Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1507Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 135 из 137
Показано с 1,341 по 1,350 из 1361.
 1. #1341
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Суд в снова перенес апелляцию на арест Ефремова
  С датой следующего заседания пока не определились.

  Апелляционный суд в очередной раз перенес апелляцию на арест экс-нардепа и руководителя фракции Партии регионов в парламенте Александра Ефремова. Об этом сообщает корреспондент телеканала "112 Украина ".

  "Заседание по делу Александра Ефремова, собственно рассмотрение жалобы его защиты, снова перенесли. На этот раз из-за того, что председательствующий судья по делу находится на больничном. С датой нового заседания еще не определились. Таким образом жалобу защиты Ефремова, апелляцию на решение суда предыдущей инстанции о продление ему срока содержания под стражей, переносят восьмой раз", - сказал корреспондент.

  * **
  И где же все зрадофилы?!
  Почему не истерят, что патриотов пытают, а Ефремовых отпускают?

 2. #1342
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Суд в снова перенес апелляцию на арест Ефремова
  Жалко красномордого, за всех своих отдувается. Перебежали в БПП и дули крутят.
 3. #1343
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  ....в 2014-му люди, не розуміючи взагалі, що відбувається у волонтерському русі, на фронті, але вважаючи, що вони все знають, чудово розбираються, як жити іншим, закликали всіх волонтерів об’єднуватися. І дійсно, така спроба була здійснена.

  Але коли я побачив всіх інших, з ким треба було об’єднатись, — я зрозумів, що вони діляться, грубо кажучи, на три групи: тих, кому я довіряю і з ким готовий мати спільні проекти; тих, кому я при зустрічі потисну руку, але нічого мати з ними не хотів би спільного; тих, з ким я волів би не зустрічатися в принципі.

  Люди не розуміють (хоча потроху це розуміння починає приходити), що волонтери — це дуже різні люди. Дуже різні. І за рівнем мислення, і за рівнем психічного здоров’я.
  Тому коли у нас відбуваються оці якісь міжволонтерські баталії — це наслідок кількох явищ.

  Перше: людина мала свою специфіку ще до війни — я маю на увазі і психічне здоров’я, і особисті якості. Бо іноді людина не є душевно хворою, вона просто — г*вно. При цьому це не заважає їй робити якийсь час гарну справу — і це ок.

  І друге: ці люди, що були ніким або відносно ніким, раптом отримали дуже велику медійність, популярність. А потім вона різко впала. Вони можуть не визнавати, що їм подобається слава. Але коли її стає менше, вони починають шукати її будь-яким шляхом. В тому числі, через скандали.

  Ну, і є нормальні люди, які обходять цих навіжених стороною і намагаються робити свою справу, і їх, на щастя, більше.
  Але г*вно завжди видніше.

  І якщо істероїдні не можуть затіяти скандал з кимось дійсно вагомим, не можуть, наприклад, почати накидати г*вно на президента, Полторака чи ще когось, бо ті цього просто не помітять, вони починають кидати г*вном в того, хто помітить. В таких як самі. У того, хто відповість. Через те, коли бачу, як хтось із волонтерів нападає на мене — я просто на це не реагую.

  Я можу пожартувати з деяких постів Юри Касьянова, тому що, з моєї точки зору, вони просто смішні. І не більше того. Бо я до Касьянова як до людини ставлюся дуже добре. Те, що він зробив, сприймаю з величезною повагою. Так, щось я би зробив інакше. Щось — краще. Щось — гірше. Але я однозначно поважаю те, що він зробив як волонтер. А те, що він іноді говорить, мені, чесно кажучи, часом здається смішним. А часом — ознакою якогось посттравматичного розладу свідомості. Ось і все. Хоча шкода, що таке відбувається. Шкода, що люди, на яких інші люди покладали великі надії, бачили в них когось, не витримують цієї перевірки.

  ...І взагалі, у нас є спільний ворог. Нам треба з ним воювати, а не один з одним. Я знаю волонтерів, про яких мені достеменно відомо, що вони крали бабки. І навіть докази цього є, блін! А зараз ці люди пішли і працюють десь в міністерствах. Є одна людина — це клептоманка просто була, а не волонтер. Можу прийти з паперами. Але нащо це треба? Кому від цього стане краще? Я від цього втрачу частину своєї репутації, бо є люди, які вірять цій людині. І чи це зробить армію сильнішою, якщо волонтери остаточно самі себе зганьблять?

  Волонтерський рух, здається, на першому чи на другому після армії місці за рівнем довіри в суспільстві. І оці срачі — вони цю довіру нищать. У нас в країні взагалі криза довіри. Якщо нема довіри, якщо не можеш ти довіряти людині — довіряй хоча б якимсь її рішенням.

  Свого часу в Ізраїлі існував уряд національної єдності, в якому були ті, хто саджав, і ті, кого саджали. Корупціонери сиділи разом з активістами, розумієш? Бо йшлося про виживання держави. Тому запеклі вороги об’єдналися заради спільної мети. Там був такий час. І нам це треба теж робити.

  Саме через те я не виношу багато сміття з цієї волонтерської хати. Через те я не лізу в оці всі ср*чі, навіть коли на мене хтось з цих ідіотів нападає.


  Волонтер Виталий Дейнега
 4. #1344
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Претензий море, эмоций вагон, а как дать показания, чтобы можно было законным путем бороться с негодяями, - "я не буду".
  А потом жалуются на плохую страну.

  https://www.facebook.com/skitalec/po...88319177866706
  https://www.facebook.com/michael.shc...unseen-section
 5. #1345
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?
  Mark Ostromogilsky

  ПО ВТОРОМУ КРУГУ ПОШЁЛ ЧУВАК

  От я шо-та не пойму. Так Бутусов за Ленина или за большевиков? Вас, бутусовых, хрен поймёшь.

  ЮРИЙ БУТУСОВ: УКРАИНА ПОЛНОСТЬЮ ПЕРЕИГРАЛА РОССИЮ В СИТУАЦИИ С КРИЗИСОМ В АВДЕЕВКЕ

  "Впервые, пожалуй, в условиях войны, наше государство и общество показали пример комплексных и системных действий в конкретной критической ситуации. Отметил для себя ряд новшеств, дай Бог, чтобы они стали системой".

  Юрий Бутусов, а вы в курсе, что начальником Генштаба у нас всё тот же Муженко? Да-да, та самая "паскуда, которую следовало в МТЛБ загрузить вместе с его лизоблюдами"!

  Или это тот Муженко, который "ведёт себя как воин"? А вы, кстати, в курсе, что командование 72-й бригады подчиняется одному из этих Муженко?


  Сама статейка здесь
 6. #1346
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


 7. #1347
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Знаете, что объединяет р@ссийских ватников и укр@инских зрадофилов?
  И у первых и у вторых "Во всем виноват Порошенко (и власти Украины)"
 8. #1348
  Offline
  бог

  Re: Зрада ? 9. #1349
  Offline
  бог

  Re: Зрада ?
 10. #1350
  Offline
  المزيد من النفط

  Re: Зрада ?


+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Зрада
  Olio в разделе Стосунки, Кохання, Романтика
  Ответов: 130
  Последнее сообщение: 24.12.2017, 16:51
 2. Ответов: 60
  Последнее сообщение: 04.04.2015, 15:09
 3. Жінка+Жінка...+ Чоловік...а чи зрада?
  laithemmer в разделе Про «це»
  Ответов: 46
  Последнее сообщение: 23.03.2008, 12:16