Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1514Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 138
Показано с 21 по 30 из 1373.
 1. #21
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  а ось і свіжа зрада, майже синхронно з Юдиним поцілунком, сюжет для страсного тижя:
  П'ятниця, 10 квітня 2015, 19:01

  Відбувається організоване відведення особового складу добровольчого батальйону "ОУН" від лінії розмежування сторін у Пісках. Це робиться в рамках виконання Мінських домовленостей. Про це в коментарі "Укрінформу" повідомив в.о начальника прес-служби Генерального Штабу Збройних Сил України Олексій Мазепа.

  "Керівництвом ЗСУ прийнято рішення щодо відведення особового складу добровольчого батальйону "ОУН" від лінії розмежування у Пісках. Наразі підрозділи Військової служби правопорядку в ЗСУ проводять процес організованого відведення особового складу добровольчого батальйону "ОУН" від лінії розмежування сторін", - зазначив він. Представник Генштабу додав, що перебування добровольчого батальйону "ОУН", який офіційно не входить до складу ЗСУ, "не дозволяло Україні повною мірою виконати Мінські домовленості".

  "Тож це рішення було прийнято для захисту життя та здоров'я особового складу ЗСУ та безумовного дотримання Мінських домовленостей", - зауважив він.
  ОУН подає трохи іншу інфоримацію:
  Раніше у п'ятницю начальник штабу батальйону "ОУН" Богдан Тицький на своїй сторінці у Фейсбуці написав, що бойова група 93-ї окремої гвардійської механізованої бригади 6-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗСУ намагається роззброїти батальйон "ОУН" у Пісках Донецької області.
  складається стійке враження, що метою ГШ ЗСУ є не захист України, а "безумовне виконання мінських", як пише РАММ, капітуляцій. аби тільки ОБСЄ похвалило Порошенка. звертаю увагу на слово "безумовного" - без жодних умов. тобто навіть коли ворог атакуватиме Київ, наші захисники виконуватимуть Мінські домовленості.

  терористи теж, не будь дурні, заповзялися допомогти ЗСУ у виконанні мінських капітуляцій: підтягнути нібито заборонену артилерію і давай гатити по Пісках. повідомляє батальйон Крим:
  Користуючись пославбленням наших позицій в Пєсках через часткове відведення добровольців, сєпари намагалися сьогодні наступати танками, та вели обстріл САУ. В одну з наших точок пряме потрапляння САУ 2 рази, будівля майже знищена.
  Бої вже вщухають, сєпари не змогли прорватися.
  Є поранені.
  якось особливо цинічно звучить. адже генштаб відводив добровольців саме для "збереження життя і здоров'я". як же так. наше командування ж натякало, що терористи, побачивши миролюбність української армії, наслідуватимуть її приклад, а воно он як обернулось... ну хто б міг подумати. точно не Порошенко.

  між іншим, роззброєння добровольців силами ЗСУ (які не можуть роззброїти терористів) незаконне, адже у нас навіть надзвичайний стан не введено. а загалом, я думаю, Путін і Захарченко в захваті - нарешті армію повернули проти добровольців, а не проти кацапських найманців. ці з ОУН тільки муляють. то Леніна завалять, понімаєш. то тепер їм закортіло Україну захищати.

  я бачу лише одне пояснення тому, що відбувається: здача Пісків на вимогу Москви, так само, як взимку - здача Донецького аеропорту. далі буде.

 2. #22
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Роман Донік 11 год. ·
  Я не буду выводить никакие выводы по сегодняшнему дню. Очень примерно расскажу о хронологии изменения информации и новостей в росийско/сепарском информационно пространстве.
  Перед этим три дня реально нагнеталась обстановка и вбрасывалась деза, что наши позиции в Песках будут атаковаться в пасхальную ночь.
  По имеющейся информации, примерно такие же вбросы были и на той стороне. Они очень боялись ночной атаки. И таки они ее дождались.
  Уже всем известно, что ночью батальон "восток" был атакован при поддержке бронетехники.
  Около 7 утра, террористы, точнее от их лица генерал Ленцов (координационный центр по прекращению огня), делает заявление, что восток был атакован добровольческими батальонами, которые согласно минских договоренностей не должны быть на передовой. Атака шла тремя волнами со стороны Песок и есть масса свидетелей, что видели шевроны батальона ОУН.
  Наша сторона, заявляет о том, что добровольцы отведены почти двое суток назад. Что подтверждает генерал Розмазнин (представитель нашей стороны в координационном совете) , который заезжал в штаб ОУН позавчера, когда батальон ОУН собирался покинуть Пески.
  Российская сторона меняет версию и к 9 часам утра озвучивает, что батальон восток был атакован батальоном Днепр 1. Они дескать тоже добровольцы.
  Наша сторона посылает их решительно заявляя, что батальон Днепр1 это батальон в системе МВД, часть батальона стоит блоком под мостом и никого они не атаковали, не имея ни ресурсов ни своей бронетехники.
  В течении дня, то идут перестрелки, то запрашивается прекращение огня, то опять вытаскивают подбитый танчик при поддержке минометов. За что в ответку огребают и опять запрашивают прекращение.
  Часам к 7 вечера рождается и озвучивается новая версия.
  Батальон восток был атакован немцами и поляками. Слышали их речь и видели шевроны.
  Как подтверждение этой версии в доказательство приводится факт, что над "зенитом" (расположение роты РЛС) подняли польский флаг.
  Все, занавес. Что там они до завтра придумают, я не знаю.
  но видимо что то пошло не так ))

  Роман Донік Вчора о 9:54 ·
  Христос Воскрес!
  В 2-30 ночи кто то атаковал Жабячье, там стоит восток. Но не наши. Правее у них стоит республиканская гвардия, может они провокацию устроили. Атаковали при поддержке бронетехники. У востока больше 10 погибших. Сепары обвинили во всем добровольцев. Но их именно вчера фактически полность отвели. Причем спешили отводить. Скорее всего кто то на верху знал о готовящейся провокации. Поэтому каждая зрада может иметь объяснение.
  Сепары начали обваливать все, что могли достать.
  Все три дня перед этим нагнетали что нас будут атаковать.
  Если бы не отошли ОУН и ПС, сегодня обявили бы что добровольцы нарушили минские соглашения.
 3. #23
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  шо, давно не було переможних реляцій? будь ласка - Україна заявила про готовність здати нові території.
  Киев выступил за демилитаризацию Широкино - пресс-секретарь Л.Кучмы
  про демілітаризацію Донецька чи Новоазовська чомусь не йдеться. тільки про виведення українських військ з українських територій.
 4. #24
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  про демілітаризацію Донецька чи Новоазовська чомусь не йдеться. тільки про виведення українських військ з українських територій.
  Ну, второе ж легко выполнять.

  ====================

  Ложкин надеется на экономическое сотрудничество с оккупированным Донбассом
  MIGnews.com.ua

  Глава Администрации Президента Борис Ложкин высказался за восстановление экономических связей с подконтрольной "ДНР" и "ЛНР" частью Донбасса.

  Отвечая на вопрос ЛІГАБізнесІнформ, будет ли Украина наращивать экономическую изоляцию Крыма и оккупированной территории Донбасса, Ложкин сказал: "Наоборот, я очень рассчитываю, что в результате последних Минских договоренностей в отдельных районах Луганской и Донецкой областей будут восстанавливаться экономика и экономические цепочки. Там же расположены наши серьезные экспортные производства. Мы видим, что большинство людей на тех территориях хотят не эскалации конфликта, а восстановления экономики, хотят жить в мире и зарабатывать".

  Как сообщал MIGnews.com.ua, министр внутренних дел Украины Арсен Аваков обвинил председателя Донецкой ОГА в коллаборационизме. По его словам, на следующем заседании Кабинета Министров будет предложено уволить губернатора Донецкой области Кихтенко с должности.

 5. #25
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  ключові слова - "хотят зарабатывать". мабуть, точніше - "хотім зарабативать". так уже. кому війна, а адміністратору президента мать родна. чом би не заробити на крові українців - співробітництво з Захарченком і Плотницьким відкриває неабиякі горизонти для гешефту.

  я тут почитав відмазку Ентера, з посиланням на якісь мутні неофіційні джерела, відведення з фронту б-ну ОУН і допуску в Піски терористів. відмазка гнила:
  В 2-30 ночи кто то атаковал Жабячье, там стоит восток. Но не наши. .. У востока больше 10 погибших. Сепары обвинили во всем добровольцев. Но их именно вчера фактически полность отвели. Причем спешили отводить. Скорее всего кто то на верху знал о готовящейся провокации....

  Если бы не отошли ОУН и ПС, сегодня обявили бы что добровольцы нарушили минские соглашения.
  ну ясно, що "кто-то знал" - адже командування у тих і в інших одне й те саме, здається. але в остальному логіки нуль:
  сам же ентер і його джерело пише, що "сепарьі обвинили добровольцев". і "если би не отвели ОУН и ПС, то об'явілі би, что добровольци нарушили". так і без того їз звінуватили, який був сенс відведення?

  а головне - виділене: ГЛИБОКО ПОХЄР, даруйте на слові, в чому там Захарченко і Путін звинуватять Україну. вони і так уже звинуватили нас у збитті Боїнга, в обстрілі Маріуполя і в розіп'ятті немовлят, нам нічого втрачати. у нас ціль - захист України чи задоволення сепараторів?

  судячи з поста ентера, наша ціль - щоб Захарченко і взагалі бандити були задоволені, так випливає. головне, щоб не дати їм ані найменшого шансу заявити, що Україна ще якось пручається.

  Двійка Мінстецю.
 6. #26
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  головне, щоб не дати їм ані найменшого шансу заявити, що Україна ще якось пручається.
  И да и увы. Минские капитуляции так выписаны, что все должна-должна-должна Украина, и все пенальти падут на Украину если что, с террористов то что взять?

  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  Киев выступил за демилитаризацию Широкино - пресс-секретарь Л.Кучмы
  В "Азові" пояснили, чому за Широкино йдуть бої

  Широкино є ключем до Маріуполя і є три варіанти виходу із ситуації, яка склалася навколо селища.
  Про це в коментарі "Українській правді" розповів командир полку "Азов", депутат Андрій Білецький.
  "Широкино - ключ до Маріуполя. Це селище потрібне для лобового наступу на Маріуполь… Якщо вони увійдуть у місто й закріпляться хоча б на окраїні, українській стороні, як показує практика, не вистачить розкладу сил, щоб вибити їх з міста", - заявив він.
  А далі, на його думку, може початися "поступове, щоденне поглинання міста "ДНР", закріпившись на окраїні, вони вже виконають завдання по узяттю міста: зупиниться промисловість, з'являться сотні тисяч біженців".
  "Широкино - це домінуюча висота. Той, хто тримає оборону на висотах Широкиного, або закриває дорогу на Новоазовськ, або закриває дорогу на Маріуполь. І нам, і їм вона необхідна", - сказав Білецкий.
  "Друга площина цього всього наступна - це чисто тактичний момент. Ніде лінія розмежування не йде по центру населеного пункту. Через те, що в Широкиному вона йде по центру населеного пункту, ми маємо наступне: солдати перебувають один від одного на мінімальній дистанції стрілкового вогню, іноді буквально близько сотні метрів", - додав він.

  Білецький додав, що повномасштабний бій починається тоді, коли "відбувається один постріл, один вибух гранати – випадковість це, чи якийсь ДНРівець був п'яний, або часовому щось привиділося – через 10-15 хвилин це перетворюється на повноцінну, повнокровну канонаду…Така будь-яка маленька зачіпка призводить до повноцінного бою", - пояснив він.

  "Із цього є три виходи. Або українська сторона піде із Широкиного, але Широкине по Мінських домовленостях і карті, доданої до Мінських домовленостей – 2, є українською територією, контрольованою українськими військами. Тому це буде просто порушенням уже самих Мінських домовленостей, які й так порушені вже багаторазово", - заявив Білецький.

  "Або піде "ДНР", у що я не вірю. Тому що це люди практичні, які думають, на відміну від нас, про свою вигоду й майбутньому розвитку війни", - додав він.
  "Або між нами встане щось – якась сила, яка буде фіксувати, умовно кажучи, порушення. Такою силою могла б виступити ОБСЄ. Але вона цього не зробить", - додав Білецький.

  Українська правда
 7. #27
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Арсеній Яценюк
  Минулого року ми зберегли для бюджету 3,4 мільярда доларів США, які могли піти “Газпрому” за старими контрактами
 8. #28
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  підуть за новими, бо варіантів більше немає

  а може ще й на вугілля у терористів придбати вистачить
 9. #29
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Арсеній Яценюк
  Минулого року ми зберегли для бюджету 3,4 мільярда доларів США, які могли піти “Газпрому” за старими контрактами

  То что он хорошо умничает я хорошо знаю, когда зарплаты расти начнут пусть скажет.
 10. #30
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Ответ Сообщение от Гость Посмотреть сообщение
  То что он хорошо умничает я хорошо знаю, когда зарплаты расти начнут пусть скажет.
  это в его яйцеголовую не закладывали
+ Ответить в теме
Страница 3 из 138

Похожие темы

 1. Зрада
  Olio в разделе Стосунки, Кохання, Романтика
  Ответов: 130
  Последнее сообщение: 24.12.2017, 16:51
 2. Ответов: 60
  Последнее сообщение: 04.04.2015, 15:09
 3. Жінка+Жінка...+ Чоловік...а чи зрада?
  laithemmer в разделе Про «це»
  Ответов: 46
  Последнее сообщение: 23.03.2008, 12:16