Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1507Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 36 из 137
Показано с 351 по 360 из 1361.
 1. #351
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  ...виведення усіх незаконних збройних формувань, їх військової техніки, а також бойовиків та найманців з території України
  А...это. Это ж про нашу сторону фронта (кампанию по элиминации добровольцев помните? Она же в разгаре, так сказать. С другой будет народная милиция, к ней претензий нет.

 2. #352
  Offline
  ри?

  Re: Зрада ?


  Enter, у червні-липні минулого року було достатньо патріотів-добровольців, які йшли до війська ЗАХИЩАТИ свою землю і свій народ. Вони йшли на Схід, а не в Полтаву. І да, там треба було роздавати танки якраз їм.
  Зараз ті, хто підтримував яросно революцію і плював мені в лице, кажучи шо я не права по всім фронтам, вибачаються, тому що нема того, на що очікували - нема перемоги як такої. І налаштовані уже не так, нема того запалу, тої впевненості. Це я не від себе кажу, це мені вимучують ті, хто горів як сірник взимку 13-14, і потух після котлів, ДАПів тощо. Зараз більше схиляються до лояльності і помилування, ніж до конкретних дій, бо домовленості-домовленості-домовленості....
  Да, нужно було наплювать на все, і на нестачу грошей теж - їх завжди нема. От правда, скільки я живу, скільки у держави нема грошей. Дира. Та шо як у космосі, чорна, з горізонтом собитій...
  От у нас горізонт собитій зараз, а посередині чорна дира. І вона росте.
 3. #353
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
  Ніякого "ответного удара"
  Это к Энтеру, он доходчиво объяснит на пальцах почему так.
 4. #354
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  А...это. Это ж про нашу сторону фронта (кампанию по элиминации добровольцев помните? Она же в разгаре, так сказать.
  Нет у нас незаконных формирований, кроме остатка ДУКа. Все пристроены, все узаконены. Даже ДУК стал частью СБУ.

  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  С другой будет народная милиция, к ней претензий нет.
  Нифига. Незаконные военные формирования. До выборов по украинским законам , никакой милиции у них нет.

  Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
  А от зараз, приблизно з 20-го, картина радикально змінилася. Ніякого "ответного удара". Я уже писав, і не як до суперечки, а заради інформації кажу, що підрозділи по рації благають про підтримку з мінометів чи артилерії, а їм - дудки. От радість терористам!
  Я уже писал, что не эксперт по войне.
  Не знаю, на что идет расчет, - продержаться до какой-то даты, спрятаться в укреплениях и т.д.
  Но если наши воины не могут переждать обстрелы в безопасных укрытиях и гибнут, не имея права защитить себя, то естественно, это недопустимо.
 5. #355
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  гибнут, не имея права защитить себя, то естественно, это недопустимо.
  Это не "недопустимо", это преступно со стороны тех кто дал такой приказ.
 6. #356
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  Это не "недопустимо", это преступно со стороны тех кто дал такой приказ.
  ок, преступно
  документировать и писать рапорты
 7. #357
  Offline
  Зануда

  Re: Зрада ?


  Я буду відписуватися про перебіг подій у контексті такого одностороннього припинення вогню. Наразі за цей час у нас один поранений, не важкий. Втрат, на щастя, немає.
  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Я уже писал, что не эксперт по войне...
  будь ласка, не сприймай як питання до тебе чи полеміку особисто з тобою. Це я кажу без всякого сарказма чи іронії. Я чим можу інформую і звертаюся, здебільше, до всіх.
 8. #358
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  ок, преступно. документировать и писать рапорты
  Что документировать? Приказы верховного главнокомандующего? Кому писать рапорты и о чем?
 9. #359
  Offline
  Зануда

  Re: Зрада ?


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  ок, преступно
  документировать и писать рапорты
  Думка регулярно доводиться до командирів, обов'язково.
 10. #360
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  все тут:
  Звернення до Президента України та Верховної Ради України
  13 серпня

  16 липня 2015 року Верховна Рада України підтримала започаткований Президентом України процес внесення змін до Конституції України в частині децентралізації владних повноважень.

  У запропонованому Президентом України законопроекті … передбачено, що особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей визначаються окремим законом.

  Таке формулювання цього пункту перехідних положень стало наслідком т.зв. Мінських домовленостей. За своєю природою вони не є міжнародним договором і не породжують жодних юридичних зобов'язань для України. Більше того, вони суперечать загальновизнаним нормам міжнародного права, мають антиконституційний характер і фіксують односторонні політичні поступки, які нав'язує московський агресор. Включення до Конституції України та подальша реалізація вимог згаданих домовленостей щодо особливого порядку місцевого самоврядування в окремих районах Донеччини та Луганщини матиме наслідком легалізацію створених Російською Федерацією злочинних терористичних утворень "ДНР" та "ЛНР" і торуватиме шлях для проведення на окупованих територіях України місцевих виборів, надання російській мові офіційного статусу, амністування терористів, формування так званої "народної міліції", фінансування всіх видатків окупованих територій з українського бюджету тощо.

  Це стане продовженням виконання плану Путіна, спрямованого на руйнацію конституційного ладу та незалежної державності України, блокування курсу нашої держави на європейську та євроатлантичну інтеграцію, її підпорядкування геополітичному диктату Росії.

  Поспішне прийняття змін до Основного Закону під тиском зовнішніх сил і без належного обговорення в українському суспільстві є нехтуванням волею українського народу, якому належить виключне право визначати та змінювати конституційний лад України.

  Не заперечуючи потреби у децентралізації владних повноважень і проведенні адміністративно-територіальної реформи в Україні, вважаємо, що в сьогоднішніх умовах, коли триває агресія Російської Федерації і в країні існує викликаний нею воєнний стан, будь-які зміни до Основного Закону вносити неприпустимо.

  Тому вимагаємо від Президента України і Верховної Ради України оголосити мораторій на внесення будь-яких змін до Конституції України.

  Підставою для запровадження такого мораторію є вимога, яка міститься у частині 2 статті 157 Конституції України і в якій вказано, що Конституція не може бути змінена в умовах воєнного або надзвичайного стану.

  У цій статті йдеться не про вимогу видання Главою держави формального акту про введення воєнного стану, а про наявність умов існування такого стану. Перелік умов воєнного стану міститься у Законі України "Про правовий режим воєнного стану" від 12 травня 2015 року. Усі зазначені в ньому умови та елементи мають місце в Україні. Вони склались об'єктивно, породили притаманні такому стану правові відносини і наслідки. Підтвердженням цього є ухвалення і реалізація цілої низки законів та інших нормативних актів, які відповідають вимогам згаданого Закону.

  За цих обставин:
  Президент України і Верховна Рада України мають оголосити мораторій на внесення змін до Конституції України поки з території України не будуть виведені іноземні війська, розформовані нелегальні іррегулярні збройні формування так званих "ДНР" і "ЛНР", відновлено суверенітет України на всіх тимчасово окупованих територіях держави, встановлено контроль України на всій лінії українсько-російського державного кордону.

  У випадку внесення пропонованих Президентом України змін до Конституції для їхнього попереднього схвалення більшістю від конституційного складу Верховної Ради, закликаємо народних депутатів України вилучити пункт 18 перехідних положень проекту змін до Конституції України.

  У разі остаточного ухвалення конституційною більшістю змін до Конституції України, які передбачатимуть законодавче встановлення особливостей самоврядування на окупованих територіях, і підписання закону про такі зміни Президентом України, неодмінно постане питання відповідальності Президента України і Верховної Ради України.

  В цьому випадку ми закличемо українське суспільство до створення широкої патріотичної опозиції та активних громадянських дій, виходячи з того, що відповідно до статті 5 Конституції України саме народ є носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні. Право народу визначати і змінювати конституційний лад в Україні не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами.

  Закликаємо політичні партії і громадські організації, а також усіх громадян України, хто вважає неприпустимим внесення змін до Конституції України під диктат держави-агресора, підтримати це звернення.

  В'ячеслав Брюховецький, Володимир Василенко, Тарас Возняк, Іван Заєць, Левко Лук'яненко, Володимир Огризко, Дмитро Павличко, Григорій Перепелиця, Мирослав Попович, Олег Рибачук, Олександр Скіпальський, Степан Хмара, Володимир Цибулько, Віктор Шишкін, Юрій Щербак, Ігор Юхновський, Богдан Яременко та ін.
+ Ответить в теме
Страница 36 из 137

Похожие темы

 1. Зрада
  Olio в разделе Стосунки, Кохання, Романтика
  Ответов: 130
  Последнее сообщение: 24.12.2017, 16:51
 2. Ответов: 60
  Последнее сообщение: 04.04.2015, 15:09
 3. Жінка+Жінка...+ Чоловік...а чи зрада?
  laithemmer в разделе Про «це»
  Ответов: 46
  Последнее сообщение: 23.03.2008, 12:16