Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1501Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 34 из 136
Показано с 331 по 340 из 1357.
    Зануда

Re: Зрада ?

Я прогнозую (оскільки я зануда та песимист) досить неоднозначний статус учасників АТО після прийняття змін до Конституції та закону про особливий статус.
    Взяти амністію для ворога (вибачте, що я використав це слово у відношенні шляхетних ополченців). А ми тут з ними не політичні суперечки вели. Ми їх, я вибачаюсь, деяким чином вбивали. А вони нас.
    І от тепер настане час, коли з них знімуть провину? Вони, наче люди, що вчинили не тяжкий злочин, "залєтєлі по глупості" стануть невинними...а ми? Як ми себе маємо почувати після цього? Я не можу повірити у цю маячню.

Пророк

Olexander Mykhelson
    Народ, ну перестаньте ви постити про те, що 31 серпня Рада почне міняти Конституцію для "амністії сепаратистів" і т. д.
    Постіть чесно: Рада почне фіксацію в Конституції згадки про закон "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей", який НЕ МОЖЕ ДІЯТИ з огляду на ст. 10, але я, ім'ярек, ГАДАЮ, що цей закон може бути змінено постфактум в гірший бік, бо Пєцязрадник і Липецькафабрика.
    Воно, канєшно, многа букф - зате правда була б...

Olexander Mykhelson

Новіше з Мінська. Наразі сепари категорично відмовляються від "амністії" за українськими законами, про яку так верещать деякі наші істери(ч)ки.
    Російські наці готові тіки на вибори у свою дату 18 листопада. Тобто ніколи.
    Єстєссно, йдуть нах і далі.
    Це все, що ви маєте знати про виконання ними "Мінських домовленостей".
    Ніяких домовленостей вони виконувати не будуть - тому не будемо й ми. Точно не будем. Інфа 200 %.
    Все інше - казки для ЄС та інших, хто альтернативно обдарований...
    P. S. Зараз вони шантажують нас заручниками. Принаймні, так кажуть деякі мої джерела. Мовяв, "не схочете йти на наші вимоги - не будем міняти".
    Русскій мір во всєй красє, чьо.
    Падонкі.
    Зануда

Отут:
    Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Постіть чесно: Рада почне фіксацію в Конституції згадки про закон "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей", який НЕ МОЖЕ ДІЯТИ з огляду на ст. 10, але я, ім'ярек, ГАДАЮ, що цей закон може бути змінено постфактум в гірший бік, бо Пєцязрадник і Липецькафабрика.
    взагалі нічого не зрозумів. У гірший бік? Імярек? А по-людськи?
    Я бачу зараз - по нам хєрячити можна - з чого хочеш прітом, у відповідь стріляти не можна. Це виконання чого відбувається? Який сенс і заради чого?
    Був пост про бій біля Горлівки 15 серпня, якщо не помиляюся. Коли 43-я надавала сєпарам по заслузі. Так от тепер такого немає. Спостерігати, вогонь не відкривати. Ховатися. Навіть якщо підрозділ відчайдушно просить про вогньову підтримку.
    Пояснюю свою логіку - коли я бачу і чую це, то я вірю, що запланована амністія може відбутися. А там ясно - поживемо, побачимо.
    Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    взагалі нічого не зрозумів.
    З А К О Н У К Р А Ї Н И Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей
    Стаття 10. Прикінцеві положення
    1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.
    2. Відповідно до пункту 30 частини першої статті 85 Конституції України призначити позачергові вибори депутатів районних, міських, районних у містах, селищних, сільських рад, сільських, селищних, міських голів в окремих районах Донецької та Луганської областей на неділю, 7 грудня 2014 року.

ЗАКОН УКРАЇНИ
    Про внесення зміни до статті 10 Закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей"
    (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2015, № 17, ст.125)

Верховна Рада України постановляє:

1. Статтю 10 Закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" (Відомості Верховної Ради України, 2014 р., № 45, ст. 2043) доповнити пунктами 4 і 5 такого змісту:

"4. Статті 2-9 цього Закону діють з дня набуття повноважень органами місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей, обраними на позачергових виборах, проведених відповідно до Конституції України, цього та інших законів України, з додержанням засад загальних, рівних, вільних і прозорих виборів, а також публічності та відкритості виборчого процесу як основних принципів виборчого права, встановлених Конституцією України та міжнародними договорами України, що закріплюють загальновизнані міжнародні стандарти забезпечення прав людини і є частиною національного законодавства України, у тому числі з обов’язковим дотриманням стандартів ОБСЄ щодо проведення демократичних виборів, із забезпеченням:

участі у спостереженні за виборами міжнародних безсторонніх спостерігачів, зокрема від Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ, Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи, інших міжнародних організацій та іноземних держав, а також інших офіційних спостерігачів;

безпечних умов діяльності та безперешкодної участі офіційних спостерігачів у виборчому процесі;

виведення усіх незаконних збройних формувань, їх військової техніки, а також бойовиків та найманців з території України;

недопущення незаконного втручання у виборчий процес, у тому числі з боку незаконних збройних формувань;

дотримання принципів політичного плюралізму і багатопартійності, рівності прав і можливостей участі у виборчому процесі;

свободи передвиборної агітації, рівних можливостей доступу до засобів масової інформації та відновлення з цією метою українського теле- та радіомовлення, обігу українських друкованих засобів масової інформації на всій території Донецької та Луганської областей;

дотримання гарантій вільного волевиявлення та таємного голосування, виборчих прав внутрішньо переміщених осіб, які були змушені покинути місця проживання в окремих районах Донецької та Луганської областей;

прозорого підрахунку голосів, установлення підсумків голосування і результатів місцевих виборів.

5. Передбачений цим Законом особливий порядок діяльності органів місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей реалізується виключно органами місцевого самоврядування, що обрані на позачергових виборах, призначених і проведених відповідно до Конституції України, цього та інших законів України".

2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
    Зануда

Це я читав. Незрозуміло ось:
    який НЕ МОЖЕ ДІЯТИ з огляду на ст. 10, але я, ім'ярек, ГАДАЮ, що цей закон може бути змінено постфактум в гірший бік, бо Пєцязрадник і Липецькафабрика.
    У який "гірший бік", для кого гірший і як змінений?
    Тепер, я ж не кажу про амністію вже завтра. Вона передбачена взагалі? Так? Може вона відбутися? Може, на мою думку.
    От я і озвучую свою думку про випадок, якщо вона відбудеться.
    Понаблюдаєм. Поки все існує у вигляді проектів, ми можемо припускати різні варіанти розвитку виходячи зі свого досвіду та світогляду.
    ри?

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Нет, по минской конституции, такое суверенное право только у "кормильцев".
    сука
    це так, ні к кому, просто возглас з негатівной окраской
    Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    laithemmer, вы хотите очень многого от основателя Партии Регионов.
    RAMM, я б хотіла, шоб Фаб напрімєр не сидів дето під Лугандой і не стеріг защітнікоф рускаво міра, а для цього нашому каханому прізідєнту нада не стелитися під Еуропу. Но це страшно, бо не буде потом ніякої помочі ізвнє, а значить канєшно ж полний швахт. Мабуть, я, як і більшість моїх знайомих, забагато хочу в цьом житті. Мо’, хоть в слєдующом повезе.
    І от тепер настане час, коли з них знімуть провину? Вони, наче люди, що вчинили не тяжкий злочин, "залєтєлі по глупості" стануть невинними...а ми? Як ми себе маємо почувати після цього? Я не можу повірити у цю маячню.
    А я не можу повірити, шо тисячі наших простих пацанів получається полягли просто так, ні за шо - і про це чогось ніхто, а особливо президент, не згадує.
    Як має почуватися мати, шо втратила двох синів під Іловайськом, зараз, чуючи слова про амністію вбивць її дітей?
    Срані продажні політікани-простітутки.
    Пророк

Це я читав. Незрозуміло ось:У який "гірший бік", для кого гірший і як змінений?
    На сегодняшний день никакой амнистии без выведения наемников и вооружения, нет и не может быть. Также, как и без выборов по украинским законам и под полным контролем Украины и международных организаций.

Но сторонники "зрады" бегают по всем площадкам и кричат, что Петя амнистировал террористов.

Olexander Mykhelson снова подчеркивает, что никакой амнистии без прекращения военных действий, выведения вооружения и наемников, нет.
    Но среди отдельных политиков существует опасение, что например, новый состав ВР может изменить этот закон и убрать эти условия, даровав амнистию и признание дыры без наших сегодняшних условий. Поэтому Olexander Mykhelson предлагает не врать, а писать "що цей закон може бути змінено постфактум в гірший бік".
    Так будет честно.
    ри?

Ніяких домовленостей вони виконувати не будуть - тому не будемо й ми. Точно не будем. Інфа 200 %.
    гггг
    це ті 200%, шо і Петро давав, кажучи про військовий стан, про підставити другу щоку і много всякой іншой чухні, да?
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    А я не можу повірити, шо тисячі наших простих пацанів получається полягли просто так, ні за шо - і про це чогось ніхто, а особливо президент, не згадує.
    Як має почуватися мати, шо втратила двох синів під Іловайськом, зараз, чуючи слова про амністію вбивць її дітей?
    Срані продажні політікани-простітутки.
    1. Все войны однажды заканчиваются. Что вы предлагаете? Кровную месть?
    2. Лично я убежден, что террористы не исполнят наши условия и никаких амнистий не будет. Но мы даем им шанс остаться живыми, мы предлагаем цивилизованный выход.
    ри?

1. Все войны однажды заканчиваются. Что вы предлагаете? Кровную месть?
    1. Я колись десь Вам писала, що пропоную (ви усім, хто не поділяє Вашої точки зору з приводу Петра Олексійовича, задаєте таке питання) - Ви були не надто в захваті і навіть шось відписали у відповідь, я не сильно вчитувалась, якшо чесно, бо див. пост номер 322 цієї теми.
    2. Лічно я убєждєна, шо Порошенко виконає УСІ мінські домовленості, покладені на нашу сторону, тоді як ТА сторона буде срать на всі ці домовленості, а поставка зброї так і лишиться просто словами, як було і досі. Більше того, я лічно убєждєна, шо навіть коли приймуть особий статус етсетера, то у випадку, коли лугандонам шось опять не так буде - все почнеться по новому колу, тільки ще гірше, бо їх статус буде прописаний в конституції.

П.С. Ще я лічно убєждєна, шо насільнікам та іншим уродам не треба давать шанс лишатися живими і безнаказанними. Да, вот така я кровожадна.
+ Ответить в теме
Страница 34 из 136