституції України, які передбачатимуть законодавче встановлення особливостей самоврядування на окупованих територіях, і підписання закону про такі зміни Президентом України, неодмінно постане питання відповідальності Президента України і Верховної Ради України.

  В цьому випадку ми закличемо українське суспільство до створення широкої патріотичної опозиції та активних громадянських дій, виходячи з того, що відповідно до статті 5 Конституції України саме народ є носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні. Право народу визначати і змінювати конституційний лад в Україні не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами.

  Закликаємо політичні партії і громадські організації, а також усіх громадян України, хто вважає неприпустимим внесення змін до Конституції України під диктат держави-агресора, підтримати це звернення.

  В'ячеслав Брюховецький, Володимир Василенко, Тарас Возняк, Іван Заєць, Левко Лук'яненко, Володимир Огризко, Дмитро Павличко, Григорій Перепелиця, Мирослав Попович, Олег Рибачук, Олександр Скіпальський, Степан Хмара, Володимир Цибулько, Віктор Шишкін, Юрій Щербак, Ігор Юхновський, Богдан Яременко та ін.

 2. #362
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
  Хіба Горбачьов? А план Далеса? Хіба не америкоси?
  Я, вибачаюсь, зриваюся на сарказм, коли чую про "Горбачев розвалив" чи подібне. Таке може написати тільки людина, що ніколи не вчилася і схильна повторювати чужі дурниці.
  З історії відомі етапи розвитку кожної імперії. Занепад СРСР - логічний кінець імперії, що розвалилася через внутрішні протиріччя, які її ослабили і призвели до нездатності метрополії керувати провінціями, підтримувати економічні зв'язки. Ідеологія "перетягнула" ковдру з економіки і імперія сама себе з'їла.
  fabulist, я з Вами погоджуюся про життя будь-якої імперії (створення, розвиток, занепад, ліквідація і т. д.), в тому числі і імперії під назвою С Р С Р. Тут у мене з Вами немає непорозумінь.
  Але, на чолі будь-якої імперії, як і на чолі будь-якої країни є людина (цар, король, принц, призидент, канцлер, і т. д.), з якою вона асоціюється. Дії, цієї людини, можуть бути різними (самостійними, умовно-самостійними, піднивільними, і т. д.), але асоціація залишається.
  .................
  fabulist, я Вас поважаю, як форумчанина, як громадянина України і як воїна української армії. Ваше прво вважати мене "людиною, що ніколи не вчилася і схильна повторювати чужі дурниці" - це Ваша думка, і я повинен її брати до уваги, якщо це навіть на 100% не відповідає дійсності.


  PS: По змінам до конституції - зрозумійте рошен в цьому питанні є підневільним, його особисте бачення в даному випадку просто не береться до уваги. Якщо коротко.
 3. #363
  Пророк

  Re: Зрада ?


  у шоколадного децентралізація головного мозку
 4. #364
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Ответ Сообщение от Scald Посмотреть сообщение
  Що за непереборне бажання писати "прості українці"? Складається враження, що ви тут озвучуєте думку всіх "простих українців", а не своє та вузького кола знайомих. Називайте речі своїми іменами.

  Scald, а Ви не в Україні проживаєте?
  А, якщо в Україні, то у Вас все в "шоколаді"?
 5. #365
  Offline
  Зануда

  Re: Зрада ?


  Dracon, я перепрошую за грубість.
  По суті не імператор вбиває імперію, що розвалюється, а імперія вбиває його. Знаєте, як у Леся: "І не він її, а вона його...." )))) Отже, я вважаю, що думка про те, що Горбачьов розвалив СРСР, то є принаймні перебільшенням.
 6. #366
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
  Scald, а Ви не в Україні проживаєте?
  А, якщо в Україні, то у Вас все в "шоколаді"?
  Речь о другом. Говорите от своего имени, а не от имени всех "простых украинцев".
  Например, я отношу себя к простым украинцам, но я не разделяю ваших взглядов и позиций.
 7. #367
  Offline
  Зануда

  Re: Зрада ?


  Як обіцяв, констатую. О 14-й на позиції на ПнСх від нас, відстань біля 5 км, прилетіли сєпарські гради. Пояснюю для тих, хто не в курсі: від градів не сховатися спочатку, бо реактивні снаряди є надзвуковими, вони спочатку прилітають, а потім їх чути.
 8. #368
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
  Як обіцяв, констатую. О 14-й на позиції на ПнСх від нас, відстань біля 5 км, прилетіли сєпарські гради. Пояснюю для тих, хто не в курсі: від градів не сховатися спочатку, бо реактивні снаряди є надзвуковими, вони спочатку прилітають, а потім їх чути.
  та то фігня, головне не піддаватись на провокації і ухвалити нову конституцію, щоб путін сахраніл літцо.
  ви сієте паніку. можливо ви агент кремля. у ентера натомість прекрасні новини:
  звільнили з ворожого полону 12 військовослужбовців ЗСУ. Слава Україні!
  так можна щодня здавати бійців у полон, через півроку звільняти, ща залишиться, і кричати "Слава Україні!".
  он навіть в офіційних повідомленнях:
  За минувшую ночь боевики обстреляли украинских военных в районе Мариуполя около 20 раз. Об этом заявил пресс-офицер сектора М Ярослав Чепурной.
  "У нас очень серьезные потери, информация по которым будет доведена позднее, - сказал Чепурной. - Почерк, которым боевики ведут огонь, очень похож на почерк профессиональной российской армии", - отметил он. Как сообщают местные СМИ, по словам Чепурного, боевики вели огонь без остановки с 16.00 До полуночи украинских военных атаковали из артиллерии 152 мм и 122 мм, пять раз били из минометов 120 мм и 82 мм и один раз совершили обстрел из Града под Новогнатовкой.

  Также боевики открывали огонь по позициям сил АТО в Старогнатовке, Чермалыке, Богдановке, Прохоровке, Лебединском и Новоселовке-2.
  "Боевики поступали хитро - для того, чтобы украинцы не стреляли в ответ, они 7 раз после обстрелов запрашивали режим прекращения огня", – отметил представитель сектора М.
  Также отмечается, что самый сильный обстрел произошел в Богдановке, где с 04.30 до 5.00 боевики одновременно применяли и САУ 152 мм и 81 мм минометы.
  хітро - дле дебілів. навіть даун на другий раз здогадався б, що йому робити в такій ситуації. але не ГШ ЗСУ.
 9. #369
  Offline
  Зануда

  Re: Зрада ?


  Шкода, що я через військову таємницю не можу запостити те, що міг би. Наприклад, перемовини по рації.
  Я не істеричка, і навіть не радикал...спостерігаю. Ще кілька днів, і армія (а армія, це насамперед солдати) вибухне.
 10. #370
  Offline
  бог
  Cool

  Re: Зрада ?


  Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
  Шкода, що я через військову таємницю не можу запостити те, що міг би. Наприклад, перемовини по рації.
  Я не істеричка, і навіть не радикал...спостерігаю. Ще кілька днів, і армія (а армія, це насамперед солдати) вибухне.
  А можна якимсь чином, мовними зворатами, або якимись складними реченнями, але так, щоб це зрозумів той хто дійсно цього хоче, пояснити що насправді відбувається? ...точніше, ну хоч натякнути, що ви хотiли сказати, що мiркуєте під словами "армiя вибухне"? Дуже цiкаво...
+ Ответить в теме
Страница 37 из 138

Похожие темы

 1. Зрада
  Olio в разделе Стосунки, Кохання, Романтика
  Ответов: 130
  Последнее сообщение: 24.12.2017, 16:51
 2. Ответов: 60
  Последнее сообщение: 04.04.2015, 15:09
 3. Жінка+Жінка...+ Чоловік...а чи зрада?
  laithemmer в разделе Про «це»
  Ответов: 46
  Последнее сообщение: 23.03.2008, 12:16