Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1514Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 123 из 138
Показано с 1,221 по 1,230 из 1373.
 1. #1221
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  тема серйозна, пора розставити крапки. те, що було давно очевидним, отримало документальне підтвердження.
  Ураїнські війська під Іловайськом загнав у пастку начальник Генерального штабу Муженко. він узгодив з росіськими генералами маршрут руху і віддав наказ нашим військовим рухитатися цим маршрутом. у найближчі години сотні бійців та одиниць техніки були знищені кацапами.
  було обрано варіант виходу за маршрутами, оговореними з керівництвом російського Генерального штабу – ці маршрути росіяни пропонували як “зелений коридор” для виходу наших підрозділів. Це була ініціатива Путіна, 26 серпня він про це заявив, і ми впродовж двох днів (!!!) узгоджували з російською стороною питання, яким чином здійснити цей вихід. Перша умова була для нас прийнятна – вихід “зеленим коридором”, з озброєнням і військовою технікою. Без питань. Але, безпосередньо вже в ніч перед виходом, 28 серпня, десь в районі 22-ї години, на мене вийшов генерал Богдановський – перший заступник начальника Генерального штабу ЗС Російської Федерації – і сказав: “Умови змінюються, ми можемо дозволити тільки вихід, без озброєння і навіть без стрілецької зброї”........ вночі я спілкувався із начальником Головного оперативного управління Генерального штабу ЗС РФ генералом Картаполовим, і з його заступником генералом Євстратовим, який нині є начальником Головного оперативного управління ГШ ЗС РФ. Ніхто з них не хотів брати на себе відповідальність за дії російських військ під Іловайськом
  https://www.facebook.com/permalink.p...00009623167190


  ну що ж, в даній ситуації я нічого не можу закинути Путіну: він ворог; він мав задачу знищити ядро наших військ в тому районі, і особливо особовий склад добровольчих батальйонів - і він її відмінно виконав.
  у мене претензії до нашого командування: воно було слухняним інструментом виконання плану Путіна.

  цей "генерал" навіть не застрелився.

  і ще одне питання, на яке відповідь теж загалом очевидна: чи діяв він за власною ініціативою, в обхід Гавнокомандуючого.

 2. #1222
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Але ж Муженко пише, що
  "На місцевому рівні, в Іловайську, рішення про вихід приймалось колегіально, зокрема і з керівництвом добровольчих батальйонів, командирами підрозділів. Вони обрали для себе варіант виходу за завчасно оговореними з росіянами, чітко та покроково, маршрутами із виходом в районі Старобешево."

  А Ви стверджуєте, що Муженко

  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  віддав наказ нашим військовим рухитатися цим маршрутом
  Хтось із вас каже неправду...
 3. #1223
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  infospacer, він там уточнює - колегіально " з російською стороною ... із начальником Головного оперативного управління Генерального штабу ЗС РФ генералом Картаполовим, і з його заступником генералом Євстратовим, який нині є начальником Головного оперативного управління ГШ ЗС РФ"
  ви служили в армії? ви чули колись про відповідальність командира/начальника? про єдіноначаліє і військовий наказ? "приказ командира - закон для подчиненного".
  блять колегіальне знищити угрупування в 1500 бійців, за яке начальник генштаба не відповідає. прекрасний начГШ, ящитаю. для Путіна.
  начГШ віддає наказ, а "на місцевому рівні рішення приймають колегіально".
  чечени послали Муженка нахєр і вийшли в північно-західному напряму, через Дзержинськ, без втрат і з трофеями.

  ні, якщо ви вважаєте правильним, що російські генерали через Муженка віддают наказ нашим військам, яким маршрутом дійти на місце страти, я не проти, може, ви маєте рацію, а в мене збочене уявлення про військо. будьмо відверті. на мою думку, це зрада; на вашу - ні. з цим і залишаємось.
 4. #1224
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Victorious, я зрозумів, що "колегіально", у даному випадку - між командирами підрозділів, що були в Іловайську. Муженко з стверджує, що, навпаки, вказував Хомчаку на недопустимість використання оговореного з руснею маршруту після висунутої вимоги виходити без техніки і зброї. Бреше чи ні - Х.З.
  Щодо ж "єдіноначаліє і військовий наказ"... Муженка, Генштаб і своїх безпосередніх командирів нерідко "посилали нахєр" підрозділи навіть під Дебальцевим - що вже казати про Іловайськ, де майже половина військ була - добробати...
 5. #1225
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  російські генерали готувались до війни, українські - до параду.

  фотографу забороняють знімати окоп (і правильно роблять, звичайно), а начальник ГШ розповідає ворогу маршрут, порядок руху і 100% склад та озброєння українського збройного угруповання.

  отака історія війни.

  "було обрано варіант виходу за маршрутами, оговореними з керівництвом ГШ РФ - ці маршрути росіяни пропонували..."
  - тобто українські генерали тупо виконували кацапські накази. КИМ було обрано, Муженко не пиша (той ще демагог), але з наступної фрази "на мене вийшов перший зам начальника ГШ РФ" ясно, що Муженком. та хоч би й Хомчаком, відповідальність на Муженку. і ще раз нагадаю: така ж чисельність військ, під 2000, була в Києві на параді, з технікою.

  це все, що нам треба знати про керівництво (нінишнє) збройних сил.

  питання №2 - я даю голову за те, що рішення приймалось за розпорядженням Порошенка. Муженко і ніякий взагалі командир не візьме на себе відповідальність завести свої війська в пастку до ворога.
 6. #1226
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


 7. #1227
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Зачем Касьянову на его волонтерском уровне что-то "сливать" когда есть т.н. "Спільний центр з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) — група з контролю за дотриманням Мінського протоколу, до якої входять представники української та російської сторін, а також «ДНР» і «ЛНР»[1]. Центр почав роботу 26 вересня 2014 року в місті Соледар Донецької області[2]. "? Этот центр вполне успешно справляется со "сливом" на государственном уровне.
 8. #1228
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  Этот центр вполне успешно справляется со "сливом" на государственном уровне.
  Та як же - "справляється"?
  Вже 2 роки "зливають"-"зливають" - і ніяк не зіллють...
 9. #1229
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
  Та як же - "справляється"?
  Вже 2 роки "зливають"-"зливають" - і ніяк не зіллють...
  Зливають але просто немає наказу з рф перейти до наступу на позиції зсу

  Вважаєш що зсу таки там стримують російську агресію? Імхо, був би наказ то танки рф вже по Києву їздили б
 10. #1230
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Аллан Левітов

  Мы стали забывать старую зраду :(
  Вот, например, сентябрь 2015 "партия Пушилина будет участвовать в украинских выборах" (на самом деле нет).

  Где же вы, борцуны-г@вноеды, шарящие непроверенную информацию? Почему же вы не разгоняете эту весть со словами "А я говорил!" ?
  Ну же!
  Знаете, мне тут подумалось - а фанатам новостей в стиле "шок! насслили!", должно быть, очень стыдно вспоминать прошлое. Прошлые свои посты. Прошлые ре-посты. Что разгоняли.
  Позорище.

  #oldzrada #хронікикукаріота
  (на скрине - твиттерские кремлботы. Этот скрин год назад я использовал как пруф, что "новость" про Пушилина - это вброс, вранье).

+ Ответить в теме
Страница 123 из 138

Похожие темы

 1. Зрада
  Olio в разделе Стосунки, Кохання, Романтика
  Ответов: 130
  Последнее сообщение: 24.12.2017, 16:51
 2. Ответов: 60
  Последнее сообщение: 04.04.2015, 15:09
 3. Жінка+Жінка...+ Чоловік...а чи зрада?
  laithemmer в разделе Про «це»
  Ответов: 46
  Последнее сообщение: 23.03.2008, 12:16